Covid-19 Cepiva

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Kaj pa sem drugače opisal ?????.
Ja, testirani so bili negativni, cepljenim pa se ni bilo treba testirat (lahko so pozitivni) In ko je potem doma nekdo dobil simptome, in bil na testu pozitiven, so testirali še preostalij 300+ dijakov in ugotovili 58 okužb.

Bi rekel da tisti, tik pred odhodom iz španije testirani in negativni, niso nikogar okužili. Preostanejo torej še cepljeni- tem se v španiji ni bilo treba testirat.
Ali ni za korono nič več inkubacijska doba 3-5 dni? Če so se okužili recimo dva dni pred odhodom, bi bilo vsi testi negativni še po prihodu v Slovenijo.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.419
3.517
113
Sposodimo si cepivo, ki ga ne potrebujemo, vračamo pa skoraj 10x dražje cepivo. Le kam bo šla razlika v ceni, hmm. :jok:
Kakšno nizkotno dejanje države. Kupiš pakirano salamo, za reveža ti je vseeno ali jo ima ali pa ne. Potem pa tik pred iztekom roka trajanja te salame rečeš revežu, na tuki maš salamo in pol si humanitarc. In eni še ploskajo, da vlada dela dobro.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
35.005
10.409
113
J&J ima tudi občasni vpliv na očesni živec, tako da tisti ki imate težave z očmi, tudi ne JJ raje kaj drugega...
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.399
3.791
113
davorinm.wordpress.com
Medicinski brat na cepljenju mi je rekel, da moški z vec mišične mase dobijo praviloma vec stranskih učinkov z AZ. Ne vem al je res, al mi je hotel kaj drugega povedat. :D
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.142
3.610
113
Marlbor
Nič hudega, tudi kak otrok bo umrl. Pač normalno, da nekdo na 100.000 mora biti kolateralna škoda ...
 

Ted

Guru
8. sep 2007
1.710
587
113
Nič hudega, tudi kak otrok bo umrl. Pač normalno, da nekdo na 100.000 mora biti kolateralna škoda ...
Koliko žrtev letno povzročijo zdravniške napake? Koliko aspirin, koliko paracetamol (ima Andy podatek? Koliko jih bo Ivermectin (ali njegova inačica) ko bo na voljo splošni javnosti? Vsako zdravilo ima stranske učinke, za nekatere je lahko tudi strup.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Žensko so zapacali dohtarji, ker niso upoštevali procedure v primeru strdkov, ki lahko nastanejo po cepljenju.
 
  • Všeč mi je
Reactions: turbobitch

Ted

Guru
8. sep 2007
1.710
587
113

Niso bili testirani niti cepljeni - koliko dijakov je sploh cepljenih v Sloveniji, 5%? Pomoje sem zgrešil navzgor.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.142
3.610
113
Marlbor

Niso bili testirani niti cepljeni - koliko dijakov je sploh cepljenih v Sloveniji, 5%? Pomoje sem zgrešil navzgor.
Lahko prosim citiraš del, kjer piše da niso bili cepljeni? Ne da se mi natančno brati celega skropucala od sestavka, pa sem diagonalno bral in nikjer nič o cepljenju ...
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.206
-2.131
113

Niso bili testirani niti cepljeni - koliko dijakov je sploh cepljenih v Sloveniji, 5%? Pomoje sem zgrešil navzgor.
Zgrešil si, če misliš da je odstotek cepljenih v splošni populaciji dijakov enak tistim, ki so šli organizirano na maturantski izlet.
Ne spraskaš skup jurja, potem pa tvegaš, da te nek plačljivi lažni test zajebe dan pred potovanjem, tvegaš kakšne vse pogoje si bodo izmislili gostinci v španiji, pa kaj si bodo izmislile vlade za prehode mej. Pa tvegaš, da si bo kdo izmislil, da smejo tja samo cepljeni in preboleli. En pik pa te reši vsega tega tveganja.

Prijatli iz nekega društva so za naslednji mesec povabljeni na neko prireditev v Italiji. Organizator se je pred dvema dnevoma spomnil, da je pogoj cepljenje ali prebolelost zadnji 5 mesecev. Negativni test ne zadostuje za udeležbo. Samo dam za primer, kako se zadeve spreminjajo. Necepleni bodo ostali doma.