BRAVO NAŠI ORLI II. DEL

I

Izbrisan uporabnik #488

Oddaja ni bla o Perotu, ampak zagovor Tepeša s strani strokovnjakov tipa Petek, ki je tudi enkrat v življenju po pomoti predaleč skočil, pol pa je mrknil kot za šalo.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.626
6.868
113
Aja, sem mislil da je doktor Stare kaj govoril, ker je takšen naslov članka. Nisem pa si ogledat prispevka, škoda cajta, itak vsi vemo kaj je prav in kaj ne
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ista je fora kot pri migrantih, kjer vsi po tvju jokcajo, kak so bogi in da jim je treba pomagat, doma pa udrihajo čez musliæe.

Ne se sprenevedat.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Jaz sem povedal, kar si mislim o zadevi in to je to.

Drugi svetniki pa tudi.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.626
6.868
113
No upam, da tisti, ki zagovarjajo potezo tepeša, niso hinavci in dejansko tako mislijo.

Potem je še upanje za nas
wink-1.gif
 

Qmi

Fizikalc
22. jul 2007
1.056
1
38
41
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Oddaja ni bla o Perotu, ampak zagovor Tepeša s strani strokovnjakov tipa Petek, ki je tudi enkrat v življenju po pomoti predaleč skočil , pol pa je mrknil kot za šalo.

V bistvu kolikor sem jaz razumel prispevek je bil o pluvanju neuspeha športnika s strani internetnih trolov
smirk-1.gif


Glede odebeljenega teksta pa samo...resno?
13.gif
Kako sploh lahko to kdo napiše? Namesto, da bi se ga pohvalilo, ker mu je res uspel odličen polet, se ga sqrca.
Potem je tudi svetovni rekord Prevca lani v Vikersundu in pa dejanski polom naslednji dan obravnavan pod to rubriko?

In še enkrat, spoštujem vse naše športnike, sploh za Prevca mi zadnje čase zmanjkuje superlativov, ampak lani si mogoče ni zaslužil globusa - imel je 30 tekem za 1 piko več. Mogoče je pa to rabil kot motivacijo in je zato letos tudi tam kjer je
wink-1.gif
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Res zanimivo, zakaj je bil prispevek...

Ne razumem, kaj so hoteli povedat.

To te pa razumem !

Tebi bi lahko cel svet povedal,pa jim nebi verjel in bi trolal svoje sranje !
Ma škoda tipkovnice za tebe !!
 

mr_

Guru
20. sep 2007
9.284
2.672
113
Moras tko pogledat, da ce ne bi bilo Snecerja v tej temi, bi pac bila dolgocasna. Ne se razburjat.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.252
1.875
113
ksz...Prevc nas je že malo razvadil z najdaljšimi skoki in prvimi mesti.

Tako da..se nam mogoče zdi tretje mesto malo. A ni. Superca je! Bistveno je, da da vsakič vse od sebe in doseže čim boljši rezultat, kar ga je tudi zdaj s tretjim mestom.
(jaz sem že od štarta imel občutek, da mu ta skakalnica ne leži preveč zato se mi zdi izplen več kot odličen).

(tudi naša pričakovanja morajo biti pri zemljena ne glede kako radi bi ga videli vedno na prvem mestu).

Je pa tudi Domen odlično skakal, če je kdo opazil (enkrat mu je šlo celo tako dobro da je takoj po skoku dobil krožnik in vilico
cheer.gif
).
 

Qmi

Fizikalc
22. jul 2007
1.056
1
38
41
Ljubljana
Pa še dobr so skakal
smile-1.gif


Kranjec na drugem treningu 144.5, Domen pa 141 v kvalifikacijah, kar je uradni rekord
cool-1.gif
Jutr pa upamo na nove stopničke