Covid-19 Cepiva

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.401
15.372
113
V enakem, manjšem ali večjem številu?
Tega ne vem, vem pa, da se mnogi obnašajo kot da prej ni bilo nenadnih smrti zaradi težav s srcem itd. Kar se mene tiče je to ves point mojega pisanja in to zgolj zato, ker nekateri idioti kot je nemenabijat zdaj prav vsako smrt direktno ali pa indirektno označijo kot posledico cepljenja in to brez da bo dopuščali še kakršenkoli drug vzrok za to. Ja, lahko je nekdo dol padel zaradi cepiva ampak možnosti so pa tudi, da vzrok tiči kje drugje. In to je nekaj, česar antivaxx idioti ne priznavajo niti pod razno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: kalbo

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.029
113
Tega ne vem, vem pa, da se mnogi obnašajo kot da prej ni bilo nenadnih smrti zaradi težav s srcem itd. Kar se mene tiče je to ves point mojega pisanja in to zgolj zato, ker nekateri idioti kot je nemenabijat zdaj prav vsako smrt direktno ali pa indirektno označijo kot posledico cepljenja in to brez da bo dopuščali še kakršenkoli drug vzrok za to. Ja, lahko je nekdo dol padel zaradi cepiva ampak možnosti so pa tudi, da vzrok tiči kje drugje. In to je nekaj, česar antivaxx idioti ne priznavajo niti pod razno.
Če so idioti ti, ki vsako smrt označijo kot posledica cepljenja, kaj so potem tisti, ki prav vsako smrt v 28 dnehpo okužbi označijo za kovidno smrt, in ne dopuščajo še kak drug vzrok?
In ki potem te številke izrabljajo za zaostrovanje ukrepov, kršenje človekovih pravic, ustave.... ki v veliki meri vplivajo na naše življenje - za razliko od tistih antovaxerskih for, ki ne vplivajo na nas popolnoma nič ?????
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi in Ytbnd

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.474
1.847
113
na temni strani lune
Tega ne vem, vem pa, da se mnogi obnašajo kot da prej ni bilo nenadnih smrti zaradi težav s srcem itd. Kar se mene tiče je to ves point mojega pisanja in to zgolj zato, ker nekateri idioti kot je nemenabijat zdaj prav vsako smrt direktno ali pa indirektno označijo kot posledico cepljenja in to brez da bo dopuščali še kakršenkoli drug vzrok za to.

Nisem pro, niti anti za cepljenje. Sicer nisem skočil na prvi mogoči vlak, ko je cepljenje postalo "na voljo".
Kje in koliko pomaga cepivo, je stvar diskusije. Načeloma ni razlik če si mlajši od 60 (mislim da je meja celo 67, ampak OK) pa cepljen ali ne. Smrtnost in hospitalizacije pod to starostno mejo ne odstopajo bistveno od let pred kovidom.

Kar pa ti opisuješ, bi popolnoma enako lahko povzel za vse smrti z in zaradi kovida. Retorika je popolnoma ista. Npr. nenadoma in nepričakovano nas je zapustil dragi "dedek/babica/kdorkoli" v 92 letu starosti. 50 let je bolehal za sladkorno, 10 z rakom, zadnje 5 let smo ga pa na dializo vozili. Vse je zdržal, kovid ga je pa dotolkel. Ja in ne. Težko je v takih primerih dati enostaven odgovor. Pa naj si bo cepljenje ali prebolevanje kovida.
Statistično nekomu pod npr. 60 nebi smelo biti nič zaradi cepljenja (po dosedaj zbranih podatkih).
Prav tako je pa mikronsko majhna možnost da ti kaj bo zaradi kovida. In cepljenje po drugi strani ne preprečuje kovida. Niti ne zagotavlja bistveno boljših možnosti, v kolikor nisi v res najbolj ogroženi skupini (statistika z mlajšimi od 60).
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.401
15.372
113
Če so idioti ti, ki vsako smrt označijo kot posledica cepljenja, kaj so potem tisti, ki prav vsako smrt v 28 dnehpo okužbi označijo za kovidno smrt, in ne dopuščajo še kak drug vzrok?
In ki potem te številke izrabljajo za zaostrovanje ukrepov, kršenje človekovih pravic, ustave.... ki v veliki meri vplivajo na naše življenje - za razliko od tistih antovaxerskih for, ki ne vplivajo na nas popolnoma nič ?????
Enako idioti.

P.s. tudi antivaxx "fore" imajo svoj vpliv.
 
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.401
15.372
113
Nisem pro, niti anti za cepljenje. Sicer nisem skočil na prvi mogoči vlak, ko je cepljenje postalo "na voljo".
Približno poznam tvojo pozicijo in te posledično tudi ne dajem med antivaxx idiote.
Kar pa ti opisuješ, bi popolnoma enako lahko povzel za vse smrti z in zaradi kovida. Retorika je popolnoma ista. Npr. nenadoma in nepričakovano nas je zapustil dragi "dedek/babica/kdorkoli" v 92 letu starosti. 50 let je bolehal za sladkorno, 10 z rakom, zadnje 5 let smo ga pa na dializo vozili. Vse je zdržal, kovid ga je pa dotolkel. Ja in ne. Težko je v takih primerih dati enostaven odgovor. Pa naj si bo cepljenje ali prebolevanje kovida.
Res je, se popolnoma strinjam. Tako kot ga serjejo antivaxx idioti, ga serjejo tudi vladajoči s svojimi idiotizmi, saj je bilo to že večkrat izpostavljeno. Še vedno pa to ne upraviči pisanja, da je vsaka dandanašnja nenadna smrt posledica cepljenja brez dopuščanja možnosti, da je vzrok za smrt dejansko kaj drugega.
 
  • Všeč mi je
Reactions: kalbo in Trigger

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.427
9.367
113
Za dogajanje glede zdravstvenih stvari pred korono in cepivi ste pooblašceni vsi cepljenčki. Točno veste, da so že prej dol cepal. Zdaj imate priliko vse te silne primere skupej zbrat. Si boš lahko sam odgovoril. Lahko odpreš novo temo prej-potem in tja limaš posamezne primere.
Idiot. Ti si dežurni tukaj za limanje primerov za katere nimaš blage veze, če so od cepljenja. Srčni zastoj je pa že pred korono pobral lepo število ljudi, predvsem moških. Cepljenček mi pa reci v faco, če upaš.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.029
113
Enako idioti.

P.s. tudi antivaxx "fore" imajo svoj vpliv.
Aha, zdej bi pa rad hinavsko relativiziral zadevo, češ da so vsi enaki.

Ampak niti slučajno nekdo za šankom, ali nekdo tu na forumu če hočeš, nimata nimata enakega vpliva na sprejem ukrepov, kot pa npr Logarjeva, Beovičeva ali Poklukar..., ki so si spomnili tako uradno štetje..
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.673
5.830
113
Why Weren’t These Vaccines Put Through the Proper Safety Trials For Gene Technology, Asks a Former Pharmaceutical Research Scientist


So how would I design a package of studies to assess the safety of these novel ‘vaccines’?

Here is a list of preclinical toxicology studies that in my view should have been performed before regulatory authorities gave their approval to the licensing of these novel therapies under the Government emergency powers:

1. Acute toxicity assessment in rodents and
2. A 14 day repeat-dose study in two animal
3. Pharmacology studies in appropriate
4. Pharmacokinetic studies to establish the



John D. Flack B. Pharm. Ph.D. is a retired Pharmaceutical Research and Development Scientist.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.412
3.525
113
Idiot. Ti si dežurni tukaj za limanje primerov za katere nimaš blage veze, če so od cepljenja. Srčni zastoj je pa že pred korono pobral lepo število ljudi, predvsem moških. Cepljenček mi pa reci v faco, če upaš.
Cepljenček v faco.

Pred korono so po medijih pisali, da ne posteljat postelje, ker lahko doživiš srčni zastoj? Resno?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.427
9.367
113
Cepljenček v faco.

Pred korono so po medijih pisali, da ne posteljat postelje, ker lahko doživiš srčni zastoj? Resno?
V živo dečko, v živo, vem da ne upaš. Srčni zastoj pa lohk doživiš praktično vedno in nenadno. Če pa cepivo zvišuje tveganje, pa ne veš ne ti ne jaz. Nabijaš linke pa ti.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.998
1.222
113
42
Če bi asteroid jutri letel proti zemlji bi verjetno nekateri se 2 let za vsak slučaj testiral možnost kako ga ustavit. Da slučaj ko kdo nebi pri tem umrl
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.401
15.372
113
Aha, zdej bi pa rad hinavsko relativiziral zadevo, češ da so vsi enaki.
Nič hinavsko, tako to pač je in ja, dejansko je takšno delovanje enako debilno.
Ampak niti slučajno nekdo za šankom, ali nekdo tu na forumu če hočeš, nimata nimata enakega vpliva na sprejem ukrepov, kot pa npr Logarjeva, Beovičeva ali Poklukar..., ki so si spomnili tako uradno štetje..
Res je, en antivaxx idiot tu na forumu ala nemenabijat in pa Logarjeva, Beovičeva itd. seveda nimajo enakega vpliva kar pa še ne pomeni, da antivaxx idioti s svojimi idiotizmi ne vplivajo na nič ali pa da je to njihovo prosuciranje neskončnih idiotizmov zanemarljivo.