Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.402
4.506
113
Škoda ker v Sloveniji nikol več ne bodo ukinil PCT pogojev. Skandinavija je raj v Evropi. Zgleda bo poleg beguncev z bližnjega vzhoda še veliko beguncev iz centralne Evrope. Ali je možno dobiti azil na podlagi fašistične vlade?
Prva razlika med Danci in nami je, da je tam večina cepljena, pri nas imamo pa preveč usranih riti, kot si ti, ki se ne cepijo. Vse ostalo naprej je posledica tega, da so tam cepljeni, pri nas pa ne.

Tako, da nimaš nobene pravice jokat o svobodi, ker si je usranec ne zaslužiš. Žal s tem dol vlečeš tudi ostale v državi, zavedaš se pa tega itak ne, ker ne vidiš dlje od svoje riti, ki že pošteno smrdi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: PHOBiA in Matey

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.808
3.336
113
40
Lj
Prva razlika med Danci in nami je, da je tam večina cepljena, pri nas imamo pa preveč usranih riti, kot si ti, ki se ne cepijo. Vse ostalo naprej je posledica tega, da so tam cepljeni, pri nas pa ne.

Tako, da nimaš nobene pravice jokat o svobodi, ker si je usranec ne zaslužiš. Žal s tem dol vlečeš tudi ostale v državi, zavedaš se pa tega itak ne, ker ne vidiš dlje od svoje riti, ki že pošteno smrdi.
Tudi Danci bi lahko maltretirali tistih ~30% prebivalstva, ki se niso cepili. Pa se niso odločili za to, lahko pa bi rekli tisti še niso cepljeni ne morte sodelovat v družbi. Pa se niso.
 
  • Všeč mi je
Reactions: javr in Ytbnd

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.402
4.506
113
Tudi Danci bi lahko maltretirali tistih ~30% prebivalstva, ki se niso cepili. Pa se niso odločili za to, lahko pa bi rekli tisti še niso cepljeni ne morte sodelovat v družbi. Pa se niso.
Ker imajo več kot 70% cepljenih idiot. Ti bi zdaj rad, da roko nastavi še 30% Slovencev, da je tebi še vedno ne bi bilo treba in se ukrepe razpusti. Lahko bi se cepil in dodal svoje k lovljenju višjega procenta, da zlezemo ven s tega brezna.

Ampak ti se cepil ne bi, bi pa ukrepe iz države, kjer se večina je cepila. Genialno.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Ker imajo več kot 70% cepljenih idiot. Ti bi zdaj rad, da roko nastavi še 30% Slovencev, da je tebi še vedno ne bi bilo treba in se ukrepe razpusti. Lahko bi se cepil in dodal svoje k lovljenju višjega procenta, da zlezemo ven s tega brezna.

Ampak ti se cepil ne bi, bi pa ukrepe iz države, kjer se večina je cepila. Genialno.
Kdo bi tu rad Izraelske ukrepe?
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.808
3.336
113
40
Lj

The NBA’s Anti-Vaxxers Are Trying to Push Around the League—And It’s Working
"Irving, who serves as a vice president on the executive committee of the players’ union, recently started following and liking Instagram posts from a conspiracy theorist who claims that “secret societies” are implanting vaccines in a plot to connect Black people to a master computer for “a plan of Satan."
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.029
1.258
113
Za Skandinavci definitivno ne kopirajo.
Sedaj odprta tudi Norveška.
3 od 4, razen Finska.



Govorim bolj o A in DE.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.426
3.185
113
Ne zavajaj, ne laži darjan
Še 44
20210926_200955.jpg
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.089
6.478
113
Jaz spremljam sledilnik, tam je 105. Od kod razlika?

zino, zanima me kako dalec lahko porines slovenca da bo rekel Dovolj.
Zaenkrat velja tista: za hlapca…
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
Jaz spremljam sledilnik, tam je 105. Od kod razlika?

zino, zanima me kako dalec lahko porines slovenca da bo rekel Dovolj.
Zaenkrat velja tista: za hlapca…
ne razmišljam o tem, ker jre samo za cepljenje, ki pa se mi zdi v tem primeru najbolj pravilna odločitev.
seveda pa sem proti budalščinam, ampak v tem primeru covida, cepljenje zame ne spada med to, dokler ni druga na voljo.