Covid-19 Covid-19 Švedska zgodba

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.028
3.778
113
Ljubljana
hmpg.net
Raje postaviš nepovezano vprašanje, ki spremeni temo, kot odgovoriš.Ker samo tako lahko še naprej furaš svoj prav (pa ne samop v tej temi).
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.202
3.187
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Kaj bo prihodnji scenarij POVSEM BREZ mask?

90% ljudi ima eno in isto masko že pol leta ali več... Izjeme so, lepo da so, ampak...
Kaj potem pomeni, če gre oseba s prepljuvano in prežvečeno masko, staro 8 mesecev, kamorkoli - zaščite je koliko? In ne samo to, koliko je virusa v sami maski, ki se lepo not množi...
Zato imajo eni varianto brez maske. Kdo pa bi naj preverjal, da imate svežo masko, ki še "kaj dela"?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.689
14.405
113
Raje postaviš nepovezano vprašanje, ki spremeni temo, kot odgovoriš.Ker samo tako lahko še naprej furaš svoj prav (pa ne samop v tej temi).

Ja povsem nepovezano vprašanje sem postavil ja, daj se ne sprenevedaj no.

Švedska uvaja vedno bolj strožje ukrepe in med priporočili pri uvedbah so tudi maske. Odgovor na tvoje vprašanje "maske kje" je torej "na Švedskem", kar pa ni to kar si ti žele slišati kot odgovor, saj si ciljal na to, da je trenutno ni med ukrepi, jaz pa sem šel malo naprej ter nakaz na to, da jih ŠE ni med ukrepi. Res povsem nepovezana zadeva ja, not. Ampak ti pač rad pelješ vodo na svoj mlin in (ne)posredno zavajaš ker samo tako lahko še naprej furaš svoj prav (pa ne samo v tej temi).
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.689
14.405
113
LoL

Na, še enkrat:
Švedska uvaja vedno bolj strožje ukrepe in med priporočili pri uvedbah so tudi maske. Odgovor na tvoje vprašanje "maske kje" je torej "na Švedskem", kar pa ni to kar si ti žele slišati kot odgovor, saj si ciljal na to, da je trenutno ni med ukrepi, jaz pa sem šel malo naprej ter nakaz na to, da jih ŠE ni med ukrepi. Res povsem nepovezana zadeva ja, not. Ampak ti pač rad pelješ vodo na svoj mlin in (ne)posredno zavajaš ker samo tako lahko še naprej furaš svoj prav (pa ne samo v tej temi).
 
  • Haha
Reactions: jonny77

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.028
3.778
113
Ljubljana
hmpg.net
LoL
Na, še enkrat:
Švedska uvaja vedno bolj strožje ukrepe in med priporočili pri uvedbah so tudi maske. Odgovor na tvoje vprašanje "maske kje" je torej "na Švedskem", kar pa ni to kar si ti žele slišati kot odgovor, saj si ciljal na to, da je trenutno ni med ukrepi, jaz pa sem šel malo naprej ter nakaz na to, da jih ŠE ni med ukrepi. Res povsem nepovezana zadeva ja, not. Ampak ti pač rad pelješ vodo na svoj mlin in (ne)posredno zavajaš ker samo tako lahko še naprej furaš svoj prav (pa ne samo v tej temi).
Ni se treba delat debila. Dokazuješ stalno

KJE - Na švedskem
KJE -- "premijer Stefan Löfven prvi put je svojim sunarodnjacima preporučio da koriste maske za vrijeme gužvi u javnom prijevozu. " Tole piše v članku, ki je bil linkan

Torej KJE se uvajajo masle -povsod, v gozdu, v zaprtih prostorih, morda samo v javnem prevozu v primeru gneče?

Ampak raje se delajmo idiote še naprej, samo eni imajo prednost, ni se jim (vam) treba delati, to je običajno stanje.
 
  • Haha
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.689
14.405
113
Nima veze kje se uvajajo maske ker gre za kontro Potrču in njegovi anti-mask mantri že samo s tem, da se jih uvaja.
Ampak ja, klasično bluzi in se sprenevedaj dalje, kot da prej izpostavljeno ni jasno že od tistega posta dalje, ko si začel (spet) zapenjat, zdaj pa si začel še z debili in idioti, lepo lepo. Pacient.