Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.840
14.661
113
Kakšne humoristke so to ej - Dajana Babič: "ZAKAJ BI SE MORALI ZDRAVI LJUDJE TESTIRATI NA BOLEZEN, KI ZADEVA 0,09 PREBIVALSTVA?"

:valjamse: :aplauz:
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.377
5.667
113
Poklukar napovedal sproščanje ukrepov, pogoj PCT bi ponekod lahko ukinili

Ukrepe bodo le prilagodili, ne ukinili​

O prilagoditvah epidemioloških ukrepov bodo v torek na Brdu pri Kranju razpravljali širša zdravstvena stroka in minister za zdravje. Poklukar je poudaril, da bodo govorili o prilagajanju, ne ukinjanju ukrepov, saj se lahko epidemiološka slika spet poslabša. Novi koronavirus bo po njegovih besedah med nami tudi v bodoče, z njim bomo morali živeti.

“Vsi ukrepi bodo verjetno občasno dvosmerni,” je napovedal. To pomeni, da jih bo v določenih obdobjih v veljavi manj, v primeru mutacije koronavirusa ali spremenjenih klimatskih pogojev jeseni in pozimi pa bo treba ponovno razmisliti o uvedbi kakšnega ukrepa.


....
dva koraka naprej in enega nazaj
ponavljaj v neskončnost
...
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.377
5.667
113
Poklukar & co bo moral enosmerno spakirati.



Volitve 24.4
iz članka

img.jpg
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.377
5.667
113
Kdor ni glasno proti je za.


Fauci je star 81 let, Joe "Brandon" 79, kot kaže nihče drug noče opravljati te funkcije, da so stare mumije na sceni.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.662
6.057
113
pri taščici
Kdo pa v parlamentu?
Sem vseeno upal, da bo kdo iz opozicije kaj jezikoval proti ukrepom, pa so samo kriziral nakupe opreme, pa zdravcev spricer in podobno.
Tako da dvomim da bo s spremembo oblasti po volitvah kaj bistveno drugace (boljse).
 
  • Haha
Reactions: brane_new in sandra

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Kdo pa v parlamentu?
Sem vseeno upal, da bo kdo iz opozicije kaj jezikoval proti ukrepom, pa so samo kriziral nakupe opreme, pa zdravcev spricer in podobno.
Tako da dvomim da bo s spremembo oblasti po volitvah kaj bistveno drugace (boljse).
Sorry sam bolje nebo pod nobeno vlado, pri tebi ker samo jambraš pri drugih pa ker upajo da se bo z golobjo vlado vse spremenilo na boljše...
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.923
3.447
113
40
Lj
Po pričakovanju fašisti na čelu vlade nočejo sprostiti omejitev: