Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.321
3.376
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net

B81

22. jul 2007
36.323
10.149
113
No ja, zadaviti ni še nikogar poskušal.
Sicer pa bi lahko imeli tudi Ulico prvih žrtev Covida - tistih žrtev iz DSO Metlika, ki so umrli, ko je Šarec imel "vse pod kontrolo", v Bergamu pa so imeli že kup žrtev...
Ja, kaj pa je potem sarec? Niste brali intervjuja z direkorjem obc.uprave?
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.579
1.065
113
In to je za tebe dovolj da bi se priključila? (sem te že v drugi temi vprašal kaj konkretno se ti je poslabšalo v smislu službe in pogojev-gospodarsko) Da pride na, sceno nekdo ki zavoha kje tebe mogoče čevelj žuli in to izkoristi za ( svojo politično) samopromocijo?
Jaz se na splošno protestov ne udeležujem, grem pač na volitve in referendume. Ampak ob tem ne oporekam drugim pravice do protestiranja.

Kaj se mi je poslabšalo? Mentalno zdravje zagotovo, ko si v fazi, da moraš na googlu pogledat kako in kdaj in ali sploh lahko greš danes v trgovino, kaj šele kaj drugega. Za službo pa imam srečo, da je taka, da je lahko neskončno opravljam tudi od doma, in da korona ni preveč vplivala na delodajalca. Marsikdo tega nima. Dva otroka imam, ki se jima je že mešalo med najbolj strogimi ukrepi. Starejši se je v 2 letih šole napol na daljavo naučil bore malo, ker pač doma nimamo tega luksuza, da bi nekdo skoz z njim delal in ga učil pisat in brat, prvošolčke na daljavo naučit te stvari je pa odlična šala, dokler ti nekdo ne razloži, da so to čisto resno mislili. Pravo poslabšanje bo šele sledilo, ko bo treba vse bonbončke odplačat.

Pa pazi, ob vsemu temu sem a) cepljena, b) verjamem sodobni medicini in c) podpiram osnovne higienske ukrepe, mogoče celo še prvi lockdown, ko se še ni vedelo kaj bo.

Če se nekdo na račun težav mene ali kogarkoli drugega želi samopromovirati, super, naj kar izvoli - dokler bo naredil kaj v smeri, da mi pri teh težavah pomaga.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

sousis

Guru
16. nov 2019
1.579
1.065
113
No, sicer razmišljam, da bi Bon21 porabila za letno karto za živalski vrt, da bosta mulca imela kaj od tega... Pa pol razmišljam a se sploh splača, če ne veš a boš lahko hodil al ne, a bo odprto al ne...
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.034
4.948
113
Nuku`Alofa
1x nas je Bratuškova že rešila, ko je Janez vse zafukal.

Tele bone ste talali, kot da je Janez denar dal iz svojega žepa. Ampak ne se sekirat, spet nas bo Bratuškova rešila. :)

Janez je dajal bone narodu, Bratuškova pa pet milijard v komunajzarske banke, od tega milijardo čisto po nepotrebnem v obe F21 bančici...
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.427
9.367
113
Če so protesti takšni, da nikogar ne motijo, potem nikogar ne briga. Kaj naj protestirajo pred praznim DZ ali vladno palačo, v kateri so samo nižje rangirani zaposleni, ker so vsi na položajih že po kakšnih "poslovnih kosilih", golfu, jahtah ali pa kar lepo doma?

Tole sprenevedanje v stilu "ojoj, zdaj so nas pa zmotili, to pa ni več primeren način protestiranja", je čista hinavščina. Osebno pač z blokadami prometa ipd. nimam težav, dokler ni nasilja, razbijanja in podobno. (Vsak, ki bo trdil, da mu je polurna blokada obvoznice sredi tedna ob 17ih grozno spremenila življenje pa se laže ali pa je prvič v življenju na ljubljanski obvoznici.) Pri sredinih protestih se mi zdi čisto ok in poteza protestnikov - pač, spravili so se tja kjer bo nekoga dejansko bolelo - in reakcija policije - reagirali so ko je bilo treba z minimumom možnosti za poškodbe ali eskalacijo.

To, da premier samo še dodatno hujska proti 10 tisočim državljanom, ki so mu želeli nekaj sporočiti s svojimi potezami, pa se mi zdi... tjah, ne ok.
Celovška in vse ulice ja, obvoznica pač ne. Tam so hitrosti take, da postane nevarno in to ni več samo blokada, ampak povzročitev splošne nevarnosti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.