Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.472
2.939
113
Č ebi predpostavili, da sem se jaz okužil od 2x cepljenega očeta, za kar je 50% možnosti cepivo vseeno deluje, ker on je bil nasledni dan že pri polnih močeh, jaz pa sedaj proti 5temu dnevu Covida še zmeraj nisem ravno OK.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.626
6.868
113

Ana Petrič: “NIJZ se spreneveda in se išče grešnega kozla. Ampak jaz ne bom tiho! Zbolevajo cepljeni ljudje.”​



Daniel, če si zgubil okus/vonj potem bo trajalo malo dlje.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
7.009
3.523
113
41
Lj

Ana Petrič: “NIJZ se spreneveda in se išče grešnega kozla. Ampak jaz ne bom tiho! Zbolevajo cepljeni ljudje.”​



Daniel, če si zgubil okus/vonj potem bo trajalo malo dlje.
Res je, tudi v USA imaš sedaj veliko univerz z 95+% precepljenostjo, ker so to dali kot pogoj, ampak okužbe pa se kar neovirano širijo po kampusu.

 
  • Haha
Reactions: Ytbnd

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.034
4.948
113
Nuku`Alofa
Č ebi predpostavili, da sem se jaz okužil od 2x cepljenega očeta, za kar je 50% možnosti cepivo vseeno deluje, ker on je bil nasledni dan že pri polnih močeh, jaz pa sedaj proti 5temu dnevu Covida še zmeraj nisem ravno OK.

Meni je trajalo več mesecev, vmes sem bil kakšen teden že skoraj tiptop, potem pa ponoven udarec...
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.885
9.549
113

Ana Petrič: “NIJZ se spreneveda in se išče grešnega kozla. Ampak jaz ne bom tiho! Zbolevajo cepljeni ljudje.”​


Izjemen intervju, ki razgali vso nesposobnost sistema pri nas. In nesposobnost ovc, da bi razmišljale s svojo glavo:
V centru je polno cepljenih 98 odstotkov stanovalcev. V našem primeru smo ugotovili, da cepljeni konec decembra s prvim odmerkom in januarja z drugim očitno nimajo več dovolj protiteles. Miselnost pa je ravno obratna. Ker so cepljeni, mislijo, da ne morejo zboleti, in ne upoštevajo osnovnih ukrepov. Enako razmišlja tudi večina njihovih svojcev. Saj so cepljeni, pravijo, in zaščiteni. Vendar to ne drži povsem. Kot tudi ne drži, da je potek bolezni lažji. To, žal, ne velja za vse.

darjan A te je kaj sram, ko ponosno haraš brez maske po shoping centru BREZ KAZNI.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in darjan

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.624
6.022
113
blizu močvirne prestolnice
Največji problem našga ajncvaja in situacije pri nas je to, da bi se v primeru, da Šarec ne bi odstopil ful zastopil z andyem.
Ni nujno. JJ si nebi upal tako napadati, ker ima zraven niti eu on pa je njihov. Res pa bi pod tistim tvojim pajacom vlada veliko lažje delala, saj nebi bilo kolesarjenja, še tist kater bi protestiral, pa bi ga naši mediji ignorirali. Če teden dva je en shod drugače mislečih, bodo tvoji mediji kaj omenili? Ah seveda ne, bo tako kot prejšne leto, ko so jih napadli iz tvojih vrst
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.474
1.847
113
na temni strani lune
Izjemen intervju, ki razgali vso nesposobnost sistema pri nas. In nesposobnost ovc, da bi razmišljale s svojo glavo:
V centru je polno cepljenih 98 odstotkov stanovalcev. V našem primeru smo ugotovili, da cepljeni konec decembra s prvim odmerkom in januarja z drugim očitno nimajo več dovolj protiteles. Miselnost pa je ravno obratna. Ker so cepljeni, mislijo, da ne morejo zboleti, in ne upoštevajo osnovnih ukrepov. Enako razmišlja tudi večina njihovih svojcev. Saj so cepljeni, pravijo, in zaščiteni. Vendar to ne drži povsem. Kot tudi ne drži, da je potek bolezni lažji. To, žal, ne velja za vse.

darjan A te je kaj sram, ko ponosno haraš brez maske po shoping centru BREZ KAZNI.

Koliko starostnikov v DSO je okužil, ker je brez maske haral po šoping centru?

A te ni nič sram, ko pišeš bedarije na forum?
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in jonny77

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.140
3.610
113
Marlbor
Koliko starostnikov v DSO je okužil, ker je brez maske haral po šoping centru?

A te ni nič sram, ko pišeš bedarije na forum?
Starostnike v DSO so okuževali dohtarji. Kar namerno, glede na to da niso naredili niti brezplačnega testa po prihodu z dopusta iz drugega konca sveta. Med tem ko smo se mi testirali, da smo lahko šli v službo. Tudi njihova doza cepiva je dvomljiva ...