Challe Salle

2. jul 2020
4.812
6.309
113
Ne vem če razumem to enačenje ampak najstnica je naivna, jo je lažje zmanipulirati in ustrahovati. Predvsem v primerih kjer ni uporabljena fizična sila. Odrasla ženska bo komu povedala, podala prijavo, če že pride v to situacijo.

Problem je tudi v starših, kateri peljejo svojo najstnico k lokalni rock zvezdi plesat. Ne krivim, ampak mora kakšen alarm zasvetiti.

Dopusti ali pa afera, se mu že pozna.

1000008336.jpg
 

B81

22. jul 2007
36.398
10.220
113
Sem pogledal par videov... evo ni čudno, da mladina več ne govori slovensko :bonk: Presneto kje so ali-en, 6pack čukur in košir...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.982
2.522
113
...Me zanima fotri, kako bi reagirali, ce bi bila ta punca vasa hci.
Kaj pa če bi bil Čale Vaš sin?
Imam v familiji 3 ženske. In vem, da bodo zmagale, če bodo dale. Mora pa le malo oceniti in pazi!

Tale Kovačeva se vtika v sako žensko zadevo. Kot da bi imela izkušnje!
Mogoče je sama s seboj in s Čaletom.
Čale, TI si model in v marsikatehih ženskih mislih.

Še tole, še tole.
Recimo, da pride do spolnega kontakta proti volji. Koliko časa bi bile punce! tiho.
Kolikor vem je bil Zlatko zelo uspešen, ko je pizdil na uno referentko za status umetnika.
S Čaletom si še roke ne upa polagat. Sam neki po etru prenaša.
Zlatko je lolek!
 
  • Haha
Reactions: Ateis in jest5

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.663
-403
113
Sem pogledal par videov... evo ni čudno, da mladina več ne govori slovensko :bonk: Presneto kje so ali-en, 6pack čukur in košir...

no, dej... kje is zdej njih najdu? vsi ze skor dedki... kosir? jaki raper, 1 komad je naredu za poslovilca... ali-en... je ze dolgo na drugih nivojih...

dej malo radio prizgi, pa poslusaj novo generacijo mladih slovenskih raperjev, ki rapajo v lepi slovenscini, z zanimivi besedili. pa ne vem, ce sem kdaj slisal challeta... najvec jih bos slisal na val202, kjer precej porivajo te mlade glasbenike naprej...
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Se kaj ve, kakšen je bil rezultat "Snapchat" hišne preiskave leta 2011?

On je bil takrat star 20 let.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.381
2.415
113
Res je, huje je 15 letnici kupit Aperolspritz
Kak je to smesno, da je vedno punca/zenska tista, ki je kriva al pa je nekaj naredila narobe, da jo je izkoristil tip. Pol pa se cudimo zakaj zenske ne povejo na glas.
Tip je bil odrasel ko je 15 letno punco na alkohol napeljeval...kaj tu ni jasno?
Me zanima fotri, kako bi reagirali, ce bi bila ta punca vasa hci.

Niti ni tako smešno, samo to kar ti govoriš, razna obsojanja, to je bolj moderno kadar gre za posilstvo, v smislu "saj si je sama prosila, kako je bila oblečena"... itd. Tukaj v tem primeru pa jaz vseeno morda vidim stvari malo drugače. Res je, tako 15 kot 17 letnica, sta naivni, zato pa so tukaj ogromno krivi starši. Ne pride mi na kraj pameti da svojo 15 letno hčer pošljem plesat enemu takemu smrduhu. Kaki hiphop a ste bolani ljudje? Kaj misliš, kot starš, ko pošlješ otroka tja, kam si ga poslal? Na počitniški tabor krščanske mladine? Skratka, razne fore, ponujal mi je alkohol, pri 17 mi je rekel da lahko začnem gledat starejše moške enostavno ne kupim. Potem so mene tudi zlorabili ko sem bil star 15 in začel hoditi ven in piti. Ti bom kar povedal, vse te "izkoriščenke" so se ponosno fukarile dokler jih je hotel in so bile glupače same sebi hude, ko pa jih je oteral in ko jim je hkrati nekdo predstavil možnost da se maščujejo in hkrati izpostavijo pa so zagrabile. Pa še enkrat, imam hčer, upam da jo bom bolje vzgojil, nadzoroval ter da jo bom raje vpisal na kak tenis, atletiko, glasbeno šolo, kot pa enemu takemu jugoviškemu kriplu v cirkus.
 

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.712
113
Nekje imam video, ko si kurbo delijo na eni martič žurki..... en bajsi se je nekaj matral. Drugi pa režal okol....
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.524
6.263
113
Res je, huje je 15 letnici kupit Aperolspritz


Niti ni tako smešno, samo to kar ti govoriš, razna obsojanja, to je bolj moderno kadar gre za posilstvo, v smislu "saj si je sama prosila, kako je bila oblečena"... itd. Tukaj v tem primeru pa jaz vseeno morda vidim stvari malo drugače. Res je, tako 15 kot 17 letnica, sta naivni, zato pa so tukaj ogromno krivi starši. Ne pride mi na kraj pameti da svojo 15 letno hčer pošljem plesat enemu takemu smrduhu. Kaki hiphop a ste bolani ljudje? Kaj misliš, kot starš, ko pošlješ otroka tja, kam si ga poslal? Na počitniški tabor krščanske mladine? Skratka, razne fore, ponujal mi je alkohol, pri 17 mi je rekel da lahko začnem gledat starejše moške enostavno ne kupim. Potem so mene tudi zlorabili ko sem bil star 15 in začel hoditi ven in piti. Ti bom kar povedal, vse te "izkoriščenke" so se ponosno fukarile dokler jih je hotel in so bile glupače same sebi hude, ko pa jih je oteral in ko jim je hkrati nekdo predstavil možnost da se maščujejo in hkrati izpostavijo pa so zagrabile. Pa še enkrat, imam hčer, upam da jo bom bolje vzgojil, nadzoroval ter da jo bom raje vpisal na kak tenis, atletiko, glasbeno šolo, kot pa enemu takemu jugoviškemu kriplu v cirkus.

Kok slabo ugibam, ce rečem, da ni se niti blizu teh let?
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad