Covid-19 Covid-19 in zmedeni starši/šolarji/uČiteLji

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.772
-208
113
Sošolce od mojega tamalega je dejansko obiskala inšpektorica.
Kaj so pa ti inšpektorji delali v predkovidnih časih, če imajo sedaj čas hodit okol mulce kontrolirat????

In kaj inšpektor naredi v primeru, da je mulc sam doma in ne odpre vrat? Ker otroci pa tud ne smejo odpirat vrat vsakemu, ki pozvoni - iz varnostnih razlogov. ???
Neznancem se pač ne odpira, če je otrok sam. Kaj če je pedofil pred vrati?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gonzo in jendomen

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.440
4.545
113
Kaj so pa ti inšpektorji delali v predkovidnih časih, če imajo sedaj čas hodit okol mulce kontrolirat????

In kaj inšpektor naredi v primeru, da je mulc sam doma in ne odpre vrat? Ker otroci pa tud ne smejo odpirat vrat vsakemu, ki pozvoni - iz varnostnih razlogov. ???
Neznancem se pač ne odpira, če je otrok sam. Kaj če je pedofil pred vrati?
Sem točno to vprašal in inšpektorico in je rekla, da pusti obvestilo. Če se je ne pokliče in razloži zakaj se otrok ni javil, sledi kazen. Če se jo pokliče in reče, da je bil otrok doma, a nima dovoljenja odpirati vrat, opusti postopek. Je pa to čisto njena dobra volja kao.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Spet kaj bi sam počel v razredu. Saj še normalno.na wc ne more. Viška ucila pa verjetno tudi.ni.
 

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.466
227
63
In kaj narediti ko je otrok prebolen, torej ne dobi odrejene karantene = ne dobi dokazila da mora biti doma. Kako v službi dokazovati zakaj si doma z otrokom? Z mailom od ravnatelja?
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.499
993
113
Vprašaj v službi, pa ti bodo povedali s kakšnim potrdilom bodo zadovoljni. Načeloma potem zate velja uveljavljanje višje sile, če je otrok do 4. ali 5. razreda.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
Saj med malco jo lahko tudi v šoli dajo dol :D neja zaj JJ-ja jezite, tak je že pri koncu z živci
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.304
6.528
113

"Največji krivec trenutnega stanja na področju duševnega zdravja otrok je ministrstvo za zdravje. A ste že slišali za kraj, kjer otroci ne bi imeli šole, ker ni pedagoškega kadra?" opozarja Leonida Zalokar, ravnateljica strokovnega centra Planina.

Ta gospa pozablja, da so otroci idealno orožje, da se vrši pritisk na starše za dosego "precepljenosti".
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.440
4.545
113
Evo že drugič v 7 tednih šole cel razred v karanteno 10 dni zaradi enega pozitivnega otroka. Seveda čez cele počitnice. Dober sistem ni kaj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.304
6.528
113
To že od nekdaj vem, da je bedarija, otroci sploh niso rizični, najebejo pa najbolj.

Zakaj se kaznuje njih? Da se prisili starše v cepljenje, ali ?
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen