Covid-19 Cepiva

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.917
2.502
113

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.030
3.921
113
To gre vse z testom, ne gre pa smučanje v Avstriji poslovna pot v Nemčiji, ker lahko spiš samo v šotoru....
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.412
3.525
113
Je pa dosti žalostno, da tako visoko izobražen osebek, kot si ti, še vedno ni osvojil s/z, ampak spiš pa lahko v A/D hotelu. :aplauz:
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.029
113
To gre vse z testom, ne gre pa smučanje v Avstriji poslovna pot v Nemčiji, ker lahko spiš samo v šotoru....
Ja gre s testom če ti v soboto zmanjka bencina, pa počakaš na ponedeljek, če imaš kontejner predaleč, pa pridejo do tebe al kako že.
Je pa Logarjeva že napovedala, da bodo testi SPET PLAČLJIVI.

In kaj je reziltat tega drkanja ljudi s testiranjem? ki ga zagovarjaš. Je zato kak manj zbolel?
Razen da tako prisiljujejo ljudi k cepljenju, ki proti omikronu ne deluje.
Aja, katerih ukrepov se 3x cepljeni Janša ni držal, da se je okužil?
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in Ytbnd

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.030
3.921
113
Ja gre s testom če ti v soboto zmanjka bencina, pa počakaš na ponedeljek, če imaš kontejner predaleč, pa pridejo do tebe al kako že.
Je pa Logarjeva že napovedala, da bodo testi SPET PLAČLJIVI.

In kaj je reziltat tega drkanja ljudi s testiranjem? ki ga zagovarjaš. Je zato kak manj zbolel?
Razen da tako prisiljujejo ljudi k cepljenju, ki proti omikronu ne deluje.
Aja, katerih ukrepov se 3x cepljeni Janša ni držal, da se je okužil?
Janša se izogiba kumrovskeg sodišča v Celju.
Zato je pozitiven
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.030
3.921
113
Andy pa kako se ti še da ga drkat na vse te you tube videje o cepivih.
Meni se že nekaj časa več ne da, ti pa še kar lepiš to gor.

Predlagam, da kupiš novi računalnik in si narediš frišni Google account in zaživiš življenje.

Pa začni nekaj o Teslah in Opelicah pisat, tisto je bilo vsaj zanimivo.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.625
6.868
113
Tocno to hoce vlada, da folk pozabi na hude krsitve ustave/cp in recemo; super da je konec, gremo dalje.
Cez nekaj casa pa ponovimo storijo in spet se bomo sprasevali zakaj sredi pohorja moras imeti masko ali zakaj so otroci doma, ipd
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.030
3.921
113
Tocno to hoce vlada, da folk pozabi na hude krsitve ustave/cp in recemo; super da je konec, gremo dalje.
Cez nekaj casa pa ponovimo storijo in spet se bomo sprasevali zakaj sredi pohorja moras imeti masko ali zakaj so otroci doma, ipd
Wtf je s tabo.
Kdo hoče vse pozbiti.
Glej cepljen sem bil, kakor tudi ti proti rdeckam in tetanusu, sem preživel, če kdo ni zaradi cepiva pač žal ni.
Ampak še vedno je več tistih ki jih je virus nesel kot obratno.

Sem slišal, da smo Mariborčani izgubili Lujza, tistega z Selnice ko se je vozil z Ferrarijem naj bi ga korona nesla.
No upam da ni preveč takšnih kot si ti bral.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.030
3.921
113
Itaq so vsi tavali v temi.
Kaj je boljše bomo pa mogoče enkrat vedeli in bomo pripravljeni na novega sovraga.
No Kitajci pa se še kar skrivajo pred virusom, povej mi kak bodo oni končali?