Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

erikson

Guru
25. avg 2007
21.653
5.604
113
WTF was that? Upam, da je čim več ljudi snemalo.


Sicer počakajmo na uradne informacije, saj dvomim, da bi Sintalovca tako aktivno zadrževala mamo in hčerko samo zato, ker sta brez PCT hoteli v Namo.

7. oktobra 2007 sta varnostnik in neuradni varnostnik praktično na istem mestu ubila Gorazda Čamernika.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.814
6.401
113
Tukaj bi pa lahko prišlo do hude nesreče. Meni je vseeno če hodijo po glavnih cestah ampak da ti tako priletijo na ac oziroma obvoznico, kjer so hitrosti konkretne pa je bosa. In za to, bi moral odgovarjati nekdo, tako na policiji, kot pri protestnikih.
Ne pametuj. Nimas kaj narest. A bos ljudi pretepal ker hodijo po celovski? Ne bos ane. Ko pa rulja hoce na obvoznico te pa resi samo ce jo mas komplet ograjeno in na vsakem uvozu 100 policistov da to mnozico zadrzijo. Enoh stvari se ne da preprecit, vsaj ne v neki demokraticni drzavi
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.579
6.018
113
pri taščici
Apollo8 imam obcutek da smo bolj ali manj vsi ovce. Samo različne pastirje imamo.
Ko sem se vceraj v objavi spraseval kam gredo po Celovški, sem napisal ce grejo "norci" res na obvoznico.
In to pocetje nima podpore iz moje strani.
Ce jih ze novinarsko porocanje moti, nai bi se sprehodili mimo rtv, do poptv in nazaj.
Rtv jim je namenil nekaj casa pri porocilih. Tudi Svet in 24 ur so imeli ekipe med protestniki in javljanje v zivo, kjer so se znasali tudi na novinarje.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.653
5.604
113
Zanimivo bo videti, koliko novinarjev bo v soboto pokrivalo uradno prijavljen dogodek Pohod za življenje do Prešernovega trga.

Javni shod POHOD ZA ŽIVLJENJE
2. 10. 2021

Začetek 2. 10. 2021 Ob 9:00
Trajanje do 2. 10. 2021 Do 13:00

Lokacija LJUBLJANA - LJUBLJANA, LEVSTIKOV TRG,MESTNI TRG,STRITARJEVA,WOLFOVA,SLOVENSKA,ČOPOV...
Organizator POHOD ZA ŽIVLJENJE, ZANJ ALEŠ PRIMC
Vodja zbiranja PRIMC ALEŠ
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.579
6.018
113
pri taščici
Dva pola?
- glasni na ulici
- glasni doma/v pisarni za tipkovnico
Ce komentatorje jansevega plezanja na raufenk postavis na vrh raufenka, se bojim da nihce ne pripleza dol po lojtri.
Pobil bi se gor. Zadnji ne bi zaprl vrat, ampak bi se vrgel dol.
Jansa ima dovolj veliko mnozico, ki je zaenkrat se za tipkovnico. Ce se ti srecajo z vcerajsnjimi protestniki, bo treba resilce namesto maric iz drugih regij v ljubljano klicati.
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
Ce komentatorje jansevega plezanja na raufenk postavis na vrh raufenka, se bojim da nihce ne pripleza dol po lojtri.
Pobil bi se gor. Zadnji ne bi zaprl vrat, ampak bi se vrgel dol.
Jansa ima dovolj veliko mnozico, ki je zaenkrat se za tipkovnico. Ce se ti srecajo z vcerajsnjimi protestniki, bo treba resilce namesto maric iz drugih regij v ljubljano klicati.
Ce majo to zeljo, kr nej to nardijo. Dve muhi na en mah bi jst temu reku.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sousis

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.900
-718
113
a ni ta Zoran nek 2x magister , vse naredil iz zapora? nekak Anus scena in ostali narkomanija in kriminaliteta?
Takole se začne s fake news diskreditirati človeka, Saj mogoče bo pa kdo verjel, pa širil naprej.

Kako že vseskozi poslušamo o komunističnih metodah? Navprej diskreditacija,nato likvidacija??
No zdej pa povej od kod ti ta podatek, če si ga nisi sam izmislil?
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
7.013
3.320
113
Takole se začne s fake news diskreditirati človeka, Saj mogoče bo pa kdo verjel, pa širil naprej.
Med spodaj omenjeno ekipo naših fantov je bil tudi g. Zoran Stevanović .
stevanovic-1.png
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.737
14.488
113
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi in Gavran

B81

22. jul 2007
34.816
9.152
113

Sicer počakajmo na uradne informacije, saj dvomim, da bi Sintalovca tako aktivno zadrževala mamo in hčerko samo zato, ker sta brez PCT hoteli v Namo.

7. oktobra 2007 sta varnostnik in neuradni varnostnik praktično na istem mestu ubila Gorazda Čamernika.
IMO sta vleteli na wc in potem sta ju sinalovca? komaj zunaj dobila.
Sranje je, ker varnostnik ne sme vzet podatkov, bi lepo prepisal iz osebne, pa bi ju spustili...ker vseeno je malo brutalno zgledalo tole..."novinar" pa je imel zivcni zlom kar na ulici, z dretjem je dvignil onima adrenalin do plafona.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.737
14.488
113
Z dretjem ? Model je imel na podlagi dogajanja v kombinaciji z nepoznavanjem zakonodaje o kateri je sicer še na polno pametoval kar histeričen napad.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.997
-1.289
113
IMO sta vleteli na wc in potem sta ju sinalovca? komaj zunaj dobila.
Sranje je, ker varnostnik ne sme vzet podatkov, bi lepo prepisal iz osebne, pa bi ju spustili...ker vseeno je malo brutalno zgledalo tole..."novinar" pa je imel zivcni zlom kar na ulici, z dretjem je dvignil onima adrenalin do plafona.
Prvič vidim, da v resnici ne smeš na WC ali v blagovni center. Zgolj prvi dan so na Petrolu zajebaval. Ponavadi zadostuje da samo rečeš: Imam PCT. Maske pa itak že dalj časa niso obvezne "po zakonu".
 
  • Všeč mi je
Reactions: ferdo
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.