Covid-19 Cepiva

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.197
5.584
113
Vire si najdite sami, ste baje cepljeni.



Za kontrolno skupino
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.197
5.584
113
Stanje na šoli
FCAdILPXIAEiyu8.jpg
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.197
5.584
113
Who was Nurse Iris Adam? What was Nurse Iris Adam’s cause of death? How did Nurse Iris Adam Dead? The first nurse who got vaccinated at Karl Bremer hospital in Western Cape in Soth Africa Nurse Iris Adam died because of the complications that she has faced due to Covid-19, she has died at the age of 64, she received the vaccine at the hospital, she has died on Saturday dating to 18th September 2021.


 
Nazadnje urejeno:

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.496
8.861
113
Katja nima kaj priporočat, saj kljub njenemu za cepljene pozornosti potrebnemu predobstoječemu zdravstvenemu stanju še zase ni zmogla opraviti "domače naloge" ter vsaj malo pregledati podrobnosti in se je očitno fokusirala zgolj na to, da čimprej zadosti PCT pogoju.
Po tankem ledu hodiš. Karma je hudič. To domačo nalogo bi moral opravit zdravnik, ki jo je cepil v prvi vrsti.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.271
113
Po tankem ledu hodiš. Karma je hudič. To domačo nalogo bi moral opravit zdravnik, ki jo je cepil v prvi vrsti.
Kaj je bila Katja cepljena pri zdravniku in ne "na štantih"? Pri osebnem zdravniku? O tem jaz žal nimam nobenih info. Sem pa prepričan, da bi zdravnik naredil svoje delo (oz. domačo nalogo) v kolikor bi ga ona vsaj povprašala po mnenju. Zdravnik samoiniciativno verjetno ne bo šel brskat po kartotekah vseh svojih pacientov ter jim šel posredovat svoje mnenje o cepljenju.

Kar se pa tankega ledu in karme tiče - je kar je, pregled mnogo mnogo mnogo podrobnosti o cepivih sem pa pred cepljenjem naredil tako da tukaj nimam kaj pyzdit tudi če se mi kaj v prihodnosti zgodi in odgovornosti definitivno ne mislim prelagat na kogarkoli, saj sem imel med drugim vedno tudi opcijo, da se enostavno ne cepim.
 
Nazadnje urejeno:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.259
6.521
113
Ampak ce ti stroka vsiljuje cepljenje zaradi pct, bi marsikdo verjel da to ravno ne more pretirano skodit, ker zakaj drugace bi “silili” v cepljenje?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.271
113
Ja pa saj ti dejansko ne more ravno pretirano škodit, vsaj v reeeeees veliko primerih ne. Možnost za komplikacije pri cepivu so izjemno majhne in moraš dejansko imeti smolo, da imaš komplikacije. Je pa ta možnost za komplikacije v primeru kakšnih predobstoječih bolezenskih stanjih (Katja npr. je imela probleme z jetri) seveda malo večja in ravno zaradi tega bi bil kakšen dodaten posvet z zdravnikom smiselen.
 

Ted

Guru
8. sep 2007
1.683
576
113
Ampak ce ti stroka vsiljuje cepljenje zaradi pct, bi marsikdo verjel da to ravno ne more pretirano skodit, ker zakaj drugace bi “silili” v cepljenje?
Stroka nič ne vsiljuje, stroka želi dvigniti precepljenost, da bo manj hudo bolnih in mrtvih. Kaj tukaj ni jasno? In ja, pri več mio cepljenih se zgodijo tudi kakšni hudi zapleti. Tako kot se npr. pri acetilsalicilni kislini, pri ibubrofenu, pri celi vrsti antibiotikov. Pa jih vseeno vzameš ko dobiš recept (ali kupiš v lekarni).
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: jonny77 in Matey

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.496
8.861
113
Kaj je bila Katja cepljena pri zdravniku in ne "na štantih"? Pri osebnem zdravniku? O tem jaz žal nimam nobenih info. Sem pa prepričan, da bi zdravnik naredil svoje delo (oz. domačo nalogo) v kolikor bi ga ona vsaj povprašala po mnenju. Zdravnik samoiniciativno verjetno ne bo šel brskat po kartotekah vseh svojih pacientov ter jim šel posredovat svoje mnenje o cepljenju.

Kar se pa tankega ledu in karme tiče - je kar je, pregled mnogo mnogo mnogo podrobnosti o cepivih sem pa pred cepljenjem naredil tako da tukaj nimam kaj pyzdit tudi če se mi kaj v prihodnosti zgodi in odgovornosti definitivno ne mislim prelagat na kogarkoli, saj sem imel med drugim vedno tudi opcijo, da se enostavno ne cepim.
Tudi na štantu te pogleda zdravnik.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.496
8.861
113
Stroka nič ne vsiljuje, stroka želi dvigniti precepljenost, da bo manj hudo bolnih in mrtvih. Kaj tukaj ni jasno? In ja, pri več mio cepljenih se zgodijo tudi kakšni hudi zapleti. Tako kot se npr. pri acetilsalicilni kislini, pri ibubrofenu, pri celi vrsti antibiotikov. Pa jih vseeno vzameš ko dobiš recept (ali kupiš v lekarni).
V tem primeru je šlo za politični kiks. Stroka ni imela dosti s tem.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.271
113
Tudi na štantu te pogleda zdravnik.
Ne bo držalo. Oziroma očitno ni nujno no, mene npr. je samo ena prijazna punca vprašala, če sem zdrav in to pač ni pregled s strani zdravnika pa sem se cepil na dveh različnih cepilnih mestih, postopek na obeh enak. In tako je bilo tudi v primerih mnogo mojih poznanih.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.496
8.861
113
Ne bo držalo. Oziroma očitno ni nujno no, mene npr. je samo ena prijazna punca vprašala, če sem zdrav in to pač ni pregled s strani zdravnika pa sem se cepil na dveh različnih cepilnih mestih, postopek na obeh enak. In tako je bilo tudi v primerih mnogo mojih poznanih.
Pol je pa to še bolj v riti kot je prej zgledalo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan