Covid-19 Cepiva

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.489
5.666
113
A ni una ženska rekla da so stranski učinki zaželeni?
Dobro no, saj nismo iz vrtca... Zaželeno je da se telo odzove z vročino, kot pri vsaki okužbi, da se na tak način začnejo tvorit protitelesa. In tak odziv se jemlje kot stranski učinek. Da pa nekoga kap oziroma smrt pa ravno niso zaželeni stranski učinki.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.352
9.689
113
40
MB
Dobro no, saj nismo iz vrtca... Zaželeno je da se telo odzove z vročino, kot pri vsaki okužbi, da se na tak način začnejo tvorit protitelesa. In tak odziv se jemlje kot stranski učinek. Da pa nekoga kap oziroma smrt pa ravno niso zaželeni stranski učinki.

probaj se narisat, za ziher ... sej ves, eni so bolj ... trdi ;)
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.489
5.666
113
Ženi so modre lise na stegnu izginile. Pod kolenom se je pojavila ena modrica, samo niti sama ne ve če se je vdarila ali je to kaj drugega. Skratka, aspirin še jemlje preventivno, in držim pesti... Namreč malo prej mi je rekla, da se je tako dala cepit zaradi mene, ker sem ji cel čas govoril, da če bo kdo korono prinesel domov jo bo ona iz vrtca. Upam da nebo hujšega.
 
  • Žalosti me
Reactions: darjan

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.626
6.024
113
blizu močvirne prestolnice
Ženi so modre lise na stegnu izginile. Pod kolenom se je pojavila ena modrica, samo niti sama ne ve če se je vdarila ali je to kaj drugega. Skratka, aspirin še jemlje preventivno, in držim pesti... Namreč malo prej mi je rekla, da se je tako dala cepit zaradi mene, ker sem ji cel čas govoril, da če bo kdo korono prinesel domov jo bo ona iz vrtca. Upam da nebo hujšega.
Ma kaj se sekiraš, boš pa nabavil mlajšo,suho z velikimi joški. OK dost heca, ne skrbi, ženska ne gre tako hitro ima 9 življenj tako kot mačka. :evil:
 
  • Wow
Reactions: McGiver

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.140
3.610
113
Marlbor
Tukaj.... Glede na to, da je govora o 17 mio ceplenih ti pa govoriš o čakanju več kot en dan
Imaš pa hude probleme s funkcionalno pismenostjo in bralnim razumevanjem. Še vedno ne vem, kje sem napisal, da se jih je 17 milijonov cepilo v enem dnevu. Vsak za sebe kot posameznik je bil cepljen v enem dnevu, to pa ja. :bonk:
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.973
1.428
113
Ženi so modre lise na stegnu izginile. Pod kolenom se je pojavila ena modrica, samo niti sama ne ve če se je vdarila ali je to kaj drugega. Skratka, aspirin še jemlje preventivno, in držim pesti... Namreč malo prej mi je rekla, da se je tako dala cepit zaradi mene, ker sem ji cel čas govoril, da če bo kdo korono prinesel domov jo bo ona iz vrtca. Upam da nebo hujšega.

Namesto, da ti očita, bi bilo dobro, da jo pošlješ k zdravniku. Zakaj čakati, da se nekaj zgodi?
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.973
1.428
113
Spet preveč razmišljaš kaj si bodo drugi mislili. Nisi ti tukaj, da misliš, ampak da ukrepaš. V tem primeru mora misliti zdravstveno osebje. Jaz bi šel preventivno pokazati. Kaj si pa kdo misli je pa zadnja briga. A si kriminalec, si komu kaj ukradel, si koga ubil? Potem te nima kaj srkbeti. Skrb do žene lahko izraziš tudi po cepljenju. :)
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.140
3.610
113
Marlbor
Spet preveč razmišljaš kaj si bodo drugi mislili. Nisi ti tukaj, da misliš, ampak da ukrepaš. V tem primeru mora misliti zdravstveno osebje. Jaz bi šel preventivno pokazati. Kaj si pa kdo misli je pa zadnja briga. A si kriminalec, si komu kaj ukradel, si koga ubil? Potem te nima kaj srkbeti. Skrb do žene lahko izraziš tudi po cepljenju. :)
Meni se bolj zdi, da so eni cepljeni potem raje tiho ob morebitnih kakšnih nenavadnih stranskih učinkih, da jih janša ne bi slučajno označil za levičarje. Ker danes biti označen kot levičar je isto nevarno kot nekoč biti proti komunizmu. Če vidiš, da so v Velenju učitelji takoj bili označeni za levičarje, ker so pojamrali nad slabim počutjem po cepljenju ...
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.926
2.507
113
Lepo, da so ustavili AZ. Nekaj je zagotovo res, nekaj je napihnjeno.
In kaj bo sedaj za našim EU vloženim denarjem?
Je Rusko, Kitajsko cepivo lahko prav tako eno sranje?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.628
6.871
113
Žal teh podatkov ne bomo vedeli, dokler ne bomo začeli cepit. Kitajska in Rusija žal nista najbolj verodostojni državi, da bi jim verjeli...

Ampak...vsako cepivo, ki ni mRna, bo verjetno delovalo podobno...ker to je koktejl, ki je bil lansiran (pre)hitro.

Ampak kaj nam pa preostane? Cepimo in pač požeremo stranske učinke, ali še dlje uničujemo šolsto in gospodarstvo ter pahnemo ljudi še v večje depresivno stanje?