Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.847
3.366
113
40
Lj
In tudi cepljenje ni prisilno, lahko se ne cepiš. Samo določenih stvari pač ne smeš izvajati oz. na določene lokacije nimaš dostopa. Če ti je pa to nesprejemljivo se pa vedno lahko testiraš in na tak način izpolnjuješ isti pogoj kot s cepljenjem.
Seveda sem bil sarkastičen. Hotel sem mu povedati da je cepljenje ravn otako prisilno kot davki. V smislu da imaš izbiro da nisi več del družbe, ampak to pač ni izbira.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.204
5.588
113
Testiranje ni zastonj.Kot tudi gre za porabljen čas
(čas se stvar, iz katere je življenje).In pravi država da ga moraš zapravljati za brezvezne stvari.
Ko je razsajala HK gripa so imeli v Woodstocku eno "majhno zabavo" s 400k udeleženci.Not a single fuck was given.
Sorry, ampak ARR prostovljno-obveznih "cepiv" v rangu 1% je zame slaba šala.Vsaj ko naredim analizo tveganja plusov in minusov.

Nemci so sedaj ukinili (zastonj testiranja) in v msm medijih (spiegel &co) prav odkrito pišejo, da dela država gaslighting/mobing na necepljene.Oz. se da to iz člankov razbrati.

P velja samo pol leta ?!


Tu je zadaj nekaj drugega, kot da je od lani državo začelo skrbeti za tvoje zdravje.
Letno jih vsako leto več umre zaradi soli in sladkorja.


Signs of an abusive relationship (samo zamenjaš partnerja z državo)
//ironično sem dal AU link


 
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.317
113
Testiranje ni zastonj.Kot tudi gre za porabljen čas.
Res je. Ampak je pa testiranje iz vidika izpolnjevanja PCT pogoja povsem enakovredna alternativa cepljenju. Vsak ima torej na voljo da izbere med cepljenjem in testiranjem ter se zato realno gledano težko pogovarjamo o tem, da si prisiljen v cepljenje kot bi se lahko dejansko pogovarjali, če bi vlada uvedla in uzakonila obvezno cepljenje.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.204
5.588
113
Ampak je pa testiranje iz vidika izpolnjevanja PCT pogoja povsem enakovredna alternativa cepljenju
Samo če si frizer ali gradbinec je povsem enakovredna.
Hate the game, not the players !


Daj no Matej, kdaj boš napisal nadaljevanje Andersenove pravljice o cesarjevih novih oblačilih ??
Ker takega obračanja besed res nisem pričakoval od tebe.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77 in LeQuack

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.317
113
Po tvoje torej iz vidika izpolnjevanja PCT pogoja testiranje ni povsem enakovredna alternativa cepljenju ali si tvoje pisanje narobe razlagam?

Pravljice so pa imho bolj tvoja domena tako da kar izvoli, go wild.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
Daj no Matej, kdaj boš napisal nadaljevanje Andersenove pravljice o cesarjevih novih oblačilih ??
Ker takega obračanja besed res nisem pričakoval od tebe.
:valjamse: glej, kdo se pogovarja o pravljicah in obračanju besed:valjamse:
kaj pa ti počneš zadnje leto, po 72x na dan? pravljice iz izmišljenih strani pa take pa to
svašta:valjamse:
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.774
-216
113
In tudi cepljenje ni prisilno, lahko se ne cepiš. Samo določenih stvari pač ne smeš izvajati oz. na določene lokacije nimaš dostopa. Če ti je pa to nesprejemljivo se pa vedno lahko testiraš in na tak način izpolnjuješ isti pogoj kot s cepljenjem.
Saj po tej logiki tudi plačevanje davkov ni prisilno. Samo če jih ne plačaš, da določene (vse) lokacije izven celice nimaš dostopa. :evil:

Pa če eni daš pištolo na glavo, pa rečeš da ...... , če ne bo dala onegavit, pa potem da noge narazen, je tudi dala prostovoljno brez prilsile :evil: Saj je sama dala noge narazen.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.774
-216
113
Bolj je vprašanje ali bi se kaj spremenilo če bi isti odklok spremenil v zakon. Koliko tistih ki danes protestirajo ker ni zadeva napisana v zakonu bi potem nehalo. AVejetno bi našli en drug izgovor.
Nič se nebi spremenilo. Ker potem zakon nebi bil v skladu z ustavo. In če bi spremenili še ustavo, potem ta nebi bila v skladu s človekovimi pravicami.

Sej v Južni Afriki, ko je bil tam apartheid, so imeli to vse porihtano z zakoni in ustavo. Pa je bilo vseeno narobe in obsojanja vredno. Pa suženjstvo isto - je bilo vse lepo zakonsko pokrito.
 
  • Všeč mi je
Reactions: javr

Floki

Guru
6. sep 2007
9.891
3.020
113
Nič se nebi spremenilo. Ker potem zakon nebi bil v skladu z ustavo. In če bi spremenili še ustavo, potem ta nebi bila v skladu s človekovimi pravicami.

Sej v Južni Afriki, ko je bil tam apartheid, so imeli to vse porihtano z zakoni in ustavo. Pa je bilo vseeno narobe in obsojanja vredno. Pa suženjstvo isto - je bilo vse lepo zakonsko pokrito.

Spet primerjaš dve popolnoma različni stvari. S tvoji načinom razmišljanja je tudi vozniško dovoljenje protiustavno. Od mene zahtevajo da nekaj naredim (izpit) kar nočem ker znam tudi brez njega vozit. S tem pa omejujejo moje gibanje (ker mi nočejo plačati javnega prevoza če nimam izpita).
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.774
-216
113
če bi bilo prisilno, se ne bi nihče upiral. davki in položnice so prisilni, in veš kaj sledi, če ne plačaš. da te vidim, kako se uspešno upiraš plačilu elektrike.
al pa driska je prisilna, da te vidim, kako dolgo se boš uspešno upiral. stavim, da niti en dan, kaj šele 8 mesecev.
Cepljenje bi bilo prostovoljno in brez prisile takrat, ko bi se cepljene in necepljene obravnavalo enako (kot npr pri gripi), oz. nebi cepljeni ali nevcepljeni deležni nobenih sankcij zaradi cepljenja.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.774
-216
113
LOL. Torej imaš na izbiro ampak so zraven dodatni stroški.
Samo nadaljujem mojo prejšnjo misel :
Pa če eni daš pištolo na glavo, pa rečeš da ...... , če ne bo dala onegavit, pa potem da noge narazen, je tudi dala prostovoljno brez prisile :evil: Saj je sama dala noge narazen....
...
Pa še lahko bi izbirala ali od spredaj ali od zadaj.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.954
3.242
113
Koordinator cepljenja tudi v BauBau...

245812605-2695075937460181-8354861453358436434-n.jpg