BRAVO NAŠI ORLI II. DEL

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Citat:
Uporabnik skala pravi:
sta omenila.

Možno ja, ker nisem gledal od začetka
grin1.gif
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.252
1.875
113
Hahaha...car je! Če ne bi moral krajšat skoka bi šlo med gledalce...

Pristranski ali ne...njegov slog skoka je čista poezija ! (Tudi blizu mu ni noben ne glede koliko skoči)
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.998
1.222
113
42
Citat:
Uporabnik vincent pravi:
Hahaha...car je! Če ne bi moral krajšat skoka bi šlo med gledalce...

Pristranski ali ne...njegov slog skoka je čista poezija ! (Tudi blizu mu ni noben ne glede koliko skoči)

No Kraft je zelo blizu. Če ne se lepsi
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.363
231
63
Car, rože pa bonbone jim je kr na stopničkah pustil!
smile-1.gif

Kaj so pa to zaene šalabajzerske fore, da je samo norvežan dobil pokal (zgledal je bolj kot žara), Kraft in mišica pa ne?
 

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.422
852
113
Citat:
Uporabnik ishtar007 pravi:
Car, rože pa bonbone jim je kr na stopničkah pustil!
smile-1.gif

Kaj so pa to zaene šalabajzerske fore, da je samo norvežan dobil pokal (zgledal je bolj kot žara), Kraft in mišica pa ne?

Včeraj so pred podelitvijo nagrad naokoli vlekli en 48" Televizor. Kam so ga totem skril potem ni bilo videti.

Tako, da Norvežani so se pri nagradah pokazali prave škrtice.
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.034
4.948
113
Nuku`Alofa
Norvežane je pa tole zatolklo do temelja. Karkoli so poskušali narediti, zmage doma nimajo. So naši vse pobrali, pa še Kraft drugo mesto.
 

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.422
852
113
Citat:
Uporabnik Gavran pravi:
Norvežane je pa tole zatolklo do temelja. Karkoli so poskušali narediti, zmage doma nimajo. So naši vse pobrali, pa še Kraft drugo mesto.

Da sem jaz Stare bi zavpil v mikrogon.

"Pojdite im privlecite mi že taka Kralja, Prevc & Co si zasluži himno" (pa še par kletvic bi zavpli vmes, da bi izpadlo bolj sočno)
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.797
127
63
Prva izjava Prevca je bila: "Sem skoraj pozabil pristat!"
grin1.gif

Ni kaj, Norvežani si niso mislili, da bodo ostali brez najvišje stopnice, bravo Pero in vsi ostali
cheer.gif


nahrung002.gif
 

Qmi

Fizikalc
22. jul 2007
1.056
1
38
41
Ljubljana
Ufff, tole je pa bilo
cheer.gif


Dobro, da se ni polomil, ker sem imel občutek, da je kar malo pozabil pristat
shocked-1.gif

Kapo dol res...zmagat v leže ni kar tako
grin1.gif


Pa še Tepešu en poklon...prav videlo se je kako ga je navil v drugi seriji. Kakšna volja in želja, da gre letet po takem padcu
nahrung002.gif

Pa škoda Kranjca...naj ga to ne ustavi v nadaljevanju sezone
wink-1.gif
 

Iapetus

Pripravnik
23. okt 2013
70
0
6
Oddaljena....
Bravo naši!!

Norvežanom pa črna pika ker niso predvajali himne zmagovalca, ki si je to defintivno zaslužil. Jebala jih njihova navada da se himna igra samo kadar je kralj v bližini. Mogoče je pa vedel da njegovi fntje nimajo za kruh proti Mišici....

Kako bi se Norvežanom zdelo da bi - hipotetično - nekdo izmed njh zmagal v Planici, za zmago bi pa prejel en rogljiček in dva žetona za kavo iz avtomata?
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
579
113
Kakšni Škoti neki?
Kakšni Gorenjci neki?

Sram jih naj bo, Norvežane. Sedijo na nafti (eden najvišjih štandardov v svetu), darila prvim trem pa v rangu 5 - 10 evrov.

SRAM NAJ JIH BO!

Jaz bi jim naložil, da naj v Planici za udeležbo na tekmah kupijo karte tako za tekmovalce, kot za strokovno vodstvo. Skopuhi ogabni!