Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

tommek

Pripravnik
21. feb 2008
36
16
8
Danes slišal govorice, da naj bi tovarna Krka v roku meseca prenehala plačevati za testiranje zaposlenih in jih tako prisilila ali v samoplačniško testiranje enkrat tedensko ali pa se bodo morali cepiti. Brez enega ali drugega ne bo možen vstop.
Zakaj pa samoplačniško, če pa je zastonj za vse, ki so zdravstveno zavarovani po različnih zdravstvenih domovih?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ginginova

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.767
6.628
113

Uf, kaki hudi simptomi, to je ja zrelo za lockdown!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gonzo

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.266
5.611
113
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.050
4.053
113
Caki, ce pa nasi pravijo, da ce si cepljen, da se ne okuzis, ne zbolis, kaj sele hospitaliziras ali umres in da naj bi bilo le Sinopharm cepivo za posrat.

In da v UK umirajo samo necepljeni.

Ah ja.
 
Nazadnje urejeno:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.767
6.628
113
Na vprašanje, kaj bo z nošenjem mask pri nas, glede na to, da so na Danskem te obvezne le še na javnem prevozu za potnike, ki ne sedijo, sproščanja nošenja mask pa napovedujejo tudi v Nemčiji, je Logarjeva odgovorila, da se pogovarjajo in nagibajo k temu, da tudi pri nas, ko dosežemo 60-odstotno precepljenost, sprostimo maske v notranjih prostorih v primerih, ko ne bi šlo za večja in dolgotrajnejša zbiranja.

Bolano.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.458
4.569
113
Na vprašanje, kaj bo z nošenjem mask pri nas, glede na to, da so na Danskem te obvezne le še na javnem prevozu za potnike, ki ne sedijo, sproščanja nošenja mask pa napovedujejo tudi v Nemčiji, je Logarjeva odgovorila, da se pogovarjajo in nagibajo k temu, da tudi pri nas, ko dosežemo 60-odstotno precepljenost, sprostimo maske v notranjih prostorih v primerih, ko ne bi šlo za večja in dolgotrajnejša zbiranja.

Bolano.
60% ne bomo dosegli do jeseni. Še takrat vprašanje.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.767
6.628
113
Ovce pa še kar naprej blejajo in se upogibajo.

Zdaj jim je lušno, ker so se cepili in lahko gredo na hrvaško, vse je očitno pozabljeno in nič ni več čudno. tudi to, da se pri ~30°C sili v nošenje mask.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.364
-8.424
113
Caki, ce pa nasi pravijo, da ce si cepljen, da se ne okuzis, ne zbolis, kaj sele hospitaliziras ali umres in da naj bi bilo le Sinopharm cepivo za posrat.

In da v UK umirajo samo necepljeni.

Ah ja.
Andy pač ne razume, da AZ ni kaj dosti učinkovit proti indijskemu sevu.
To, da 2/3 populacije(ki so cepljeni z vsaj 1 odmerkom) prispeva le 1/3 problematičnih primerov, je pa zanj itak višja matematika.
Zato bo andy jokcal dalje in špilal trolla iz sebe
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: sad

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.767
6.628
113
Sori, ampak ta oseba meni ne deluje preveč v dobri fizični kondicij, ergo ni videt zdrava:

1623736139438.png


In kako lahko nekdo tak pametuje, kaj je najboljše za naše zdravje ter posiljuje s cepivi?
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.834
2.377
113
Pomurje
Kateri so za umret, bodo težko preživeli, kateri so zdravi bodo bp preživeli. Naravni proces, ta gripa ni p od pandemije.

Ko bo kaj resnega, ste zasrali s tem nepotrebnim sranjem od zapiranja in cepljenja, ker vas ne bo nihče resno jemal, čeprav bi vas moral.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.050
4.053
113
Andy pač ne razume, da AZ ni kaj dosti učinkovit proti indijskemu sevu.
To, da 2/3 populacije(ki so cepljeni z vsaj 1 odmerkom) prispeva le 1/3 problematičnih primerov, je pa zanj itak višja matematika.
Zato bo andy jokcal dalje in špilal trolla iz sebe
Se boste pa še 1x ali 2x cepili, kajne. Delta sev je še bolj kužen kot Angleški sev in je posledično že zdaj dominanten v UK. Samo vprašanje časa je, kdaj se bo razširil po celotni EU.

Zanimivo, v UK je zdaj isti letni čas kot v Indiji, pa v Indiji okužbe in smrti še vedno strmo padajo, v UK pa rastejo, sploh ne bo potrebno čakati na jesen.

Hmmm, v čem je razlika med Indijo in UK. Let me think. Je mogoče lahko razlika v tem, da v Indiji uporabljajo Ivermectin, ki mu dol visi za seve, v UK pa so stavili na cepiva?
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.266
5.611
113
Na vprašanje, kaj bo z nošenjem mask pri nas, glede na to, da so na Danskem te obvezne le še na javnem prevozu za potnike, ki ne sedijo, sproščanja nošenja mask pa napovedujejo tudi v Nemčiji, je Logarjeva odgovorila, da se pogovarjajo in nagibajo k temu, da tudi pri nas, ko dosežemo 60-odstotno precepljenost, sprostimo maske v notranjih prostorih v primerih, ko ne bi šlo za večja in dolgotrajnejša zbiranja.

Bolano.
Kaj blodi zamaščena SdS Helga je irelevantno, mene zanima pravna podlaga.

Ker tudi če bo po nekem čudežu nekoč doseženih teh 60%, bo sledil nov izgovor, zakaj sedaj ne.
Btw, drugod po EU imajo v planu 80% (obe dozi), tako da je teh 60% novih 'samo 14 dni'.


Ni ga bolj trajnega kot začasni vladni ukrepi.