Covid-19 Cepiva

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.211
3.367
113
Je, njegovemu. In kaj te zdej to moti, razen tega, da je drugačno od tvojega?
Če bi vsi stopili korak nazaj, vse podatke transparentno objavili in obravnavali, priznali napake na eni, drugi in tretji strani in iz enačbe umaknili denar, bi imeli že zdavnaj rešitev in se rešili tega sranja. Zdaj se pa gre samo za kazanje mišic in za nepriznavanje napak z novim napadom.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.399
5.381
113
Vodilni anticepilci lepo služijo z naivnimi. Tisti na najnižjem nivoju pa običajno za svoj anticepilski aktivizem ne dobijo nič.

Dokumentarni film:

 
  • Všeč mi je
Reactions: bertoncl

LjuboB

Fizikalc
15. mar 2010
424
189
43
Vodilni anticepilci lepo služijo z naivnimi. Tisti na najnižjem nivoju pa običajno za svoj anticepilski aktivizem ne dobijo nič.

Dokumentarni film:

Drobiž v primerjavi z vodilnimi farmacevti.
Pfizer je zvišal ceno za 25%, inflacija dela svoje ;)

 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Kdaj boste dojeli in priznali, da bodo za morebitnen porast okužb jeseni še najbolj krivi Krek ,Jansa, Beovic..., ki s svojimi PCT pogoji omogočajo širjenje virusa, ki ga širijo okuženi cepljeni, ki lahko neomejeno potujejo, se gibljejo po lokalih, shodih...in se jih ne testira in ne daje v karanteno Okuženi cepljeni so glavni prenašalci virusa.
Upam da nabijas da bi provociral ,ker kaj takega normalno razvit clovek v 21 stoletju ni sposoben sfantazirat.
Ce pa ti to resno potem resnicno potrebujes medicinsko pomoc.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bertoncl in mr_
19. jul 2007
2.762
1.493
113
Upam da nabijas da bi provociral ,ker kaj takega normalno razvit clovek v 21 stoletju ni sposoben sfantazirat.
Ce pa ti to resno potem resnicno potrebujes medicinsko pomoc.
Take neumnosti pišejo pacienti, ki danes zahtevajo testiranje cepljenih, par mesecev nazaj je bilo pa testiranje na splošno nekaj najbolj neumnega na tem planetu.
Na začetku so nabijali, ker je bilo zabavno, sedaj pa najbrž globoko verjamejo v to.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bertoncl

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.771
-203
113
Upam da nabijas da bi provociral ,ker kaj takega normalno razvit clovek v 21 stoletju ni sposoben sfantazirat.
Ce pa ti to resno potem resnicno potrebujes medicinsko pomoc.
Se za razliko od tebe ne bom spuščal na nivo osebnih žalitev, me pa vseeno zanima, kaj v mojih trditvah ne drži?

- da se cepljeni tudi lahko okužijo?????
- da okuženi cepljeni lahko širijo virus povsod, kamor gredo (notranjost restavracij, kinodvorane, javni shodi)... kamor necepljeni ne morejo. ???????
- da so Krek, Janša, Beovička, Logarjeva zaslužni in odgovorni, da so uvedli PCT ukrepe ???????
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
Ne želite se cepiti.?
zakaj?
Je tehnika - ceplenje/pikic/inekcija - neustrezna (bolje tableta, sirup, obliž)
Je sredstvo - cepivo - neustrezno (narobe narejeno, nepreizkušeno, umazano)
Je namen - kovid 19 - lažen. (kovid ne obstoja)
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.301
3.409
113
Se za razliko od tebe ne bom spuščal na nivo osebnih žalitev, me pa vseeno zanima, kaj v mojih trditvah ne drži?

- da se cepljeni tudi lahko okužijo?????
- da okuženi cepljeni lahko širijo virus povsod, kamor gredo (notranjost restavracij, kinodvorane, javni shodi)... kamor necepljeni ne morejo. ???????
- da so Krek, Janša, Beovička, Logarjeva zaslužni in odgovorni, da so uvedli PCT ukrepe ???????
In če necepljeni ne morejo noter se ne bodo ukužili, če se pa bodo švercali pa bodo najebali.

In sedaj si sam prišel do zaključka, da je treba testirane iz vseh bonitet izpustiti in ostane samo pogoj Cepljeni in prebolel.
Pa še to je treba skrajšati čas po prebolelosti na max 90 dni.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

LjuboB

Fizikalc
15. mar 2010
424
189
43
Ne želite se cepiti.?
zakaj?
Je tehnika - ceplenje/pikic/inekcija - neustrezna (bolje tableta, sirup, obliž)
Je sredstvo - cepivo - neustrezno (narobe narejeno, nepreizkušeno, umazano)
Je namen - kovid 19 - lažen. (kovid ne obstoja)
Nepotrebno do določene starostne skupine glede na statistike NIJZ.