Cene bencina pri ........

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.334
3.473
113
Ne ti si bogi, ker se skoz kitiš z očkovim perjem. Dejstvo je, da se s svojim nimaš kej in bi rad zgledal odrasel. Če bi v prvi objavi napisal, da je fotr peljal avto na razstavo, bi čist drugač zgledal. Tko si pa izpadu papak.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mosseero in luka51

motoroki

Fizikalc
30. maj 2022
548
118
43
Glej, nikjer nisem eksplicitno omenjal, da je kadilak moj, ce se pa tebi tako zdi, je pa to tvoj problem..ocitno bo treba poleg slike za slabo dojemajoce clane foruma se napisat vse detajle, od lastnistva, stanja benca v keslnu ipd..
Kar te pa ne resuje pred dejstvom, da si star skrtuh, ki se svojim nic ne privosci, kaj sele drugim.
 
  • Haha
Reactions: nemenabijat

motoroki

Fizikalc
30. maj 2022
548
118
43
Saj nikjer ne napišeš izrecno. Samo vedno pa rukneš sliko biločesa, da izpadeš car proti nam plebejcem.
Btw kak je kaj asistent? Sta še vedno prijatelja?
Jah no, pol se pa oproščam tebi in drugim snowflakesom, ki čutite duševne bolečine ob mojih prispevkih in obljubljam, da se bom spusto na splošni nivo foruma, čeprav mi debate o tišanju prstov nekam in prežvekovanje o bedastočah ne sedejo.:obesise:
Asistent? misliš nekdanjega asistenta na feri? dobro je, smo na liniji, če je treba kaj za študij ni panike, fajn ded je.
Mu bom omenil, da ga pogrešate, čeprav on foruma ne. :poreden:
 

luka51

Guru
16. avg 2007
14.190
5.468
113
Ne čutimo duševnih bolečin. Smo te pa pogrešali zadnje čase. Smo pa veseli, da si nazaj, da posije žarek upanja v naša bedna življenja.