Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.019
5.727
113
blizu močvirne prestolnice
Nauk Danske zgodbe je, da je pandemija izključno politična in jo lahko čez noč končajo, če hočejo.
Tokrat se strinjam. OK v začetku je folk res na veliko umiral sem videval takorekoč vsak dan zastavo na gasilskem domu. Po letu dni ni bilo več zastav sta zboleli žena, dvakrat cepljena in hčer ni cepljena. Nobeni nič razen dan slabega počutja. Jaz ne vem sem se testiral ampak verjetno ob delu prebolel, pač nobenih težav. Mulca nič. Bolj ko ne vidim da je v ozadju zaslužek določenega ceha. Zanimivo da pa pri vsem tem skupno sodelujejo vse stranke, tako da ne mislite, da če zmaga druga stran da se bo kaj spremenilo. Le mediji bodo drugače poročali, takrat pa antiwakserji pazite se, za vas ne bo usmiljenja.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.371
6.551
113
A smo še daleč od tega, saj imamo tudi v Sloveniji premalo število cepljenih. »Pandemija se bo vlekla še več mesecev, tja do poletja,« je dejal Trampuž in ocenil, da bomo v zimskih mesecih tudi v prihodnje v zaprtih prostorih nosili maske.

Bravo, useless maske se na vrsto let
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.469
1.253
113
Iskajoč brata
pa pizd..... še nemci gredo v napačno smer....
Malo se je kazalo upanje, da bo omicrom zaključil zadevo, vendar mi in ostali svet še vedno rinemo v isto smer.... Beda od bede

Obvezno cepljenje za v službo... Ponavljam: Smejal sem se paranoikom v službi, ki so trdili, da bo obvezno cepljenje za v službo. Sedaj se bliža realnosti

Za bolezen, ki se moraš testirati, da veš da jo imaš. Ma kr neki.
Sam imam srečo, da vsi kolegi in okolica, ki je zbolela, noben ni imel večjih problemov. Slišal par komentarjev, da je od zunanje sodelavca kolega zbolel za v bolnico in to je to.....
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.371
6.551
113
Očitno nimajo problema s kadrom, ali pa je folk tako brez načel, da se gre potem cepit, samo da šiht dobijo, potem ko vidijo, da so drugi na čakanju.

Čeprav taki delavec je potem vreden en k...
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.554
8.909
113
NEcepljenci boste bankrotirali državo.
Tvoj Vođa jo bo. Tvoje cepivo, ki ga imaš v žilicah pa ni vredno pičkinega dima proti temu sevu, tako da lohk podaš roko vsem necepljencem. Tvoj Vođa pa še naprej teste kupuje od gleženčkov na rajskih otokih, da se otroc po šolah z njimi igrajo. Ko bo pa treba vse tole plačat, se bo pa drl z opozicije, kok se je pod njegovo vladavino cedilo mleko in jedel da se je med. Bedak usrani.
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune
Tvoj Vođa jo bo. Tvoje cepivo, ki ga imaš v žilicah pa ni vredno pičkinega dima proti temu sevu, tako da lohk podaš roko vsem necepljencem. Tvoj Vođa pa še naprej teste kupuje od gleženčkov na rajskih otokih, da se otroc po šolah z njimi igrajo. Ko bo pa treba vse tole plačat, se bo pa drl z opozicije, kok se je pod njegovo vladavino cedilo mleko in jedel da se je med. Bedak usrani.

Eni bodo pa veselo paradirali v Hofer uniformici in peli hvalnice grbavemu albancu kateri trenutno vodi slovensko vlado.
Pa ne dvomim da bo tud fukcunca mokra od vsega drkanja.

Brez kančka lastnega razmišljanja.....
Skorajda 11 milijard pufa....
 
2. okt 2007
3.596
2.037
113

pri nas pa strašimo z novim sevom, ki ga je največ na Danskem...

sedaj pa res pretiravajo, trenutno je v odsotnih (karantena, izolacija) več zdravih in za delo sposobnih ljudi kot kadarkoli... ne vem, kaj se gremo, ker to ne vodi več nikamor...

pa da ne bo pomote, sem se 3x cepil, vendar to kar se sedaj dogaja, pa je preveč.... na koncu bo pol SLO zdravih ljudi lepo doma, res nismo normalni
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.299
-8.464
113
Če tebe to straši, tudi prav. Si pač bolj plašljive sorte.
Meni je tole normalno podajanje novice.