Covid-19 Covid-19 Švedska zgodba

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
Zdaj je itak slabo vreme, tako me tudi ne mika dol.

Stvar je v situaciji, v katero so nas pripeljali klovni in ko ze mislis, da se bodo klovni nekaj naucili iz napak, v naslednjem koraku naredijo se vecjo in potem se vecjo, krivijo pa vse druge samo sebe ne. Nic cudnega, da je Fafangel odstopil.

V vse to smo pa ujeti vsi mi, klovni se pa dejansko izživljajo nad nami.

Po drugi strani pa bomo vsaj videli, kot stranski ucinek nesposobnosti klovnov, ce credna imunost skozi prekuzevanje, deluje.
 
Nazadnje urejeno:

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
Kaj jim pomaga uspeh, ce jih se caka tretji val. Pri nas se bo z drugim valom (tsunamijem) koncalo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: nemenabijat

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
V bistvu je otok Pag razdeljen na dve zupaniji. Od juga otoka do Zrc, vkljucno z Zrčami je del Zadarske zupanije, Novalja in vse severno, ki je pa 500m stran od Zrč, pa je del Licko-Senjske zupanije.
In kljub temu, da je to dejansko slepo crevo, ki ni direktno povezano s celino, je bila Novalja in sever otoka del 48 urne omejitve, ker je del Licko-Senjske zupanije, ki je bila rdeca, Zrče in juzno pa je bilo casovno neomejeno, ker je bila Zadarska zupanija oranzna.

Zato imajo tudi v Novalji in severno, gospičke registrske tablice (GS), Zrce in juzno pa Zadarske (ZD).
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Zdaj je itak slabo vreme, tako me tudi ne mika dol.

Stvar je v situaciji, v katero so nas pripeljali klovni in ko ze mislis, da se bodo klovni nekaj naucili iz napak, v naslednjem koraku naredijo se vecjo in potem se vecjo, krivijo pa vse druge samo sebe ne. Nic cudnega, da je Fafangel odstopil.

V vse to smo pa ujeti vsi mi, klovni se pa dejansko izživljajo nad nami.

Po drugi strani pa bomo vsaj videli, kot stranski ucinek nesposobnosti klovnov, ce credna imunost skozi prekuzevanje, deluje.
Lahko prosim nehaš žalit Rdeče noske in jim raje nameni 0,5% dohodnine.
Ti govoriš o rjavih noskih, na hitro je podobno, v resnici pa gre za čisto drug pojav.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Ko boš par dni prebedel na pediatrični kot spremljevalec, boš mogoče razmišljal drugače.
Sicer pa vsakemu svoje, je dovolj organizacij, ki si tudi zaslužijo kak evro.
 

jezek

Guru
24. jul 2008
2.630
1.240
113
Sicer ni tema, ampak enkrat za vedno: niso Zrče ampak JE Zrće (dobro, pustimo zdej trdi ali mehki, gre za spol). Niste bili v Zrčah ampak na Zrču, ne veselite se Zrč ampak Zrča itd.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Sicer ni tema, ampak enkrat za vedno: niso Zrče ampak JE Zrće (dobro, pustimo zdej trdi ali mehki, gre za spol). Niste bili v Zrčah ampak na Zrču, ne veselite se Zrč ampak Zrča itd.
Bravo, končno ena vmesna za naslov alterbutec2020. Podelitev bo v Jesenicu (po slovensko Jesenicah).
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.596
113
Elephant in the room press



Pozor: to niso Švedi ampak najeti igralci, Švedi so namreč izumrli zaradi ve se česa.