bolečine v križu

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.307
935
113
Titograd
Dormeo je pena, ki se bo v 1 letu posedla. Žepkaste vzmeti so na dolgi rok zakon.

Mene je tudi križ bolel nekaj let.... sedaj imam diagnozo spondiloartritis
bonk.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik motofrik pravi:
Jogi ima res velik vpliv na bolečine v križu, to pa sam vem. Ko so se začele težave s križem, sem kupil trdo vzmetnico Nove opreme (že dolgo ni več, stečaj...), so bolečine izginile. Pomagalo. Potem smo menjali posteljo, vzmetnica neka low budget, so se bolečine spet pojavile.... Sedaj Dormeo jogi, bolečin nimam.

Kaj šele, če bi uporabljal kako res kvalitetno ležišče
smile-1.gif
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.152
4.599
113
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:Dormeo je pena, ki se bo v 1 letu posedla. Žepkaste vzmeti so na dolgi rok zakon.
Dormea nisem nikoli imel, imel pa sem žepkaste vzmeti za cca 800 - 1000 € dva jogija od slovenske postelje. Po nekje 6-ih letih sem to vrgel ven. Posedlo, en celo potrgal itd. Garancije 10 let, vendar so bili jogiji po njihovem izpostavljeni UV sevanju. V sobi, ki je obrnjena sever... Stvar je tako ali tako zanič, tako da se nisem mučil, da mi menjajo, kar je raztrgano. Sedaj imam neko peno (ne lateks), jogi je nemški, prodaja en iz Avstrije. Eno leto je preživel. Prodajalec hvali, da bom na njem umrl, po mojih izkušnjah pa dalj kot 5 let ne vzdrži nič. No, mogoče umrem v petih letih.
Mene boli zjutraj križ, če se mi rjuha zmečka. Tako da sem kar zajeban tester.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.116
6.484
113
hah, to sploh ni drago, prava (hotelska) ležišča so par jurijov, tisto je kvaliteta ki traja in je primerna
wink-1.gif


ampak to potem nimaš nobenih fancy letvic pa nič, samo pod, trdi, ker naredi ležišče vse
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.277
2.379
113
še v SLO - ampak komaj
ksz

Nasvet kam na MR - najraje štajerski konec.

Ravno končal 4 "projekte" - vstajanje, WC, tuširanje in oblačenje. Slednjega le delno sam - zokne mi je navlekla žena.
crazy1.gif
 

Mirage

Pripravnik
30. nov 2007
223
10
18
Na Ptuju so v bolnišnici pred nekaj dnevi pričeli na novo delati MR. Baje so zaenkrat čakalne dobe še zelo kratke.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.277
2.379
113
še v SLO - ampak komaj
Da obudim ...

Ve kdo za dobrega fiziatra na celjskem? Mam napotnico in do konca leta naj bi opravil še nekaj ambulantnih fizioterapij.

Pa kratek udpate - lani operirana hernija L5S1 sin - fantje (in tisti dve dekleti tu gor) - vi ne veste kako je fajn, ko ne boli ...