Covid-19 Cepiva

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Očitno je bila sama sebi veliko bolj nevarna, kot pa antivaxerji in policija, ki naj bi bili sedaj za vse krivi. Še vedno pa nič o njenih dolgovih in finančnih pritiskih nanjo - o katerih se je tudi poročalona začetku.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.147
5.568
113
How it started


How it is going

They say it is rare:
 
Nazadnje urejeno:

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.214
9.454
113
kod Džej-Zija
How it started


How it is going

They say it is rare:
Nekaj manjših napakic v tvojem “sklepanju”:
  • Vaskulitis je dečko staknil pred dobrima dvema letoma. Takrat cepivo še ni obstajalo.
  • Cepil se je lani.
  • Vaskulitis je znana posledica covida.
Bo tokrat 2+2 = 4 ali boste spet izumljali toplo vodo In krivili fizikalne zakone, da se bojo skladali z vašo agendo?
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.147
5.568
113
Zgornji video o čakanju v vrsti je iz 24.5 2021.

Wapo danes (9.8 2022) piše, da je imel eno leto
For about a year, Ashton Kutcher had difficulty seeing, hearing and walking.


Edit
Tu piše več:

Like two years ago, I had this weird, super rare form of vasculitis, that like knocked out my vision, it knocked out my hearing, it knocked out like all my equilibrium.”

Potem niso cepiva, očitno.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.147
5.568
113
Zakaj Bojana ni v ropotarnici ?

Ne tako dolgo nazaj je cepljenje s četrtim odmerkom cepiva veljalo za "teorijo zarote", na večini družbenih omrežij pa so cenzurirali nas, ki smo napovedovali, da se cepljenje ne bo končalo z dvema odmerkoma. Pfizrael je začel pred časom dajati četrti odmerek cepiva ljudem, ki so najbolj dovzetni za koronavirus, in tako postal ena prvih držav, ki je to storila...no, sedaj tudi pri nas gospa poziva k drugemu poživitvenemu odmerku...

Pfizer bo septembra izdal novo serijo cepiv "delta-omikron", dva odmerka... EU je naročila 5milijard cepiv, za dve leti...
EMA ima v rokah škarje in platno: cepivo naj proglasi za neuspešno, da niso več prepričani, da koristi cepiva pri preprečevanju covida-19 s povezanimi tveganji za hospitalizacijo in smrt pretehtajo tveganje teh stranskih učinkov
in nič ne bi narobe napisali, saj cepiva niso učinkovita, prej obratno!
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.808
3.336
113
40
Lj
Če bodo spet lockdowni za necepljene potem se lahko države poslovijo od gospodarstva. Sicer pa kdo rabi gospodarstvo če lahko naprintaš denar.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
prva doza z jonsonom 1/1 booster pfizer napisala 2/2 namesto 2/1.
kje to najhitrej uredit.
na cepilnem mestu telefon zvoni v.prazno.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Ne potem.piše da po 270 dneh me velja sploh vec.

Za taneumne komentarje bo vsakic letelo obcestilo moderatorju.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.193
3.353
113
Pol se pejt še enkrat cepit, bo zihr prej urejeno, kot pa borba z birokrati.
Poglej to iz lepše strani, dobiš dodatno zaščito. :aplauz: :valjamse: :valjamse:
 
  • Ljubezen
Reactions: sandra

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113

The Office for National Statistics (ONS) is the UK’s largest independent producer of official statistics and the recognised national statistical institute of the UK. It is responsible for collecting and publishing statistics related to the economy, population and society at national, regional and local levels.

On the 6th July 2022, just hours before Boris Johnson announced he was resigning as Prime Minister of the UK, the ONS published its latest dataset on deaths in England by vaccination status, which can be found here, and it contains a whole host of horrifying data.

For instance, it reveals that over the past year, 9 in every 10 Covid-19 deaths were among the vaccinated population (See here). It also shows that in April and May 2022, 94% of Covid-19 deaths were among the vaccinated population; 90% of which were among the triple vaccinated (See here).

But the most horrifying statistics of all to be found in the data are that mortality rates per 100,000 are the lowest among the unvaccinated in each and every single age group in England (See here).

This may go some way as to explaining why the figures also reveal that 1 in every 246 people vaccinated against Covid-19 in England has sadly died within 60 days of receiving a dose of the Covid-19 injection.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
Mogoče pa zato ker stari ljudje umirajo, pa če so cepljeni ali ne.
Še hujši pa se iz krivi statistika, če imaš 80 + populacijo 95% cepljeno pol ti pa še skoraj samo cepljeni umirajo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in sandra

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.214
9.454
113
kod Džej-Zija
Ma to je že višje razumevanje statistike in demografije. Kot lani, ko je vrli anticepilec sem gor prilepil članek o 85+ letniku z multiorgansko odpovedjo, ki so ga 1x cepili s Pfizerjem, potem pa ugotavljali prisotnost virusa v organih. Normalen človek bi rekel DOH, anticepilec pa iz tega naredi temo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in sandra