Challe Salle

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.712
113
Pri nas so tudi taki z avti take na koncu osnovne šole ....

Se mi zdi, da ena je še zmeraj skupaj s tistim.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.380
2.415
113
Dejstvo je da v moji dobi in tej starosti ni bilo interneta, instagrama, facebooka, snapchata, gsm aparatov..., ni bilo nekega vsiljevanja samopodob, kako bi naj izgledal (velja predvsem za ženske) in posledično je bilo tudi kurbarije manj. Res da so danes 15 letnice že kar razvite, vsaj nekatere, poznam pa tudi kar nekaj "kurblov" mojih let ki lazijo preko vsega kar se da ampak to nikakor ni govora o 15-16 letnicah. To se gleda tam 20 letnice in gor. Ostalo so za 40 letnega deda mogoče že res kje v ozadju pedofilska nagnjenja.
 

Samo Svoj

Guru
27. jan 2022
5.833
2.301
113
No ja. Ima dokaze o spolnih deliktih pa bi jih tajil se naprej, če bi se mu opravičil. Čeprav je izrečeno o njegovi karieri bila resnica.

Gnoj vs. Gnoj
Če je vsaj malo za verjet Zlajotu je dokaze dobil po ČaleSale nastopu pri Perotu ko ga Čale disal in še vehementno pripomnil, da njega pa ne more noben disat.

So pa neke prijave že bile prej pa jih je bojda Čale "izplačal" oz. s kontra prijavami utišal.

Vedeli so pa drugi že prej - recimo Pici, pa ni hotel drezat "da ne naredi puncam še večje škode". :(
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.443
338
83
34
Kovaceva kobila je seveda izkoristila priloznost.

 
  • Objave ne odobravam
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in jest5

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.383
1.382
113
Kak je to smesno, da je vedno punca/zenska tista, ki je kriva al pa je nekaj naredila narobe, da jo je izkoristil tip. Pol pa se cudimo zakaj zenske ne povejo na glas.
Tip je bil odrasel ko je 15 letno punco na alkohol napeljeval...kaj tu ni jasno?
Me zanima fotri, kako bi reagirali, ce bi bila ta punca vasa hci.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.476
2.813
113
v lokalni ostariji
Ker odrasle ženske in mladoletnice... Isto sranje.
Ja isto sranje je. Ali izkoriščas in zlorabljal odraslo žensko ali otroka. V obeh primerih je dejanje neprimerno. Želiš mogoče povedat, da odrasle ženske lahko posiljujemo, izkoriščamo njihovo šibkost itd?

Meni kot očetu bi pa drugače bilo veliko težje, če bi mi odraslo hčer zlorabili, zahtevali da se da dol v zameno za službo. Bi pa naučil hčer da pač zavrne alkohol če ga noce četudi ji ga ponudijo (pa pri teh zadevah so drugače vrstniki še bolj agresivni in problematični sej to veste a ne?)
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

delavec44

Guru
17. dec 2012
2.161
1.436
113
Ne vem če razumem to enačenje ampak najstnica je naivna, jo je lažje zmanipulirati in ustrahovati. Predvsem v primerih kjer ni uporabljena fizična sila. Odrasla ženska bo komu povedala, podala prijavo, če že pride v to situacijo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.476
2.813
113
v lokalni ostariji
Aja pa da ne bo kdo mislil da branim unga calesale zame je on na enakem nivoju kot Zlatko glede obnašanja itd. Oba sta tipična predstavnika balkancev. Mislita da lahko delata vse brez posledic sta najmočnejša... Edino Zlatko je dejansko kakšen ok komad naredil (poslušljiv).
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.476
2.813
113
v lokalni ostariji
Ne vem če razumem to enačenje ampak najstnica je naivna, jo je lažje zmanipulirati in ustrahovati. Predvsem v primerih kjer ni uporabljena fizična sila. Odrasla ženska bo komu povedala, podala prijavo, če že pride v to situacijo.
Ni čisto tako. Tudi odraslo žensko se lahko ustrahuje do te mere da pač nobenemu ne pove. Pa moški niso izjema. Izsiljevanje ni pogojeno na starost.

MladoletnicA/otrok se pa veliko težje sama brani kot odrasla to je pa res. Ampak reči, da je zloraba odrasle veliko manj pokvarjeno dejanje je pa nevarno. Že sedaj i8m dela razlike komu dovoli da zlorablja itd komu pa ne (odvisno od tega kdo jim je simpatičen ali ustrežljiv)... Dejmo bit načelni pa obsoditi tako nekoga na visokem položaju ki izsiljuje ženske za službo in nekoga na drugi strani ki zlorablja mlajše ženske. Ne pa sedaj obsojati enega ki je pošiljal slike svojega otepaca (kar pokaže kako zelo primitiven je tak folk ki random pošilja svoje gole slike...) a pri zlorabi moči pa molčati.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.889
5.626
113
Kak je to smesno, da je vedno punca/zenska tista, ki je kriva al pa je nekaj naredila narobe, da jo je izkoristil tip. Pol pa se cudimo zakaj zenske ne povejo na glas.
Tip je bil odrasel ko je 15 letno punco na alkohol napeljeval...kaj tu ni jasno?
Me zanima fotri, kako bi reagirali, ce bi bila ta punca vasa hci.