Covid-19 Cepiva

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Ker je neprecepljena ostala le zelo mlada populacija.
Veš pomemben detajl, ki ga izpuščaš
Ja in? Kaj je to važno? To je še dodaten dokaz, da mlade populacije ni treba cepiti, ker lahko virus prebolijo brez hospitalizacije in smrti.

A kar na enkrat pa to ni več važno? Sem mislil, da vse to delamo zato, da ne preobremenjujemo zdravstva s hospitalizacijami, ICU in smrtmi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
Ja in? Kaj je to važno? To je še dodaten dokaz, da mlade populacije ni treba cepiti, ker lahko virus prebolijo brez hospitalizacije in smrti.

A kar na enkrat pa to ni več važno? Sem mislil, da vse to delamo zato, da ne preobremenjujemo zdravstva s hospitalizacijami, ICU in smrtmi.
Se strinjam, cepljenje mlade populacije je kretenizem, sam eno dejstvo pozabljaš, ti nisi več mlad....
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
Kokrkol obrneš, mlad nisi in cepljenje mladih je neumnost, ti mlad nisi, dejstvo. Sej mene boli đoko a se ti cepiš al se ne, sam to kar pa počneš odkar si spizdil s cepilnega mesta je pa katastrofa. Šel si v totalen anticepilski poden.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zino

jest5

Guru
18. avg 2007
25.165
-8.273
113
Jain? Kaj je to važno? To je še dodaten dokaz, da mlade populacije ni treba cepiti, ker lahko virus prebolijo brez hospitalizacije in smrti.
Ja zelo je važno, ko hočeš ti opletati z nekimi izkrivljenimi statistikami.

Ti: Za delto je zelo malo mrtvih med necepljenimi.
Jaz: Jasno, ker so necepleni praktično samo še mladi.
Ti: Kaj pa je to važno

:valjamse: :valjamse: :valjamse:
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: mr_

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Kokrkol obrneš, mlad nisi in cepljenje mladih je neumnost, ti mlad nisi, dejstvo. Sej mene boli đoko a se ti cepiš al se ne, sam to kar pa počneš odkar si spizdil s cepilnega mesta je pa katastrofa. Šel si v totalen anticepilski poden.
Dajmo si naliti čistega vina..anticepilcev skoraj ni..so v večini samo zagovorniki prostovoljnega poseganja v telo posameznika. Termin anticepilec pa je v večini primerov samo manipulacija z namenom diskreditacije drugače mislečih..!! Zakaj ti drugače misleči z drugačnim pogledom na te zadeve ne bi imeli pravice povedati kaj si o tem mislijo.. po drugi strani pa propaganda cepljenja lahko uporablja skoraj vsa sredstva..je to mogoče prav..??
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Če samo bežno pogledam na FB, so (ste?) anticepilci ena najbolj nadležnih in posilnih skupin.
Šrot na šrot. Po novem cepljeni baje ne smej(m)o na MR, ker lahko eksplodiraj(m)o. :nigladek:
Ja ja, večina teh vnetih anticepilcev na družbenih omrežjih je itak cepljenih, skrivajo se za lažnimi imeni in priimki, pišejo pa bedarijo kot "koprive", da biresnim debatam odvzeli verodostojnost.
 
  • Haha
Reactions: ales85

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
Dajmo si naliti čistega vina..anticepilcev skoraj ni..so v večini samo zagovorniki prostovoljnega poseganja v telo posameznika. Termin anticepilec pa je v večini primerov samo manipulacija z namenom diskreditacije drugače mislečih..!! Zakaj ti drugače misleči z drugačnim pogledom na te zadeve ne bi imeli pravice povedati kaj si o tem mislijo.. po drugi strani pa propaganda cepljenja lahko uporablja skoraj vsa sredstva..je to mogoče prav..??
Ti si le nalij čistega vina in z malo razuma pejt na anticepilske....5G....kemtrails, vstavi poljubno blesarijo....strani in beri komentarje in linke ki jih ti ljudje limajo. Pa bo jasno kam je zabredel naš Andy.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Ti si le nalij čistega vina in z malo razuma pejt na anticepilske....5G....kemtrails, vstavi poljubno blesarijo....strani in beri komentarje in linke ki jih ti ljudje limajo. Pa bo jasno kam je zabredel naš Andy.
Folk, ki se kažejo kot vneti anticeplici niso nič drugo kot provokatorji, z lažnimi imeni in priimki, ki na tak način skušajo uničevati verodostojnost kakršne koli resne debate o tem. Koprive, plačanci, 123, Mahniči ...

Gremo samo tu gor na forumu pogledat po arhivu, kdo ves čas piše o 5G vplivih, magnetih, čipih v cepivu ...
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Ja zelo je važno, ko hočeš ti opletati z nekimi izkrivljenimi statistikami.

Ti: Za delto je zelo malo mrtvih med necepljenimi.
Jaz: Jasno, ker so necepleni praktično samo še mladi.
Ti: Kaj pa je to važno

:valjamse: :valjamse: :valjamse:
Vrednost tvojega komentarja je enaka 0.

Kakšen cilj pa zdaj, po tvoje, zasledujemo?