Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.746
540
113
42
povsod malo
Ukrepi delujejo: :bonk:
A ni to že območje cerkve? Potem ni na javnem kraju ampak cerkvenem?
 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.029
113
Ok, recimo da je slab ukrep zaradi neživljenjskosti, verjetno pa ne prispeva k povečanju okužb? Prispeva mogoče bolj k splošnemu nezadovoljstvu...
To je ista zgodba kot pri protestih
Med protestniki se poišče enega kriminalca (socialca, lenuha, kvazi umetnika...) se ga medijsko izpostavi in vsi mislijo, da so med protestniki sami kriminalci.
In ko je med ukrepi nek slab ukrep, neživljenski (omogoča zaslužek lobiju upravljalcev stanovanj), potem pade senca še na ostale ukrepe.
Ali pa npr. Vlada oz. Kacin se zlaže - in potem ji ljudje ne verjamejo več tudi takrat, ko se ne.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.029
113
Mene bi bolj zanimali dobri ukrepi, ki niso bili sprejeti ali slabi zaradi katerih se število okužb povečuje ali pa ohranja. Dajmo te predebatirat. Potem bomo lažje presojali strokovno in politično odgovornost vodilnih.
Za začetek recimo posebno dovoljenje nijz cerkvi, da lahko ima maše z do 500 vernikom, katerim so maševali tudi okuženi župniki, (koliko je bilo okuženih vernikov ne vemo), in to v času, ko je bilo za nas prepovedano zbiranje nad 6 ljudi.
Al pa pošiljanje potrjeno okuženih na delo v DSO-je...
Al pa netestiranje in neodreditev karantene partnerju obolele osebe.....
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in jonny77

LeQuack

Guru
26. avg 2007
7.009
3.523
113
41
Lj
Wolt in ehrana ne bi smela dostavljati javnim zavodom in uslužbencem. Naj si gredo sami iskat, itak nič nimajo za delati zdaj, na čakanju dobivajo debelo plačo in se pritožujejo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.427
9.367
113
Nespoštovanje.
To ni niti približno res tam sedijo kristi, antikristi, vsi nima to veze s spoštovanjem. Ampak kakor hočeš, teraj ti svoje dalje.

O dvoličnosti boš pa ravno ti lahko govoril takrat, ko boš ti začel spoštovat "drugačnost" od tebe, začenši z ljudmi, ki niso kristjani, in potem dalje. Oziroma boš začel sodit ljudi po njihovih dejanjih in ne po tem, al hodjo v cerkev ali ne.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Car

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
To ni niti približno res tam sedijo kristi, antikristi, vsi nima to veze s spoštovanjem. Ampak kakor hočeš, teraj ti svoje dalje.

v italiji so recimo prepovedal posedanje in prehranjevanje na vseh mogočih zgodovinskih spomenikih

takale fotka, bi znala dons precej koštat:
Roman-Holiday.png