Bunga bunga Zoki

hgard

Majstr
22. jul 2007
4.041
496
83
http://slovenskenovice.si/novi...sice-krima.html

Očitno ima drugačen okus kot Berlusconi
smile-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.690
14.407
113
v kamniškem mercatorju ni prav noben jokal za njim, še veseli so bili da ga ni več.... možno pa da je bilo v LJ kaj drugače....
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.094
5.767
113
blizu močvirne prestolnice
Joj Softi, dol mi visi za nek zapufano firmo in kvazo nacionalni ponos. Kupoval bom tam kjer imajo dobro robo za dobro ceno. Do sedaj se je izkazal predvsem Leclerc!
Tudi Konzum ni Hrvaški, temveč predvsem lahovski!
 
Nazadnje urejeno:

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Če bi Janko ostal firma nebi bila zapufana.....
Matej za kamnik nebi vedu ampak v trgovinah po LJ in v skladišču ga pogrešajo
 

hgard

Majstr
22. jul 2007
4.041
496
83
Postopek je pri vseh takih prevzemih enak. Ker nimaš denarja za nakup, vzameš posojilo za katerega zastaviš delnice firme. Dokler rastejo je fino, ko pa pride kriza se pa vse sesuje.
 

legionar

Fizikalc
13. sep 2010
2.427
5
38
JA res je! PA še rečt ne more, da tega ni hotel narest, ker je celo tožil Bavčarja in Turnška ker sta mu obljubila, da mu ga bosta prodala.

Praktično bi ostal brez služb ali pa bi bili vsaj v veliki negotovosti ampak zdej ga bojo pa volil.
bonk.gif
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Namesto denarja so dobili Mercatorjeve bone, potem so pa menjali!

to mi ni jasno kako fok ne razume tega. svoje čase so velika podjetja imela menze in delavci bone za malico. za te menze. nekak logično.

in če maš firmo, trgovino, pričakuješ, da zaposleni kupujejo v njej. česa tukaj ne razumete.

poglejte hrvate. dobro je, hrvatsko je. pa..budimo kriativni. pa bojkot poli posebne in slovenske robe. ena budala se spomni, par mio hrvatov temu sledi. in drzijo svoje gospodarstvo gor. pa mi?

če je slovenska roba tok dobra k nemška, mogoče cenej. kaj kupite. kaj pa če je malenkost dražja. a kdo gleda na zadevo, da od nakupa v mercu, živi ena trgovka, k pol kup čevlje od pera, tam en čevljar plača sinu večerno šolo, prfoksa dobi denar in kup golfa, debevc da plačo prodajalcu, ta pa zagoni evre v kafiču, lastnik pa naroči..vodovodarja, da poprav pisoar.

veriga. jeba je iedin, k je nekje nerazumno draga.

pa ker ne razumemo, da je..nek smisel v tem. ker pazi zdej..45 mio za revoz je pa super. kaj pa je to..kupovanje socialnega miru. da ne bo brezposelnih. pa boni janokovica..ja dviganje prometa..to pa vempo kaj pomeni
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.094
5.767
113
blizu močvirne prestolnice
Hrvaška nima skoraj nič svojega, oni so hlapci tujim podjetjem! No tudi mi nismo daleč! Glede bonov le to, zakaj bi kupoval dražje, če ima konkurenca ceneje?
 
Nazadnje urejeno:

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Domače gospodarstvo najbolj gor držiš s tem, da delaš kvalitetne izdelke in storitve.
"Kupuj domače" je boljkone floskula.