Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

Steve

Guru
13. avg 2007
9.652
1.576
113
Daj, laži komu drugemo. V Avstriji po 20.uri nimaš kam na pijačo iti. Tak da blefiraj komu drugemu s svojimi glupostmi iz svojega naslonjača, na katerega si nalepljen zgleda že precej časa.
Prosim za vir za tvoje nebuloze. Tukaj si lahko prebereš vse omejitve, ki jih imajo v gastronomiji. Čas ni naveden kot omejitev. Imajo pa posebej predpise za Nachtgastronomie. Ker seveda ne znaš nemško, Nacht" je noč. In ne, taki lokali se ne zaprejo ob 8.
Zdaj pa potrpežljivo čakam na vir tvojih umotvorov.

Opažam pa, da posrajaš vedno bolj nervozen. Pikec macht frei :)
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.837
3.858
113
Bom jest tebi povedal eno skrivnost....V Avstriji bo to rešeno tako kot je treba, pri nas pač ne, ker z odloki in uredbami se takih stvari ne da počet. Zapecite si že enkrat to v glavo.
Sej je že začetek izjave "v avstriji začetek oktobra ..." ... to pomeni da so vsaj 1 mesec nazaj začeli pisat zakonodajo in odlok, ki bo začel veljat čez 15 dni. Torej ima folk čas da se pripravi pa najbrž so predvideli vseh 1000 izjem v eni sarži.

Poglej pri nas uradne liste od soboto, kmalu bodo po dva na dan morali reveži "tiskat" in notri so zapisi tipa "v členu XX odkloka YY iz UL 146/21 se doda besedilo 'ter cepljenje'". Na koncu se 10 pravnikov v firmi mora ukvarjat s temi rebusi v uradnih listih da sploh vejo kako naj bi se uradno glasil odlok, da bodo predvideli ali naj bodo jutri ročke za bencin odklenjene ali ne (pa napisano je itak tako da je potem 5 pravnikov mnenja da ja 5 pa da ne).
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.881
3.006
113
Nič ni zaprto pri Jodlarjih, pogoj za bare, restavracije hotele je enak kot pri nas PCT, razlika je edino to da tisti ki imajo T morajo znotraj nosit FFP2 masko obvezno.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.652
1.576
113
Sem siguren da ne bo goljufal. Zato bo na slikah kelnarca, ki ravno zaklepa gostilno. V ozadju pa zvonik z uro, ki kaže 20:00
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.652
1.576
113
Drugače pa ja, seveda so jodlarji to naznanili že 2 tedna nazaj. 3 stopenjski plan, katerega se bodo do zadnje pike držali. Naši pajaci pa pač po naše. Ampak ne se tolažit, ker končen rezultat bo enak
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.499
8.862
113
Drugače pa ja, seveda so jodlarji to naznanili že 2 tedna nazaj. 3 stopenjski plan, katerega se bodo do zadnje pike držali. Naši pajaci pa pač po naše. Ampak ne se tolažit, ker končen rezultat bo enak
Se prav nič ne tolažim, ker se ne rabim. Je pa kozlanje odlokov ki potem veljajo praktično čez noč postalo zelo moteče in za marsikoga moreče. Seveda marsikdo to gleda kot....kaj pa je pokazat tisti papir, al pa v Avstriji pa lahko.
Vlada, Janez in komplet SDS z vsemi satelitki se obnašajo do državljanov kot svinja do meha. To kar počnejo je skrajno neodgovorno, hkrati pa zahtevajo odgovornost od državljanov. JEBEJOSENEJ Pa sam še en mi nej reče, da Janez dela dobro.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.499
8.862
113
V soboto so nakozlali mega odlok, ki je začel veljati v sredo, včeraj, v četrtek, so nakozlali nekaj novega in velja danes v petek in zdajle razlagajo novosti. :valjamse: Janez dela....
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.652
1.576
113
Nima to nobene veze z janšo. Pa to ne rečem kot njegov pristaš, ker sem čisto nasprotje od tega. To je naš way of doing things. Vlada je samo odraz ljudstva. In jodlarji imajo svoj način. To se ne vidi samo tu, ampak na vsakem koraku. Zato pa so kje so in mi vedno zadaj.
 
  • Haha
Reactions: jonny77

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.499
8.862
113
Nima to nobene veze z janšo. Pa to ne rečem kot njegov pristaš, ker sem čisto nasprotje od tega. To je naš way of doing things. Vlada je samo odraz ljudstva. In jodlarji imajo svoj način. To se ne vidi samo tu, ampak na vsakem koraku. Zato pa so kje so in mi vedno zadaj.
Seveda, saj jih že tu gor vidiš, kako ploskajo očitnim budalaštinam in nesposobnosti tistih, ki nas vodijo.
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.606
1.065
113
V prehodnem obdobju bo "dovolj časa, da se prilagodi in organizira delo," je na novinarski konferenci dejal Boštjan Koritnik, minister za javno upravo. Dodal je še: "In damo čas tistim, ki se želijo cepiti."
Za navadne ljudi pa: 3 dni časa da dobiš 2 dozi cepiva, ki se prejmeta 21 dni narazen. V 21 dneh do druge doze pa plačuj vsak tretji dan po 12 € za testiranje.
:obesise: