Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.321
6.530
113
Res bo svobodno amapk vseeno boš moral delati po njihovo.
Ampak če se vnaprej ve, da bo zadeva padla na sodišču, pač milostno sprejmeš kazen in jo shraniš, ter predaš odvetniku?

Je pa res, da ko te bo policaj sredi hostje preganjal, ti noben sodnik na licu mesta ne pomaga...takrat boš pač moral it domov.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Ja sam sedaj bo vse po črki zakona.
Svobodno boš brez maske doma ždel ali pa imel blokiran račun. Spimni se kanado ...
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.202
5.584
113
Poslanko SDS ujeli s ponarejenim PCT-potrdilom
Razkrivamo, kako so pred domačo javnostjo zamolčali, da se je poslanka nekdanje vladajoče stranke znašla v preiskavi zaradi ponarejanja listin. Policija pa je imela velike težave pri njenem zaslišanju.


Policisti so jo tri mesece zaman iskali
Brez kazni za poslanko SDS s ponarejenim PCT-potrdilom
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.215
3.371
113
Varno in učinkovito, nobeden ne pozna nikogar s stranskimi učinki, niti na Alterju ne. In zdej pišejo neka brezvezna opozorila?
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.202
5.584
113
Mogoče je zdaj čas, da se malo začetke epidemije razišče. Že lani je izšla študija iz Italije o začetku v Bergamu.

Ugotovili so, da je bil virus prisoten že vsaj v 222 okrajih v Lombardiji predno so potedili prvi primer. Ker so identificirali 500 okuženih za nazaj.

Ugotovili so tudi, da je reprodukcijsko število virusa padlo pod 1 (se pravi se je nehal širiti) takoj ko so uradno potrdili prvi primer. Se pravi dva tedna pred lokdovnom.

Zanimivo, ne, ko pa vemo, da je lokdovn ustavil širjenje?

 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.321
6.530
113
Lokdovn je en krščen duš ustavil...mogoče v kitajski, kjer so imeli res zapravi lockdovn, pri nas to pa je bilo bolj...niti ne vem kako bi rekel...
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.548
2.409
113
Torej, da se še jst pofočkam.... sedaj je 3-dan, imel sem pa vse simptome od driske, kašljanja, švicanja, vročine itd....

Danes sem se šel uradno testirat, da bom imel za bolniško... prve dva dni nisem bil sposoben vozit.


Kaj po 3 dneh to je to ali bo še kaj več.... ?
 

odranoel

Fizikalc
8. dec 2020
223
62
28
Torej, da se še jst pofočkam.... sedaj je 3-dan, imel sem pa vse simptome od driske, kašljanja, švicanja, vročine itd....

Danes sem se šel uradno testirat, da bom imel za bolniško... prve dva dni nisem bil sposoben vozit.


Kaj po 3 dneh to je to ali bo še kaj več.... ?
Okužen prvič?