Covid-19 Cepiva

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
To ti zase naredil opombo kajne? Lepo, da se zavedaš svojih pomanjkljivosti oz. minusov, le na tak način lahko začneš delati na odpravi le-teh.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
Če bi to držalo, bi se strinjal s tabo, ker je pa navedba, da se delam norca iz tuje nesreče, zgolj ena od tvojih premnogih izmišljotin, pa se pač ne. Norca se delam zgolj iz tebe ter tebi podobnih egoističnih & lažnjivih idiotov in glede na vse vaše nebuloze je kar nekaj podlage za take fore.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.224
3.376
113
Ko se greš dobrotnika na račun tuje nesreče in provokativno nastaviš donacijo, moraš biti pokvarjen v dno duše. No sej taki idioti te itak nimajo. To pojasni vse.
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
Ah ja, spet to izpostavljanje ene od tvojih premnogih laži. O&O nabijalko :srce:
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.596
113

Revnejše države zavračajo donirana cepiva zaradi prekratkega roka trajanja​


Oh, to pa je škoda...

Zdaj pa virus nebrzdano povzroča velike težave v teh revnih državah...

A lahko poveste katere so te revne države, ki imajo tako velik problem z virusom?
 
  • Všeč mi je
Reactions: javr in jendomen

javr

Guru
6. dec 2011
1.615
1.068
113
...Za covid že obstaja registrirano zdravilo, o katerem pa se popolnoma nič ne govori. To je seveda terapija samo za obolele. Raje se cepi vso populacijo zdravih, namesto da bi zdravili bolne. Z ekonomskega vidika pa je to seveda povsem razumljivo – zdravih je več kot bolnih.
...Cepiva so, kot se je več kot jasno izkazalo, omejeno učinkovita izjemno kratek čas in bi morala biti znova in znova izdelana specifična skoraj za vsako novo mutacijo oziroma mi cepljeni vsake tri mesece do konca življenja.
...Ali obstaja za vsaj eno pri nas doslej uvoženo serijo analitski certifikat, ki s pri nas opravljenim preverjanjem dokazuje kakovost pogojno odobrenega cepiva in morebitno neskladnost z dokumentacijo tega pogojno registriranega cepiva? So bile res vse serije kljub hitrosti dela neoporečne ali vsaj kakšna zavrnjena? Je takšna kontrola v vsem tem času sploh bila ali pa le prepisujemo lastnosti izdelka na osnovi analize in certifikata, ki si ga izda proizvajalec sebi sam in mu slepo verjamemo?

(vir)
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.596
113
Suggest you look at 2 studies: 1) Swedish study from Oct showing vaxx efficacy wanes to ~50% after 4 months.; 2) Imperial College study showing NEGATIVE vaxx efficacy vs Omicron.

The vaxx have utility, but less than hoped.


 
19. jul 2007
2.765
1.495
113
Citat iz tega pamfleta:
Na kako trhlih tleh stojijo, kaže novica, da je CDC umaknil iz uporabe PCR test kot nezanesljiv. Sam izumitelj tega testa in številni zdravniki ter znanstveniki že dolgo opozarjajo, da ni zanesljivo diagnostično sredstvo za kovid-19. Zdaj pa ta test, na katerega se opira vsa kovidna politika, preprosto umikajo iz uporabe. Je to signal, da je treba spremeniti tudi politiko do epidemije? V to smo prepričani.

:bonk: :bonk: :bonk: :bonk: :bonk: :bonk:

Bizarne anticepilske trditve, že neštetokrat ovržene, prodajane kot vrhunska intelektualna dognanja svobodnih, neodvisnih mislecev, ki sem jim godi krivica, ker ne pridejo v medije.

(Če bi bil ljubitelj teorij zarot, bi pomislil, da so to Janševi plačenci/podtaknjenci, kajti ob takih nesmislih še Janša izpade vrhunski intelektualec. Ker ne spremljam toliko te scene, včasih je bil Teršek ljubljenec Levice/levice, ko je bil še v igri za ustavnega sodnika, so se mu sedaj odrekli, ali je kljub takim zapisom še vedno "njihov").
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco in Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
Bizarne anticepilske trditve, že neštetokrat ovržene, prodajane kot vrhunska intelektualna dognanja svobodnih, neodvisnih mislecev, ki sem jim godi krivica, ker ne pridejo v medije.
Kaj pa si pričakoval drugega od besedila, ki ga nalepi jamr, pri sestavi pa so sodelovali antivax filozofi kot je Teršek? Jaz sem samo na link kliknil, da sem videl kdo je avtor, preletel par vrstic ter takoj za tem kliknil na križec, vse drugo je nepotrebno zapravljanje časa.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
1. Kdor se do zdaj (sploh še) ni cepil, se tudi v prihodnje najverjetneje ne bo oz. se sigurno ne bo šel cepit zdaj pri omicronu.
2. Nimajo že vsi cepljeni potrebe po boosterju.
3. Omicron je dejansko (oz. zdaj že v praksi potrjeno) manj zopra reč od predhodnih sevov in tudi to lahko pri kakšnih vpliva na to, da se odločijo za nenadaljevanje cepljenja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

javr

Guru
6. dec 2011
1.615
1.068
113
ne najdem podatka koliko je cepljenih s 3. oz. poživitveno dozo, a mislim da je številka okoli 450.000, torej okoli 22% in to je število ljudi ki so se cepili ker verjamejo da jih cepivo ščiti proti bolezni. Vsi ostali so bili v cepljenje na tak ali drugačen način prisiljeni da dobijo "kodo za vstop v svobodno življenje".
 
  • Haha
Reactions: Matey