Covid-19 Cepiva

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.674
5.830
113
Vse cepljene nosijo pa masko v strahu da se ne okužijo. Ahahahaha. Lepo so jih oprali.
Na naslednjih OI bodo v skafandrih ?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.405
15.377
113
Kaj je nabijalko, pa ne da te poleg vseh ostalih zadev tudi sklanjanje še vedno jebe? Bi se mi lahko že malo zasmilil, če ne bi bil tak idiot.

P.S. O razumevanju besedil (pa magari v slovenščini) bodi pa raje tiho, ker tu si pa še slabši tako da raje laži še naprej o drugih zadevah in ne o mojem nerazumevanju.
 
Nazadnje urejeno:
  • Haha
Reactions: nemenabijat

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.412
3.525
113
A to zdej pomeni, da ne boš pomagal tem ljudem? Kaj nisi pisal, da se boš vedno zavzemal za tako pomoč? Aja, po tvoje lažejo.
 
  • Haha
Reactions: Matey

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.487
5.665
113

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.647
465
83
Tolmin
Ti marsikaj še nisi slišal. Ower.
Na žalost tudi jaz še marsikaj nisem slišal :oops1:

Očitno pa sta ti in Matey veliko bolj razgledana in sta že veliko slišala pa bi ob tej priliki prosil, če nas razsvetlita katero cepivo je bilo slabše :sprasujemse:
Se pravi, da je samo malo omililo simptome in da sploh ni ustavilo širjenja z strani okuženega pa še kaj ?
Pa, da je očitno neučinkovito pri vseh starostnih skupinah neglede na število odmerkov ?
No - pa to mora biti uradno potrjeno zdravilo tako da lahko izpustimo žegnano vodo in razne homeopatske zadeve.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.405
15.377
113
Saj vem, da se samo malo hecaš ampak dejansko ni to, da se bolezen širi kljub cepljenosti okužene osebe, prav nič novega. To je bila poanta vsega in ne katera cepiva so boljša in slabša, nekateri pa se s to tematiko (cepiva ter podrobnosti o tem) srečujejo prvič ter potem (verjetno nehote čeprav sem pri nekaterih konkretno v dvomu) delajo budalo iz sebe.

Seveda ne vemo vsi vsega in vsak najde kje kaj zanj novega ampak potem, ko se ti obrazloži kaj je pa dejansko na stvari, bi se pa lahko stvari že malo začele spreminjat predvsem v smislu nenadaljevanja limanja kretenizmov s strani oseb, za katere je bilo na podlagi njihovih lastnih izjav že večkrat jasno, da nimajo pojma kaj pišejo.
 
  • Haha
Reactions: jonny77

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.647
465
83
Tolmin
Nič se ne hecam - tako slabega cepiva, ki bi bilo obvezno za celotno populacijo enostavno ni.
Poznamo precej "obveznih" cepiv in res imajo pri nekaterih stranske učinke ter sem in tja izbruhne kakšen primer te bolezni.
Pri tej vodeni župi pa ne zdrži niti tri mesece do naslednjega tankanja pa še to ne pomaga :sprasujemse:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.405
15.377
113
1. Verjamem, da se ne hecaš v delu kjer pišeš, da tega (o nedelovanju pri preprečevanju širjenja) še nisi slišal, kot sem rekel pač ne vemo vsi vsega ampak v drugem delu se pa s tistim o razgledanosti in razsvetljevanju pomoje pač hecaš oz. uporabljaš sarkazem. Če se ne pa tudi prav ampak tako mi izgleda.
2. Cepivo ni obvezno, saj (zaenkrat) še vedno obstajajo alternativne opcije, res pa na podlagi taktike za prepričevanje ljudi v cepljenje tako izpade.
3. Cepivo ni namenjeno celotni populaciji (vsaj v SLO ne).
4. Še vedno kiksaš pri poanti - nihče ne trdi, da je to cepivo najboljše, osebno ne vem niti ali bi lahko rekel, da je dobro, definitivno je pa zadovoljivo iz vidika preprečevanja najhujšega. Catch je v načinu (ne)delovanja in to se pa pri preprečevanju širjenja dogaja tudi pri drugih cepivih in ne samo pri teh za covid.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.032
3.923
113
Ne skrbi pride novo.
Da pa ne pomaga pa ne bo ravno držalo, 3x cepljen ali pa preboleli in 2x cepljeni je vzdržalo zaščito, v familiji, vsi ostali 2x cepljeni kakšni dan vročine, necepljeni pa random od 14 dni plus še kak mesec do dva dolgega covida do tistih ko jim ni bilo nič
 
  • Haha
Reactions: jonny77

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.647
465
83
Tolmin
CLIO15 : Oba sva imela ob istemu času okužene ženske. Zanimivo, da se tudi mene ni nič prijelo pa je bilo 390 dni od prebolelosti ?
Pa tudi drugih "tesnih stikov" se ni manjkalo - sicer ne tako tesnih kot z ženo pa vendar.
Pa sedaj je že tri dni doma pozitivna najmlajša hči - prejle na hitremu je bila negativna. Jutri gre na PCR.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.487
5.665
113
Na žalost tudi jaz še marsikaj nisem slišal :oops1:

Očitno pa sta ti in Matey veliko bolj razgledana in sta že veliko slišala pa bi ob tej priliki prosil, če nas razsvetlita katero cepivo je bilo slabše :sprasujemse:
Se pravi, da je samo malo omililo simptome in da sploh ni ustavilo širjenja z strani okuženega pa še kaj ?
Pa, da je očitno neučinkovito pri vseh starostnih skupinah neglede na število odmerkov ?
No - pa to mora biti uradno potrjeno zdravilo tako da lahko izpustimo žegnano vodo in razne homeopatske zadeve.
Ne smem se še preveč hvalit, ampak pri nas je trenutno situacija taka. Starejši sin bil v kontaktu v šoli z okuženim sošolcem, v ponedeljek. V sredo ga boli glava, vročina, v petek potrjen domači test, in nato še hitri v zdravstvenem domu. Jaz cepljen z jonsonom + booster pfizer, žena 2x astra + boostet pfizer, tašča 3x moderna. Vsi še brez pozitivnega testa, brez simptomov. Ta malega sina smo pa ločili, tudi do sedaj negativen. Kaka dva dni še sicer počakam, da se prehitro ne tolčem po prsih. Tako da proti koncu tedna potrdim ali cepiva delujejo ali ne.