Covid-19 Cepiva

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.620
14.316
113
Ma kaj se zdaj norca delaš, res ni potrebe po tem sej vsi vemo, da to nima nobene veze s klimo ampak s cepivom proti covidu, ki je tako močno, da so pobiralci žog dol padali že kar leta pred začetkom uporabe tega cepiva.
 
  • Haha
Reactions: nemenabijat

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.202
5.584
113
Učinkovitost je približno enaka in brez tveganja za miokarditis
Kdo od politikov je bil danes naročen ?
 
  • Všeč mi je
  • Jezen sem
Reactions: jendomen in javr

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.271
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Cepljenje in Omicron.

Zaenkrat poznam dva, ki sta dobila Omicron na 3x Pfizer podlage. Zgolj prehlad.

Astra Zeneca plus Booster: Poznam dva, oba sta zbolela s simptomi ala gripA medium di tezja.

In pa dva z Astro 2x: Tudi vrocina, glava, grlo, utrujenost.

Tko da dvomim, da Astra ali Astra z boosterjem še kaj pomagata, mogoce ublažita?

Ne poznam pa se nobenega, ki bi tezje zbolel za kaj vec ko prehladom po treh dozah pfizerja( ko od tretje se ni minilo predolgo).

Poznam pa eno, ki ima 3x Pfizer in 1x prebolela in je dobila Omicron. :eek: Blazja oblika seveda. Tko da omicron bodo dobili vsi.

ne poznam pa nobenega necepljenega in neprebolelega, ki bi dobil omicron, ker je takih v mojem krogu zelo malo. Sem oa ze videl koga ki je necepljen govoril da je na izi prebolel, potem pa se en mesec bled hodil okoli.
 
Nazadnje urejeno:

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.846
3.364
113
40
Lj
Cepiva se seveda ne redči, razen mogoče v Sloveniji če je to specifika da iz 1 doze naredijo 10 doz. Ampak za razliko od razvitih držav pri nas ko cepijo ne izvlečejo cepivo direktno iz stekleničke, ampak imajo že pred-pripravljene injekcije z dozo. Kaj je pa notri pa ne moreš vedeti, ker tiste stekleničke kjer gor piše ni. Tako da je čisto možno da imajo tudi injekcije s solno raztopnio za tiste VIP goste, ki pridejo samo po štampiljko, npr. politiki in ostali dohtarji in podobni, ki ne smejo umreti tako kot lahko to raja.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113

 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113

They warn, "However, further studies will be needed to determine the exact nature of the inflammatory responses triggered by the mRNA LNP vaccines in humans, and how much overlap there might be with the inflammatory signatures documented here for mice."

Further studies? Concerning our mRNA vaccines already in widespread use, the horse may already have left the barn. I know no other studies the vaccine manufacturers are interested in conducting. They have been granted immunity from lawsuits, so why would they conduct further tests?
 
  • Wow
Reactions: javr

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.841
3.865
113
Cepljenje in Omicron.

Zaenkrat poznam dva, ki sta dobila Omicron na 3x Pfizer podlage. Zgolj prehlad.

Astra Zeneca plus Booster: Poznam dva, oba sta zbolela s simptomi ala gripA medium di tezja.

In pa dva z Astro 2x: Tudi vrocina, glava, grlo, utrujenost.

Tko da dvomim, da Astra ali Astra z boosterjem še kaj pomagata, mogoce ublažita?

Ne poznam pa se nobenega, ki bi tezje zbolel za kaj vec ko prehladom po treh dozah pfizerja( ko od tretje se ni minilo predolgo).

Poznam pa eno, ki ima 3x Pfizer in 1x prebolela in je dobila Omicron. :eek: Blazja oblika seveda. Tko da omicron bodo dobili vsi.

ne poznam pa nobenega necepljenega in neprebolelega, ki bi dobil omicron, ker je takih v mojem krogu zelo malo. Sem oa ze videl koga ki je necepljen govoril da je na izi prebolel, potem pa se en mesec bled hodil okoli.
Sam jih poznam tudi že nekaj 3C (pfizer) in 2C+P ki so fasali omikron. Vsi so obležali za par dni in to je bilo to. Pa poznam tudi dva ki sta necepljena pa sta omikron prebolela v enem dnevu. Tako da precej verjetno je da je za omikron čisto drug aktivator imunskega sistema in ne cepljenje ne prebolevnost predhodnih sevov ti veliko ne pomagajo pri poteku bolezni.

Bomo pa videli kako bo sedaj na uradnih podatkih pri hospitalizacijah, ker zaenkrat imamo statistiko še za čas padanja okužb (še delta) in se omikron niti ni še pojavil v bolnišnicah.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen
19. jul 2007
2.762
1.493
113
Cepiva se seveda ne redči, razen mogoče v Sloveniji če je to specifika da iz 1 doze naredijo 10 doz. Ampak za razliko od razvitih držav pri nas ko cepijo ne izvlečejo cepivo direktno iz stekleničke, ampak imajo že pred-pripravljene injekcije z dozo. Kaj je pa notri pa ne moreš vedeti, ker tiste stekleničke kjer gor piše ni. Tako da je čisto možno da imajo tudi injekcije s solno raztopnio za tiste VIP goste, ki pridejo samo po štampiljko, npr. politiki in ostali dohtarji in podobni, ki ne smejo umreti tako kot lahko to raja.

Seveda se cepivo Pfizer redči, ker je večodmerno.
Tipičen anticepilski pristop, pri najbolj elementarnem začetku zgrešiš (pa ni huda znanost, samo pismen moraš biti) in potem delaš hude "znanstvene ekspertize" naprej.

2. KAKOVOSTNA IN KOLIČINSKA SESTAVA
To je večodmerna viala, ki jo je treba pred uporabo razredčiti.


Dokument EMA, o cepivu Pfizer ki je vsebinsko isti za celo EU. (https://www.ema.europa.eu/en/docume...on/comirnaty-epar-product-information_sl.pdf; stran 2, ).


Drugi del trditve so pa spet anticepilske blodnje. Če bi hotel fejkat:
1) mirno vzameš prazno vialo s fiziološko in prelepiš nalepko gor,
2) lahko spereš originalno vialo s cepivom in natočiš notri samo fiziološko, ....
Scenarijev je tisoč, tako da "ker tiste stekleničke kjer gor piše ni. ", ti ne pove nič in ne dokazuje nič (razen v nekaterih glavah lahko taki zapis precej dolgo odmevajo).
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.571
986
113
48
KR
V kolikor nisi seznanjen pri teh stopinjah ne padeš dol zaradi vročine. Zgleda, da si preveč hodil okoli šole in malo manj v njo.
Ne zgleda glih hvadn:
1642492827472.png
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.285
2.270
113
Cepiva se seveda ne redči, razen mogoče v Sloveniji če je to specifika da iz 1 doze naredijo 10 doz. Ampak za razliko od razvitih držav pri nas ko cepijo ne izvlečejo cepivo direktno iz stekleničke, ampak imajo že pred-pripravljene injekcije z dozo. Kaj je pa notri pa ne moreš vedeti, ker tiste stekleničke kjer gor piše ni. Tako da je čisto možno da imajo tudi injekcije s solno raztopnio za tiste VIP goste, ki pridejo samo po štampiljko, npr. politiki in ostali dohtarji in podobni, ki ne smejo umreti tako kot lahko to raja.
Lapate, lapate!
Sej ni čuden, da verjamete da pitje scalnice pomaga. Konjske in vaše!

Redčenje! Ga ni, je priprava cepiva po NAVODILIH proizvajalca. Ker slabo vidiš, je popravek ure za pripravo in za cepljenje.

1642492232828.png




...pri nas ko cepijo ne izvlečejo cepivo direktno iz stekleničke, ampak imajo že pred-pripravljene injekcije z dozo...
In kako ga dobijo (cepivo) v inekcijo z dozo?

1642492324679.png




....Kaj je pa notri pa ne moreš vedeti, ker tiste stekleničke kjer gor piše ni....
Kartonček, ki ga dobi cepljena oseba.

KARTONČEK B B.jpg


Dokažite, da se motim! A ja, Vas na cepljenju ni bilo in ne veste, kako to gre.
 
Nazadnje urejeno:

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.774
-216
113
2) lahko spereš originalno vialo s cepivom in natočiš notri samo fiziološko, ....
Saj najbrž je tako tudi bilo, zato niso napake takoj odkrili.
Ko so pa prišli "pravi" na cepljenje, si bile pa tiste viale s fiziološko že ponucane. Takrat je ratal problem.
Če bi pa res bilo tako, da bi nekdo pomotoma vbrizgnil samo fiziološko razstopino, se pa to ugotovi takoj, ali pa nikoli. Ni verjetno, da se je baba po pol ure spomnila, ko so bili tisti cepljeni že doma.

Da so pa pozabili z injekcijo v vialo, to pa drugemu prodajal.
 
  • Všeč mi je
Reactions: javr in jendomen

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.285
2.270
113
A ja še tole.
Hihitate se n boster dozi. Eni se hihitajo pitju scalnice in konzumiranju konjskega protiparazitnega zdravila.

Pitje scalnice in konjskih zdravil!
Zakaj jih jemljete, če covid NE obstoja. Če je kovid prehlad, gripa, vi pa po jutranjo scalnico. Koncentrirano :)

Glede stave.
Z vama se upam stavit če bosta preživela brez cepljena. OK OK brez pitja scalnice in konjskih zdravil! :)

Glede fiziološke raztopine.
Od kod potem stranski učinki? Celo smrti! Dokaži, da omenjeni stranski učinki po 'cepljenju' izhajajo iz fiziološke raztopine.
 
19. jul 2007
2.762
1.493
113
Saj najbrž je tako tudi bilo, zato niso napake takoj odkrili.
Ko so pa prišli "pravi" na cepljenje, si bile pa tiste že ponucane. Takrat je ratal problem.
Če bi pa res bilo tako, da bi nekdo pomotoma vbrizgnil samo fiziološko razstopino, se pa to ugotovi takoj, ali pa nikoli. Ni verjetno, da se je baba po pol ure spomnila, ko so bili tisti cepljeni že doma.

Da so pa pozabili z injekcijo v vialo, to pa drugemu prodajal.
Daj mirsi, ne blodi, če nimaš pojma. Povej kolikokrat v življenju si kaj razredčil/pripravil po kakšnem protokolu.

Ni me bilo zraven niti nimam nobenih informacij o konkretnem primeru, ampak scenarij za katerega ocenjujem, da je bil najbolj verjeten (mnogo, mnogo bolj verjetne kot tvoje blodnje): na pultu je ostala neporabljena viala s cepivom (količina porabljene fiziološke in igel je bila pa za celotno količino cepiva) in tako so opazili, da cepivo ni bilo razredčeno.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Cepljenje in Omicron.

Zaenkrat poznam dva, ki sta dobila Omicron na 3x Pfizer podlage. Zgolj prehlad.

Astra Zeneca plus Booster: Poznam dva, oba sta zbolela s simptomi ala gripA medium di tezja.

In pa dva z Astro 2x: Tudi vrocina, glava, grlo, utrujenost.

Tko da dvomim, da Astra ali Astra z boosterjem še kaj pomagata, mogoce ublažita?

Ne poznam pa se nobenega, ki bi tezje zbolel za kaj vec ko prehladom po treh dozah pfizerja( ko od tretje se ni minilo predolgo).

Poznam pa eno, ki ima 3x Pfizer in 1x prebolela in je dobila Omicron. :eek: Blazja oblika seveda. Tko da omicron bodo dobili vsi.

ne poznam pa nobenega necepljenega in neprebolelega, ki bi dobil omicron, ker je takih v mojem krogu zelo malo. Sem oa ze videl koga ki je necepljen govoril da je na izi prebolel, potem pa se en mesec bled hodil okoli.
Kaj pa jonson ?
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.774
-216
113
Daj mirsi, ne blodi, če nimaš pojma. Povej kolikokrat v življenju si kaj razredčil/pripravil po kakšnem protokolu.

Ni me bilo zraven niti nimam nobenih informacij o konkretnem primeru, ampak scenarij za katerega ocenjujem, da je bil najbolj verjeten (mnogo, mnogo bolj verjetne kot tvoje blodnje): na pultu je ostala neporabljena viala s cepivom (količina porabljene fiziološke in igel je bila pa za celotno količino cepiva) in tako so opazili, da cepivo ni bilo razredčeno.
Sem zgoraj nalimal link cepljenja, kjer se vidi kako iz embalaže potegnejo injekcijo, potegne cepivo iz viale in vbrizga v rame. Nobenega redčenja ni vidt.

Če bi bilo tako kot ti pišeš, bi napako opazili takoj, (najkasneje po 5.dozah), ali pa nikoli, ne pa šele potem, ko so bili "cepljeni" že daleč proč.
 
  • Všeč mi je
Reactions: javr in jendomen