Covid-19 Cepiva

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
982
113
Pa saj, ce si cepljen ali ne, vseeno kuzis naprej, torej je sploh brezpredmetno se pogovarjat o tem, al gres v mc ali ne.
Ce si nalijemo cistega vina, ga cepljeni bolj prenasajo naprej, ker niso testirani, necepljene ustavijo s testom in jih dajo v karanteno, ce so okuzeni, zato ze iz tega vidim, da je svet zblojen u 3 pimcke mat.ern3 in vse, kar je bilo logicno par let nazaj, je sedaj totalno zblojeno.
Se enkrat...v drzavo nosijo okuzbe cepljeni, kateri so netestirani, necepljene se vsakega posebej testira! Upam da je to jasno vsem cepljenim, pa se lahko usajate po forumu kolkor zelite.

V Soci se je vedno pravilo, kako je osvezujoce...sedaj ni nic drugace, samo ti si dodal svoje "spoznanje"
 
Nazadnje urejeno:

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Darjan, to so osebni podatki in ne smejo sprasevat. Tudi, ce si cepljen ali ne, nisi dolzan nobenemu posredovat, niti delodajalcu. Pac, tak je zakon, ne me sedaj napadat...kdorkoli me ze bo.
Torej...ko greš k bodočemu delodajalcu fehtat za službo...bog ne daj da bi mu zaupal osebne podatke..
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
982
113
Torej...ko greš k bodočemu delodajalcu fehtat za službo...bog ne daj da bi mu zaupal osebne podatke..
Malo si dodal...napisal sem, da te nikjer v gostilnah in mcdonaldsih ne smejo sprasevat, ce si cepljen, niti delodajalec, ker pac, v skladu z zakonom je to prepovedano. To so zdravstveni podatki, za katere lahko samo zdravnik ve. Potem si ti kar dodal, ce isces sluzbo in dajanje osebnih podatkov.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.142
3.610
113
Marlbor
Kako lepo je bilo včeraj potovati iz Mallorce v Gradec z lepim potrdilom o cepljenju.
Antivaxer i pa panika po letališču, pol pa še PCR test na letališču, ker Avstrijci po novem zahtevajo PCR za prihode iz Španije, Cipra....

Aja
Kaj Anticepilci pa se po novem kopajo v Soči in pravijo kako je osvežujoče
In kaj te pri tem moti in zakaj se počutiš ogroženega?
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Malo si dodal...napisal sem, da te nikjer v gostilnah in mcdonaldsih ne smejo sprasevat, ce si cepljen, niti delodajalec, ker pac, v skladu z zakonom je to prepovedano. To so zdravstveni podatki, za katere lahko samo zdravnik ve. Potem si ti kar dodal, ce isces sluzbo in dajanje osebnih podatkov.
Če si cepljen ti pač ni treba testov delat za delodajalca. In če ne rabiš testov itak že vsi vedo da si cepljen.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
982
113
Tole bom takole povedal, malce na drugacen nacin, morda ga bo se kdo cepjen dojel, kateri se naslaja oz. cuti mrznjo do tistih, ki se niso cepili.
Imas 2 cloveka. Eden necepljen, drugi cepljen. Oba prenasata korono naprej na druge. Prvega testiras in ce je okuzen, ga das v karanteno. Tale prvi ne ogroza vec drugih. Drugega ne testiras, ker ima privilegije, sicer ne vem, zakaj, ker ravnotako prenasa virus in okuzuje druge, ampak, ker je cepljen, je free...lazno free za druge. Za sebe sebicno je pac free. Taki so posledicno se veseli in zganjajo teror skupaj z drzavo nad necepljenimi.
Oba, drzava in cepljeni tezijo, naj bodo testi placljivi, ceprav jih je necepljeni placal skozi zavarovanje in naj bi jih po njihovem mnenju moral se enkrat placati. Medtem, ko pa cepljeni recimo nikakor ne tezijo kadilcem, kateri imajo potem tezave in koristijo zdravstvo, za katere so pa ti cepljeni placali, da jih kadilci koristijo.
Svet je zelo zblojen in ne vidi resnice pred njim, pa se kaj bi napisal. Kar sem napisal, je resnica in tisti, ki se bo usajal na moj sestavek, se bo samo zato, ker ne more iz svoje koze in mora gobcat nesmisle. V njem se trze, jeza je velika, zato zacne zmerjati in ponizevati nasprotnika, mora ga dati na nizek nivo, zato, da sebe umetno dvigne... To zmerjanje se dogaja v vseh temah. Andya v temah o coroni zelo zmerjate, ampak opazam, da nobenega ne zali nazaj. Zato se zamislite nad sabo, kako drugega ponizujete, sebe umetno dvigate. Resnica je pa drugacna!
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
982
113
Aja, se to...ko bo krekislav rekel, da so necepleni prinesli okuzbe v drzavo. Ni res! Cepljeni prinasajo okuzbe v drzavo, ker se jih ne testira, na drugi strani pa drugorazredni necepljen opravi v drugi drzavi test, s katerim potem pride v Slo. Sam toliko!
Torej, odprite oci...pa priznajte, da je svet totalno zblojen in zgubljen. Sej vem, da je najtezje priznat! Vem! Za to moras imeti pogum!
 
Nazadnje urejeno:

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.419
3.517
113
Ker eni težko skoncentrirano berejo daljše zapise, še težje razumejo, na kratko zapišeš, naj si nalijejo čistega vina.
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.591
994
113
48
KR
Tale kreg med cepljenim in necepljenim je čist mim. Mal se umirte vsi skp, pa bo. Kokrkol že bo, bomo vsi najebal. Tko da, evo 2 rešitve: :obesise: al pa :valjamse::nazdravje:
 
  • Všeč mi je
Reactions: LjuboB

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.464
9.399
113
Aja, se to...ko bo krekislav rekel, da so necepleni prinesli okuzbe v drzavo. Ni res! Cepljeni prinasajo okuzbe v drzavo, ker se jih ne testira, na drugi strani pa drugorazredni necepljen opravi v drugi drzavi test, s katerim potem pride v Slo. Sam toliko!
Torej, odprite oci...pa priznajte, da je svet totalno zblojen in zgubljen. Sej vem, da je najtezje priznat! Vem! Za to moras imeti pogum!
Sem prebral tvoje čustvene izlive. Prav imaš v tem, da je svet zblojen, in del tega zblojenega sveta je ravno andy. Tadrug del so pa tisti, ki onanirajo nad nezakonito represijo. Resnica je pa ravno nekje vmes. Če si pa videl testirno mesto na Pagu ali pa kje drugje, ti je pa lahko jasno, da testirani z lahkoto prenese zadevo v državo in da je hitri test en navaden bulšit, namenjen samo in zgolj služenju elit. Sicer pa to niti ni več bistvo.
Znanost nam je dala možnost zaščite. Kdor jo je izkoristil ok, kdor ne pač ne. Počas bo treba nehat s tem in živet normalno življenje. Kreka in njemu podobne fanatike pa poslat na smetišče zgodovine.
 
  • Všeč mi je
Reactions: LjuboB in p4pe

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
982
113
Ti vidis to kot custveni izliv, jaz pa kot resnicna dejstva. Kako razlicni pogledi...hmmm
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.681
6.892
113
No ja, kalbo, v Puli sem bil na testu za 100kn in prvic dozivel bris v obeh nosnicah, pri nas je vedno samo iz ene in na izi, hrvatica pa me dosti bolj konkretno obdelala.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.681
6.892
113
No ja, to valda je res, kaj pa silijo folk v to guzvo, sicer smo bili zunaj. Recimo europark v petek so se vsi gnetli not.
Ze iz tega vidika je bedarija HAT in bi se moralo testirat tako kot v zacetku leta. Ampak je pa fajn zasluzek ane.