Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

sad

Guru
24. avg 2007
20.885
9.549
113
Starostnike v DSO so okuževali dohtarji. Kar namerno, glede na to da niso naredili niti brezplačnega testa po prihodu z dopusta iz drugega konca sveta. Med tem ko smo se mi testirali, da smo lahko šli v službo. Tudi njihova doza cepiva je dvomljiva ...
Saj veš kak je. Vsako jutro doktor temeljito pregleda VSE stanovalce v DSOju. Pregled traja vsaj pol ure, tako da stanovalec za ziher pokasira Covid.
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.474
1.847
113
na temni strani lune
Ogromno, ker po njegovih besedah ga starostniki konstantno nadlegujejo v trgovinah in mu dihajo za vrat.
Čudno, da tebe ni sram.

Me nima bit zaradi česa. Do sedaj nisem zbolel, posledično niti nobenega okužil z kovidom.

Če "starostniki" rinejo v nekoga z masko ali brez, je to popolnoma njihov problem. Se okuži, posledično umre. Game over, njegov lajf njegova izbira. Zakaj bi pri tem "nenoilca" maske moralo biti sram biločesa?
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.885
9.549
113
Me nima bit zaradi česa. Do sedaj nisem zbolel, posledično niti nobenega okužil z kovidom.

Če "starostniki" rinejo v nekoga z masko ali brez, je to popolnoma njihov problem. Se okuži, posledično umre. Game over, njegov lajf njegova izbira. Zakaj bi pri tem "nenoilca" maske moralo biti sram biločesa?
Čist tak: a če pijan pešec se ziblje po sredini ceste naciljaš, pohodiš plin, vključiš brisalce in to je to?
 
  • Haha
Reactions: p4pe in BornSkeptic

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.474
1.847
113
na temni strani lune
Čist tak: a če pijan pešec se ziblje po sredini ceste naciljaš, pohodiš plin, vključiš brisalce in to je to?

Popolnoma enako ane.........

Svetohlinci in hinavci, kje ste bili pred 2020?
Tudi takrat je kakega starostnika odnesla kakšna respiratorna bolezen. Kje ste bili pravičniki takrat?

Ljudje bodo morali dejansko prenehati umirati, da si bodo določeni oddahnili od kovida.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.626
6.868
113

Si je kdo nedavno izmeril bau?
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.029
113
Popolnoma enako ane.........

Svetohlinci in hinavci, kje ste bili pred 2020?
Tudi takrat je kakega starostnika odnesla kakšna respiratorna bolezen. Kje ste bili pravičniki takrat?

Ljudje bodo morali dejansko prenehati umirati, da si bodo določeni oddahnili od kovida.
Dvomim da bo zadostovalo. Takrat bodo ukrepi potrebni, da nebi ljudje začeli umirati.
Ker brez ukrepov bi bila apokalipsa
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.029
113
Ah dej no ne seri. Jajo je lani spomladi z velikim veseljem nabijal, kako je Šarec in kompanija kriv za smrti in kako bi jim bilo potrebno soditi
FvTbxL3.png
FB_IMG_1608182582513.jpg
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.626
6.868
113
Fra se preganja ker je “zapustila” polozaj zaradi mesta zupanje. Šarec je druga zgodba
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.405
15.377
113
Cepljenje ali vakcinacija pomeni v medicini aplikacijo živih oslabljenih ali mrtvih organizmov ali njihovih toksoidov za preprečevanje nalezljivih bolezni pri sprejemljivih osebah.[1]

Kje ti vidiš besedo zboliš kritično?
Nikjer. Ti zdaj zapenjaš v definicijo, torej ti o teoriji, jaz pa o praksi. In ja, na začetku je bilo mišljeno oz. rečeno, da te cepljenje obvaruje pred okužbo a se je v praksi pokazalo, da temu žal pač ni tako, se pa zraven v praksi tudi potrjuje, da te cepljenje v večini večini primerov varuje pred hujšim potekom bolezni.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.029
113
Nikjer. Ti zdaj zapenjaš v definicijo, torej ti o teoriji, jaz pa o praksi. In ja, na začetku je bilo mišljeno oz. rečeno, da te cepljenje obvaruje pred okužbo a se je v praksi pokazalo, da temu žal pač ni tako, se pa zraven v praksi tudi potrjuje, da te cepljenje v večini večini primerov varuje pred hujšim potekom bolezni.
Japajade.
Cepivo je namenjeno preprečevanju okužb in bolezni, če pa te funkcije ne opravlja, oz. slabo opravlja je pa cepivo zanič, ni zato treba spreminjati definicije cepiva.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.405
15.377
113
Daj ne bluzi. Nihče ne spreminja definicije cepiva, jaz samo pišem kako bi to cepivo moralo delovati in kako dejansko deluje - ne tako kot je bilo pričakovano a še vedno pa ščiti. Posledično je uporaba še vedno smiselna, saj v veliki večini primerov preprečuje najhujše.
 

tsunami

Majstr
6. jun 2008
1.492
308
83
Zgleda, da je tudi Telegraf začel z antivax nebulozami. Vnetja srca pri dečkih 6x bolj verjetno po 2x dozah eksperimentalnega cepiva kot hospitalizacija zaradi okužbe z novodobno kugo.


Teenage boys are six times more likely to suffer from heart problems from the vaccine than be hospitalised from Covid-19, a major study has found.
Children who face the highest risk of a “cardiac adverse event” are boys aged between 12 and 15 following two doses of a vaccine
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.368
301
83
Daj ne bluzi. Nihče ne spreminja definicije cepiva, jaz samo pišem kako bi to cepivo moralo delovati in kako dejansko deluje - ne tako kot je bilo pričakovano a še vedno pa ščiti. Posledično je uporaba še vedno smiselna, saj v veliki večini primerov preprečuje najhujše.
A to kdo iz kugle ve, da bom imel drugače težek potek brez cepiva? Ob 2000 okužbah na DAN pa res zaide kak mlad v ukc to pa res.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.405
15.377
113
A to kdo iz kugle ve, da bom imel drugače težek potek brez cepiva?
Ne. To kaže razmerje med cepljenimi ter necepljenimi v bolnici, kjer so pacienti s hujšim/hudim potekom bolezni in tu konkretno prevladujejo necepljeni kar se ne bi moglo zgodit v kolikor bi bilo cepljenje brez učinka.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zino