Covid-19 Covid-19 A bo kaj od poletnega dopusta v tujini?

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.342
764
113
Realno bi bilo za eno leto prepovedat dostop v občine, ki se branijo obiskovalcev. :cool: Butasta je pa prepoved dostopa med občinami, ki niso imele nobenega ali pa recimo do tri obolele in še to pred enim mesecem.:evil:

Vsi boste kot otrok v slascicarno leteli na obalo, Bled, Bohinj, KG, samo da se to zakljuci.... Samo zdej je en bolj gobcen kot drugi
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

sad

Guru
24. avg 2007
20.885
9.549
113
Vsi boste kot otrok v slascicarno leteli na obalo, Bled, Bohinj, KG, samo da se to zakljuci.... Samo zdej je en bolj gobcen kot drugi
A kar vsi? Nisem bil v teh treh mestih že kar nekej časa in tudi nimam najmanjših planov za it. Imamo šipca v okolici, ki dela boljšo kremšnito kot je tista na Bledu. Razgleda pa ne rabim, sploh če me stane 100 EUR.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.144
1.180
113
www.adriamedia.si
Tale predlog je totalen mimosun.

Tale je pa že lep čas v uporabi in je smiselna.

Pod 100 jurjev nima smisla. Pa MOL posebej (in recimo še MB, čeprav je malo pod 100).
Pa je to to, nič občin. Oz občine z enako funkcijo, kot imajo zdaj KS.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.427
9.367
113
Pa kakšna MOL posebej? In pol bomo mi, ki smo streljaj od LJ, povezani z LPP mrežo pasal pod Novo mesto, dej ne ga sračkat. Osrednjeslovenska regija je v uporabi še en čas, kaj ji manjka?
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
Hrvati so ze prejsnji teden odprli županije, mi bomo pa narodu ukradli majske praznike in odprli obcine po teh, razen ce nas resi Ustavno sodisce.
 

boc

Majstr
1. avg 2007
2.370
436
83
Hm ravno sem se s kolegom, ki vozi nove čolne s Poljske dol menil pa pravi da ne gre, po drugi strani pa imam info, da delavci v Nemčiji pa se lahko gor-dol preko vozijo, ampak isti dan not-ven.
Po moje če greš "službeno" po stroj bi mogoče vprašal na veleposlaništvo.
A mogoce ves kako je v obratni smeri torej vstop v SLO za 1 dan? Uradno (po odloku) se naj ne bi smelo. Kaj pa službeno oz. s povabilom?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Pa pod te:
Vstop oseb, za katere se predvideva, da zaradi ukrepov sosednjih držav ne bodo mogle zapustiti ozemlja Republike Slovenije, se v Republiko Slovenijo ne dovoli.
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx