Cene bencina pri ........

tony

Guru
23. jul 2007
9.390
1.355
113
So v lasti Petra Kellnerja?

Zato sem dal "?". Kdor je podpisal prodajo bi moral na tunkanje v Ljubljanico...
 
  • Všeč mi je
Reactions: semnov

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Kolikor se spomnim se je to z železnicami kuhalo še iz prejšnje vlade. Ni direk Kelner, je pa vmešan njegov sklad, ki je dal denar.
 
  • Všeč mi je
Reactions: semnov

map

Guru
6. jul 2008
7.789
1.927
113
najrajš na babi
Seveda lahko. Samo so to muke isusove. Metanje polen pod noge s strani tavelikih in države. Tak nahitro se ene spomnim DEU v Mokronogu. Pa v Krški vasi nasproti podjetja Ino je imel eden komplet privat. Je pa propadel ker mu je SCT ogromno dolžan ostal, ko se je AC gradila.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.961
5.154
113

... na trgu očitno bo nekaj zanimanja. Tega je pokazala poljska energetska družba PKN Orlen, med možnimi kupci se omenjajo tudi madžarski Mol, azerbajdžanski SOCAR in ruski Lukoil.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.220
4.700
113
Upps, je nekaj zanimanja za OMV črpalke.
To ne bo dobro. Pričakujem hitro članke na temo, kako je vlada šla na roke OMV. Ne bo težko "dokazati", da je zanimanje samo zato, ker se sedaj tudi v Sloveniji tako kot v vseh kolikor toliko svobodnih državah maloprodajne cene goriv oblikujejo prosto.
In minister je to vedel ... Potem rabimo samo še informacijo, da je kupil novo omaro v novi ljubljanski IKEI in ga imamo. Od kod mu denar?
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.265
-8.461
113
Seveda. Večina osebnih avtomobilov ima 4 kolesa.
Verjetno imate pri Kremenčkovih še kaj drugače, glede na to, da boste peš.
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.737
2.098
113
A zato ker povem resnico?
aje zdej pa povej kaj od tega ja po tvojem mnenju resnica...
tole so tvoje izjave:
Sedaj ko bo Petrol lastnik vsega bodo šle cene v nebo, kvaliteta storitev pa dol.

In najbrž je tudi vlada to vedela, ko je dla sprostitev cen goriva. Vedeli so da bo OMV šel in tako ima Petrol proste roke za višanje cen brez konkurence

Prodaja bencina je pa res najalažji način služrnj denarja. Stranke ti same prihajajo ne glede na to ali si dober ali slab. Najbrž sose samo navadili 100%+ profitov in zdaj ko med krizo ljudje manj vozijo so užaljeni.

Poleg tega Slovencem je po moje najlažje prodajati gorivo ker veliko dajo v avto in na avto. Poleg tega pa še na benciskih lahko izkoriščajo študente, ki jih v kakšni drugi države ne morejo.

Če Lukoil kupi bo na stenah slika od Putina in pa vse bo v cirilici.
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: Gonzo, tomi in Pepe