Covid-19 Cepiva

19. jul 2007
2.765
1.495
113
Da,ker cepljenje je razumno dejanje. Sicer ne deluje,ne preprečuje obolenja,ne preprečuje širjenja,zaradi njega umirajo ljudje,ampak,ker Janez,globalisti in satanisti pravijo,da se je treba cepit,je to razumno dejanje. In samo pomsilite,to so ljudje,ki širijo “znanje” na študente
Citiram samo zato, da bom lažje našel, če bom kdaj želel najti, kaj vse tlači našo ubogo zemljo.

Danes se mi zdi da prav posebej padajo sami intelektualni presežki, a je to kaj povezano z luno, ali je kaj drugega?
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: Matey in SamSvoj

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
Men ja pa zanimivo, da je v aprilu, maju, juniju in septembru precej preseznih smrti (glede na zadnjih 5 let) v starostni skupini 0-51:
1634555135318.png

dvomim, da so posledica covida. Mogoce so nepravocasne obravnave,...., mogoce.... :sprasujemse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.860
3.381
113
40
Lj
24ur že v sodelovanju z vlado hočejo pripraviti ljudi na porast možganskih kapi od cepljenja, da bi folk mislil da je to nekaj normalnega.

 

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
Na podlagi cesa dvomis, da je posledica covida?
na podlagi starostne strukture umrlih za posledicami covida.
Podatki za september 21 pokazejo, da so zenske v starostni skupini 0-51 imele 66.7% presezno smrtnost glede na zadnjih 5 let.
V enakem obdobju je za posleidcami covida umrla 1 (ena) zenska v starostni skupini 0-54
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan in mirsi

boc

Majstr
1. avg 2007
2.366
432
83
na podlagi starostne strukture umrlih za posledicami covida.
Podatki za september 21 pokazejo, da so zenske v starostni skupini 0-51 imele 66.7% presezno smrtnost glede na zadnjih 5 let.
V enakem obdobju je za posleidcami covida umrla 1 (ena) zenska v starostni skupini 0-54
Opomba: podatki o smrtih za zadnji prikazani mesec niso popolni. Širina stolpca predstavlja razmerje med smrtmi v starostni skupini stolpca in vsemi smrtmi v posameznem mesecu.
na podlagi starostne strukture umrlih za posledicami covida.
Podatki za september 21 pokazejo, da so zenske v starostni skupini 0-51 imele 66.7% presezno smrtnost glede na zadnjih 5 let.
V enakem obdobju je za posleidcami covida umrla 1 (ena) zenska v starostni skupini 0-54
Citiram:
Opomba: podatki o smrtih za zadnji prikazani mesec niso popolni. Širina stolpca predstavlja razmerje med smrtmi v starostni skupini stolpca in vsemi smrtmi v posameznem mesecu.
 

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
Opomba: podatki o smrtih za zadnji prikazani mesec niso popolni. Širina stolpca predstavlja razmerje med smrtmi v starostni skupini stolpca in vsemi smrtmi v posameznem mesecu.

Citiram:
Opomba: podatki o smrtih za zadnji prikazani mesec niso popolni. Širina stolpca predstavlja razmerje med smrtmi v starostni skupini stolpca in vsemi smrtmi v posameznem mesecu.
A pa ti ves kaj si zapisal?
Podatki umrlih za covid so za september dokoncni, torej 1 zenska 0-54.
Dvomim, da se bo stevilka vseh umrlih spreminjala navzdol.
 

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
Dodam se podatke za maj 21:
Podatki za maj21 pokazejo, da so zenske v starostni skupini 0-51 imele 93.5% presezno smrtnost glede na zadnjih 5 let.
V enakem obdobju je za posleidcami covida umrla 1 (ena) zenska v starostni skupini 0-54
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.213
5.594
113
Po Sloveniji se začenja cepljenje proti gripi, PCT-pogoj za vstop na cepilno mesto ni obvezen

Po tretjo dozo in hkrati v drugo roko za gripo ?


za cepljenje ne rabim PCT, če pa grem po karkoli drugega v ZD pa rabim PCT? Za življenja gre

Kmalu bo cepljenje proti gripi pogoj, da boš lahko v lekarni kupil tablete proti covidu..In brez računa za nakup pol kilograma tablet proti Covidu ne boš smel v trgovino...Uvoznik tablet bo seveda Majbert Pharm....
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.213
5.594
113
Cepiva delujejo, če si delničar Pfizerja

Službeni podaci javnog zdravstva Škotske za rujan i početak listopada 2021. nagovještavaju tešku zimu za cijepljene
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Fauci in cepiva
V.a.x 99% effective
Sorry 95%
Sorry 90%
Sorry 85%
Sorry 80%
Sorry 75%
Sorry 70%
Sorry 65%
Sorry 60%
Sorry 55%
Sorry 50%
Sorry 45%
Sorry 40%
Sorry 35%
Sorry 30%
Sorry 25%
Sorry 20%
Sorry 15%
Sorry 10%
Sorry 5%
Actually less than 2%
You'll need a booster
:valjamse:

LoL, ker bullshit je ta sestavljanka - če jo dejansko pogledaš in daješ vmes posnetek na pavzo, da lahko dejansko prebereš kaj navajajo lahko ugotoviš, da so zavoljo predstavitve o padanju teh procentov na kup zmetali vse kar je možno in seveda neprimerljivo saj je tu govora o začetnih študijah s prvimi sevi, o zaščiti pred težjim potekom, zaščiti prenosom torej okužbo, zaščiti pred okužbo po samo eni dozi cepiva, ki sicer predvideva 2 dozi za delovanje pa da se sploh ne dotaknemo različnih številk zaradi različnih ciljnih skupin glede na starost itd. itd. Zapovrh vsega pa ne gre samo za navedbe Faucija (ki se sploh ne opravičuje oz. popravlja) ampak za navedbe zelo različnih virov in različnih obdobij od samega razvoja cepiva dalje in v povezavi z različnimi sevi.

Se pa strinjam, da si tisti, ki je to sestavil, zasluži nagrado. Nagrado za zavajanje namreč. Pa tisti, ki to deli naprej, prav tako.

Ostalih prispevkov pa raje sploh ne bom gledal, ker je enostavno škoda časa ob tako zavajajoči antivaxx propagandi. Že tu sem ga vrgel par minut stran povsem za brezveze, ker sem dejansko mislil, da bo Fauci sam sebe izpodbijal z izjavami a sem bil zgolj zavaden na podlagi tvojega opisa s tistim "sorry" in pa padajočimi procenti.
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: SamSvoj in bertoncl

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.637
449
83
Tolmin
24ur že v sodelovanju z vlado hočejo pripraviti ljudi na porast možganskih kapi od cepljenja, da bi folk mislil da je to nekaj normalnega.

Zanimivo bi bilo videti povečanje vseh tromboz od začetka cepljenja - ne takoj drugi teden vendar daljše časovno obdobje
Dober mesec nazaj so "mladeniču v zrelih letih" rezali žile na nogah - krepak kmet stalno v zagonu.
Prejšnji teden so prav tako drugemu "mladeniču v zrelih letih" v odlični kondiciji rezali žile na nogah - strdek je odplaval in on z njim v nebesa.
Tudi naš Spajky je izginil iz interneta od konca Avgusta - očitno je tudi on ... :rolleyes:
 
  • Všeč mi je
  • Wow
Reactions: LeQuack in darjan

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Preden trolaš ti in nek cajtng po imenu Dnevnik, kje točno je zapisano, da je za smrt ženske krivo cepljenje?
Saj bodo ugotovili takrat, ko se njenega imena ne bo nihče več spomnil. :jok: Če je imela točno take simptome, ki jih stroka opisuje kot redek zaplet pri cepljenju, je zelo verjetno umrla zato, ker se ji je ustavilo srce, kajne?:nigladek: