BRAVO NAŠI ORLI II. DEL

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
O Damjanu, ja...
smile-1.gif

Tole danes je vsaj zame več kot dobro. Se je pa danes tastari Tepeš kar nagaral s tem vetrom...
Upam, da bo v torek vreme v Kuopiu normalno in fer do vseh.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik Qmi pravi:
Citat:
Uporabnik sistemik pravi:
Ni še nehal skakat, le v formi ni....

Sklepam, da govoriš o Damjanu? Nekaj časa nazaj je bila novica, da je (bo) šel na operacijo in da je zaključil s sezono. Je bila pa tudi bolj kot ne slaba forma razlog za tako odločitev in predčasno končano sezono...

Glede zadnjih dveh tekem pa nič hudega. Tudi 5. in 9. mesto sta dobra in solidna uvrstitev. Malo smo razvajeni zmag letos
wink-1.gif

Bravo naši in gremo naprej
cheer.gif

Deveto je čist ok, problem je bolj, da je skoraj po prvi seriji izpadel. Pač večja varianca na takih kuclčkih.
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.774
627
113
Citat:
Uporabnik vincent pravi:
Do kdaj so prenosi na Planetu?

Se mi zdi da imajo slabo karmo
evil.gif

To mene tudi zanima. Prvo sem mislil da zaradi košarke, ampak košarke je že konec, prenos pa je še kar na Planetu
rolleyes-1.gif
 

Qmi

Fizikalc
22. jul 2007
1.056
1
38
41
Ljubljana
Mislm, da imajo samo Finsko 'čez'
wink-1.gif


Ekipno so bili 5. Škoda, malo je zmanjkalo do 3. mesta. Pero pa najboljši med posamezniki
smile-1.gif

Naj jutri ponovi tole, ostali naši pa lahko še malo dodajo
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.946
9.129
113
Ja, naslovi na planetu pa bizarno....zgrešili stopničke.....Prevc skromen....za kozlat
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Psiha, že ko je gor šel,je jamral o Finski in to je to
 
I

Izbrisan uporabnik #488

jap
je pa danes dodal 18 pik napram freundu, dobro mu gre, je izvlekel max
 

Qmi

Fizikalc
22. jul 2007
1.056
1
38
41
Ljubljana
Škoda, ker se ni prebil na stopničke...bo pa naslednje leto na SPju prebil ta urok. Vseeno pa glede na to, kako so skočili naslednji trije za Petrom je očitno svoje delo opravil super
cool-1.gif


Važno, da je razlika spet večja in čakamo na vikend in upam, da tudi teoretično že globus
smile-1.gif


Bravo naši
cheer.gif


Pa čestitke še Domnu za 2. mesto na mladinskem SPju
cheer.gif
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Citat:
Uporabnik ThaShizznitt pravi:
Prevcu so krila porezal? A bo kaj nehal pocasi?
hysterical-1.gif
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Psiha, že ko je gor šel,je jamral o Finski in to je to
Vi2 sta pa tudi milo rečeno butla...
bonk.gif


Glede na vse skupaj, sploh tele čudne vetrovne razmere (piha v prsa zgoraj in spodaj, - 5, piha v prsi zgoraj, spodaj pa v hrbet pa je suma sumarum korekcije -2,5), je 4. mesto super rezultat. Jernej je odlično razložil kaj tole pomeni - enak odbitek, popolnoma različni pogoji).
Freund je bil slabši, Gangnes pošteno slabši, Kraft tam kjer je od 2 do 10, Haybecku Finska leži, Tandeju pa Kuopio.

Ko pa berem slovenske medije, pa nikjer ne piše drugega kot neki rekordi rekordi rekordi. 5. ali pa 4. mesto pa večina popoljuva (kot npr. citirana 2).

Jaz sem s 4. mestom več kot zadovoljen.
cheer.gif

Snecer pa je očitno našel novo "Tino Maze" za izlivanje svojih frustracij...
rolleyes-1.gif
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
seveda mu privoščimo ne moremo pa tega od njega zahtevati. če mu ne gre vse po načrti ga pa moramo še bolj podpirati, ker ravno takrat rabi našo podporo. pa ne da bi sedaj širil paniko.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.946
9.129
113
Že prej je rekel, da Finske ne mara, pogoji za en drek in eno 5., eno 9. in eno 4. mesto. ne vem, kaj bi Planetovci radi
smile-1.gif
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Planetovcem gre v nos, da je Pero na stopničkal le takrat, ko so prenosi na RTV Slo...
Zdi se mi, da bo Prevc Finsko osvojil takrat, ko bodo skoke od tam prenašali RTV-jevci. Mhm, naslednje leto, ko je tam SP, bodo prenosi na RTV...
cheer.gif
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.220
1.848
113
Citat:
Uporabnik philips pravi:
Citat:
Uporabnik vincent pravi:
Do kdaj so prenosi na Planetu?

Se mi zdi da imajo slabo karmo
evil.gif

To mene tudi zanima. Prvo sem mislil da zaradi košarke, ampak košarke je že konec, prenos pa je še kar na Planetu
rolleyes-1.gif

Bomo videli konec tedna
evil.gif


(najbolj hecni so mi na planetu, ker imajo na fotki (slikica na časovniku, kdaj je prenos) še vedno Malysza
grims-1.gif
..zgleda si med našimi noben ne zasluži da bi zasedel ta del.)
Je pa nekaj s tovrstnimi prenosi...tako vsaj dobiš občutek kako zgleda, da/če so stvari speljane na nivoju.

Glede včerajšnje tekme...zgleda da najboljšim na lestvici nobenemu ne leži ta skakalnica...še največ izvleče spet Peter.