Blago na metre KR/LJ

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
...še imajo kje? Včasih si dobil kaj v tovarniških štacunah ala Ibi in Aquasava, te so sedaj vse zaprle svoja vrata.

Mrbit kak Veletekstil LJ? Al bo treba na Kitajsko odplut?
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.254
269
83
38
Ljubljana
A ni včasih mela una trgovina nasproti Orto bara v Ljubljani?

Al je tud ta propadla
tongue-1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.370
5.884
113
pri taščici
Kakšno blago?

Narodnjak: misliš veletekstil? ni nasproti Orta, je pa v bližini- če se od urgence pelješ proti želežniški, greš v semaforju naravnost.

Sicer pa poglej/išči štacune "kilometer".
Ena ali celo dve sta v Hali A, ena je tudi v city parku mislim da v bližini mobitela, ena je pa pod emporiumom. Najbrž je še kje kakšna v LJ, moja ki je večkrat v teh štacunah ve za te štacune....
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Ja dej jo mal vpraš
smile-1.gif


Nekaj smo že našli, nekaj še ne. Ampak takihle štacun je vedno manj, izumirajo skupaj z domačimi šiviljami
smirk-1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.370
5.884
113
pri taščici
Kaj naj jo vprašam?
Za štacune kjer ona kupuje sem ti že povedal, lahko pa prideš v Lj, daš za pivo, pa te za roko peljem v trgovino
wink-1.gif


Domače šivilje- ZS
Problem je v tem da dobiš v trgovini obleko ceneje, kot pa boš dal ti za blago... kje potem še delo in ostali materil (gumbi, zadrge...)
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Ma ni za obleko, je za gledališko sceno

Itak dobili vse v starem KR v štacunah Bala in Cecilija (al neki podobnga)
 

Patsy

Pripravnik
24. jul 2007
650
0
16
Celje
Kilometer je v BTC Hali A - spodaj pod Sparom, skoraj takoj ko prideš čez zg. vrata
Kilometer pod Emporiumom je pa blizu tekočih stopnic.

Včasih imajo kakšno fajn tapetniško blago tam. Mislim, da imajo še edini dobro izbiro, vsaj kar se mene tiče. Drugače so pa tudi tam, tako kot skoraj povsod pri nas, cene navite čez dobro mero okusa. Sem gledala flis in je bil cca 15 eur/kilo. V Ikei dobiš eno flis deko za 3 eur. Pa če rabiš kaj delat iz flisa, se ti bolj splača v Ikei kupit par dek, razrezat in zašit.