Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.405
15.378
113
Wtf, iz tega članka se bere kot da ne smem v trgovino čez cesto jutri, ker živim v Ljubljani.
Beri počasneje ter z malo manj čustev pa bo. Omejitve gibanja ne bodo povsod po celotni Ljubljani, Bledu ter Predosljah ampak samo na določenih območjih.

Malo po 19. uri so iz vlade poslali sporočilo za javnost, da je vlada sprejela sklep o omejitvah oziroma prepovedi gibanja na določenih območjih zaradi velike verjetnosti hujših kršitev javnega reda in ga objavi v Uradnem listu Republike Slovenije. Vlada je policiji naložila, da zaradi velike verjetnosti hujših kršitev javnega reda v Ljubljani, na Bledu in Predosljah pri Kranju z odredbo omeji ali prepove gibanje na območjih, krajih ali na javnih mestih, kjer je to nujno za preprečitev hujših kršitev javnega reda, v obdobju od 5. oktobra do vključno 6. oktobra 2021.
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.579
1.065
113
Aha in če je v tistem času začel o tem govorit potem je definitivno to razlog in ne dogodek, ki ga je na to dejansko napeljal. OK :aplauz:
Po mojem je rabil nekaj časa, da so mu uspeli razložit možnosti znotraj zakonodaje. :)

Kar se tiče omejitev gibanja - članek je malce bombastično napisan, glede na objavljeno uredbo (link od Mare2 gor) je promet omejen samo tovornjakom in vozilom z nevarnimi snovmi (in to na polovici obvoznice, v popoldanskem rush hour...) (Al pa če je še kakšna uredba/odlok dodatno, pa jaz ne sledim več??)
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
5.003
-1.289
113
Po mojem je rabil nekaj časa, da so mu uspeli razložit možnosti znotraj zakonodaje. :)

Kar se tiče omejitev gibanja - članek je malce bombastično napisan, glede na objavljeno uredbo (link od Mare2 gor) je promet omejen samo tovornjakom in vozilom z nevarnimi snovmi (in to na polovici obvoznice, v popoldanskem rush hour...) (Al pa če je še kakšna uredba/odlok dodatno, pa jaz ne sledim več??)
Tisto je samo za tovornjake. Sem napisal, da bo Hojs zaprl ulice in ceste, "verjetno" se bodo lokacije ujemale s temi prepovedmi. Vsaj približno. Seveda končno odločitev mi še ni znana.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
7.009
3.523
113
41
Lj
Janšo je izbrala manjšina. To da se je potem namrežil z ostalimi debili v parlamentu še ne pomeni da so izvoljeni izbranci.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.626
6.868
113
Podobne ukrepe je država sprejela leta 1989, da bi preprečila miting resnice Slobodana Miloševića v Ljubljani.
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
BCA8AFDF-D338-409D-B164-ADFD6DEF4371.jpeg
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.