Covid-19 Covid-19 A bo kaj od poletnega dopusta v tujini?

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.118
3.594
113
Marlbor
Ko se vpisujem v entercroatia, ne morem nikakor "skozi spraviti" otroka, ki nima digitalnega potrdila. Od tega covida so postali že vsi totalno fuknjeni, državni aparati totalno nesposobni. Vse državne inštitucije v butastih EU državah so postale nesposobne. Enega obrazca, ki bi ga naj uporabljalo na stotine tisočev ljudi ne znajo skupaj spacati. :bonk:
 

Priponke

  • Brez naslova.png
    Brez naslova.png
    41,7 KB · Ogledi: 104
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.459
4.569
113
Ko se vpisujem v entercroatia, ne morem nikakor "skozi spraviti" otroka, ki nima digitalnega potrdila. Od tega covida so postali že vsi totalno fuknjeni, državni aparati totalno nesposobni. Vse državne inštitucije v butastih EU državah so postale nesposobne. Enega obrazca, ki bi ga naj uporabljalo na stotine tisočev ljudi ne znajo skupaj spacati. :bonk:
Če bi kot vsak razumski osebek prebral navodila, bi videl, da pri otrokih pustiš nastavitev na osnovni oz. jo ne spreminjaš in gre lepo čez.

Ampak ja, mi je jasno, da tebi to ne gre in so spet drugi krivi.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.118
3.594
113
Marlbor
Če bi kot vsak razumski osebek prebral navodila, bi videl, da pri otrokih pustiš nastavitev na osnovni oz. jo ne spreminjaš in gre lepo čez.

Ampak ja, mi je jasno, da tebi to ne gre in so spet drugi krivi.
Tak v navodilih piše, ampak če pustiš prazno, se ti z rdečo izpiše
Podatki niso pravilno izpolnjeni. Preverite rdeče besedilo.

pa nikjer nič rdečega ...
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.630
9.302
113
Meni je potrdilo pogledal preko entercroatia, ker nisem imel sprintanega s seboj.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Najbolj smešno na vsem skupaj je to, da opevaš državo, ki je greznica EU. Je druga najrevnejša članica. Ti imaš slovensko penzijo in to malenkost seveda spregledaš.
Je v svetovni špici v upadu prebivalcev, ker jo le ti množično zapuščajo.
Po korupciji in predvsem klientelizmu so tudi v svetovni špici.
Medtem ko ti orgazmiraš nad kolonami na meji, se jim gospodarstvo sesuva. Bogo je že bilo, ko je turizem laufal na 100%. Zdaj ko že 2 leti dela na 50-75%, je to za državo, ko skupaj z multiplikativnimi učinki živi samo od tega, katastrofalno.
Ampak ti tega vsega ne vidiš, ker vidiš samo do jebiveter korona politike, poceni šnicla in rekorde kolone na jelšanah. Pomoje je fino biti nor, ker ne boli. Resnica pa je kruta
Juhu. Super analiza. Za najvišjo svetovno literarno nagrado... :bonk:
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.927
-829
113
27240 hat, 1848 pcr, 216 okužb, 11,7% pozitivnih....

Kaj pomenijo te številke? da je bilo na hat 1632 lažno pozitivnih?
Khmm, če gredo najprej na hat, potem pozitivni pa še na pcr ???
A kdo hodi kar direkt na pcr?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Včeraj prevozil 4 države: AL ama nič, ni korone, ni ukrepov; ČG na meji jih ne zanima nič, samo dobrodošli: v trgovinah nosijo maske, kar sem videl iz avta; HR - 2x kam greste - proti domu, BIH, jih sploh ne brigamo.

Toliko o potrdilih, cepljenju, testih,...
Na Murterju v trgovini eni brez mask, v lokalih sedijo na "10cm" seveda brez mask.

Še to: dobrih 600km - 14 ur. :obesise: AL za 130 km 4:30 ur - ena sama kolona od Drača do Skadra.

Edit: falš podatki.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: bertoncl

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.792
1.950
113
27240 hat, 1848 pcr, 216 okužb, 11,7% pozitivnih....

Kaj pomenijo te številke? da je bilo na hat 1632 lažno pozitivnih?
Khmm, če gredo najprej na hat, potem pozitivni pa še na pcr ???
A kdo hodi kar direkt na pcr?
Jaz grem direkt na PCR, ker je to zahteva delodajalca pred odhodom na šiht. In še zdaleč nisem edini.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.118
3.594
113
Marlbor
Včeraj prevozil 4 države: AL ama nič, ni korone, ni ukrepov; ČG na meji jih ne zanima nič, samo dobrodošli: v trgovinah nosijo maske, kar sem videl iz avta; HR - 2x kam greste - proti domu, BIH, jih sploh ne brigamo.

Toliko o potrdilih, cepljenju, testih,...
Na Murterju v trgovini eni brez mask, v lokalih sedijo na "10cm" seveda brez mask.

Še to: dobrih 600km - 14 ur. :obesise: AL za 130 km 4:30 ur - ena sama kolona od Drača do Skadra.

Edit: falš podatki.
Sploh ne vem čemu se čudite, da eni tak drugi drgače upoštevajo priporočila. Večina držav itak postavlja neke zahteve, ki nimajo pravne veljave. Je povsod podobno kot pri nas, ti vladni odloki brez prave veljave.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.368
5.664
113