Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

cappy

Guru
8. apr 2010
8.157
4.485
113
kalbo dal sem anketo, lahko jo pogledaš lahko ne. nisem je še videl zato sem jo dal. povedal boš pa ziher ti kaj, kot vedno. in jasno, je to mnenje že vnaprej edino pravilno.

msenjur poglej koliko oseb se sprašuje za ostale zadeve pa potem brihtoliraj.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.506
4.619
113
EpeH01PWMAAWkSB
Ko vam bo prišlo v betico, da splošno širjenje virusa NI problem, ker se ga NE da ustaviti brez, da ustavljamo življenje, ampak je potrebno izključno zaščitit in rešit krizne ljudi (DSO v prvi vrsti, zdr. ustanove v drugi), bo tudi lepši svet. Bolnice polnijo kritični ljudje, ogromna večina jih je iz DSO. Druga skupina so 70 letniki (povprečno) od doma, ki se ne držijo ukrepov. To sta skupini, katere bi morali čim bolj zaščititi pred Corono. Vse ostalo nima veze in bi laufalo brez težav naprej. Pride cepivo so to prvi na vrsti (poleg ključnih zdr. kadrov) za cepljenje in to je to. Bolnice nimajo več pritiska, mrtvih je neprimerno manj, gremo dalje.

Ampak ne, bolje je pognat celo državo v poden in težit Pepčku, da je njegov rojstni dan v Ljubljani kriv za 10 mrtvih v DSOju Maribor.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Škoda pisat, če vsak nima toliko pameti da če je možnost da nekoga okuži to prepreči. Ampak ne vsak gleda na svojo rit.
 
19. jul 2007
2.821
1.536
113
Ko vam bo prišlo v betico, da splošno širjenje virusa NI problem, ker se ga NE da ustaviti brez, da ustavljamo življenje, ampak je potrebno izključno zaščitit in rešit krizne ljudi (DSO v prvi vrsti, zdr. ustanove v drugi), bo tudi lepši svet. Bolnice polnijo kritični ljudje, ogromna večina jih je iz DSO. Druga skupina so 70 letniki (povprečno) od doma, ki se ne držijo ukrepov. To sta skupini, katere bi morali čim bolj zaščititi pred Corono. Vse ostalo nima veze in bi laufalo brez težav naprej. Pride cepivo so to prvi na vrsti (poleg ključnih zdr. kadrov) za cepljenje in to je to. Bolnice nimajo več pritiska, mrtvih je neprimerno manj, gremo dalje.

Ampak ne, bolje je pognat celo državo v poden in težit Pepčku, da je njegov rojstni dan v Ljubljani kriv za 10 mrtvih v DSOju Maribor.
potrebno izključno zaščitit in rešit krizne ljudi (DSO v prvi vrsti, zdr. ustanove v drugi)
Že 231-tič, Švedi so ravno to poskušali in jim ni uspelo, tako da bi bilo lepo da poveš kako se to dela.

Vse ostalo nima veze in bi laufalo brez težav naprej.
Hravti so ravno to rekli in jim ne kaže najbolje.

in težit Pepčku, da je njegov rojstni dan za 10 mrtvih v DSOju
Sedmina v Postojni kaže, da so lahko nespametna zbiranja (seveda ne vsa, problem je da je dovolj eno druženje od pedesetih) kar lepo povzročajo težave

Glavni problem je, da se gleda stvari črno-belo (na obeh straneh), tvoje pisanje je črno-belo, kar pa ne pomeni, da so pa na drugi strani biseri.

Na hitro sem preletel "the zapisnik", pa glede na napisano ni nič takega, kar bi me presenetilo (če je kdo že bil kdaj v karkšnikoli (nezdravstveni) strokovni skupini, ve kako to gre)
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.099
636
113

kolko je pa takih, ko so se s korono okužili v bolnicah ali ZD?

sam poznam dva, eden po operaciji žolčnih kamnov, ga odpustijo, drug dan vročina, testiranje - pozitiven, bil na intenzivi nekaj časa, zdej je boljše,
drugi po poškodbi operacija roke, se okužil v bolnici, na koncu v umetni komi, intubiran, sreča, je že zbujen, komunicira, je boljše.
oba sta bila pa v celjski bolnici.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.872
5.616
113
Ni samo v principu.
Prva stvar so tisti, ki RES nimajo pametnih telefonov.
Taki prebivalci bolj "pridnih" regij so tako kljub "nagradi" izenačeni s tistimi v manj pridnih regijah.
Drugo je, da gre za Hojsov pristop, ki kot minister (če je še) ne ve, kaj je ustava in kaj UL. Ne pozna niti poslovnika DZ (je zapisan v UL, ne na twitterju) ali se dela da ga ne pozna, Janša pa poslovnik namerno ignorira. Možno je, da to ni protizakonito, je pa zloraba - s strani osebe, ki drugim očita da zlorabljajo sistem. No. nič novega.
Prvi del....

Lej en takih je moj stari....z unim telefonom za upokojence na 5tipk...sej nima veze...tud če bi mel Ajfona za 999e....bi se on na svoj telefon še zmeram spomnu samo 1x na teden :)

Ampak glej....ker ma določene stacune za fasungo v sosednji občini se je pobrigal....nam v familiji pa po predalih leži tud najmanj 5 starih pametnih delujočih telefonov....bo sedaj nerad pač prešel na tacga kjer bo mogel drsat s prstom po njem :D če bi ga v živo videl kolk mu gre to dejstvo na organ... :valjamse: :cheer:

Dodatno je še naročil pok izjav za prehod občinske meje.....da bo pokrit še tako za tist 1x na teden ko gresta po fasungo al pa kaj tehničnega iskat (dost ustvarja po bajti)....

In pazi....naročil je še SIM adapterje....ker njegov butast telefon ma že nanoSIM.... Ta pameten pa še microSIM...

Vse se da....če se hoče.... In to brez jamranja!

Ane Car
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Car

POSTman
4. avg 2007
8.459
1.430
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Car ne jamra, ampak pove, kot je. Za razliko od tebe, ki samo podjebavaš folk. Zgleda, da se ti drugače ne dvigne. Sej sem ti že povedal, kaj moraš narediti, da se boš bolje počutil. Dodajam še predlog, da me povabiš, pa ne pod uro, ker tam je prepih, ampak na pivo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jest5 in kalbo

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.872
5.616
113
Sedaj pa si predtsvljajte, da se kaj resnega zgodi. Ni nam rešitve.

Glede na to koliko jeze se je nabralo (videno po pisanju)....me bolj kot za Slovenijo skrbi za sovražnika!

Vse kar rabte je en Rogov Pony....pa mal koke od Lićine....

Pol pa stampedo po centru....
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888