bedaki na cesti

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.347
4.878
113
1722497677936.png
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
7.057
1.309
113
Danes pa je bilo veselo na Pomurski AC. Deževalo ko pri norcih. Vozil 30 z vsemi lučmi in blinkerji po voznem. Vidljivost ni dopuščala več. Pred mano se je vozil tovornjak.
Sos niše so bila vsa polna stoječih avtov. Prehitel me je samo eden z kakšnimi 50...

AC je na delih bila kot jezero.


Na njihovo srečo so vsi nadvozi bili prazni. Zgleda da idiotov danes ni bilo na pomurski AC...
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony in Matey

AndrejD

Guru
20. jul 2007
7.057
1.309
113
brane_new

Zaradi takšnih sem hotel imeti tudi zadnjo kamero:


Na srečo sem ga videl in se umaknil na desni rob ceste. Videl ga je tudi nasporti vozeči in se umaknil na njegov rob ceste.
Da je tale "junak" lahko zapeljal po sredini med nama.
V nasprotnem primeru bi verjetno ostal brez zadnjega dela avta.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.497
1.412
113
Prištimaj fotke (video?) in pejt osebno na najbližjo PP in predstavi vse skupaj. Lepo povej, da človek ogroža druge ljudi v prometu.

Takega svobodnega strelca bo drugače ustavil šele grob, v katerega bo spravil še nekaj drugih ljudi zraven...
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
7.057
1.309
113
Prištimaj fotke (video?) in pejt osebno na najbližjo PP in predstavi vse skupaj. Lepo povej, da človek ogroža druge ljudi v prometu.

Takega svobodnega strelca bo drugače ustavil šele grob, v katerega bo spravil še nekaj drugih ljudi zraven...
Tale je na vseh posnetkih, ki jih imam popolnoma nenevaren.

Sem podajal prijave in posredoval posnetke za mnogo hujše zadeve pa še nikoli ni bilo nobenega odgovora.

Ne da se mi več dokler nebo prometne.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.497
1.412
113
Kaj je treba navesti v prijavi in kaj lahko prometna policija v praksi naredi bo moral povedati kdo drug, za prijavo pa bi bilo verjetno dovolj, da opišeš, da te je nekdo z nevarno vožnjo ogrožal v prometu in priložiš sliko avta voznika...

Lahko si tudi še bolj zaje6an in pošlješ vse skupaj direktorju firme...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.808
6.149
113
pri taščici
Jaz sem na policijo poslal samo tale link pa je ukrepala.
Je pa res da naj bi tudi se ena ženska naredila podobno.
Zadeva je prišla do sodišča ( policaji so me pred tem samo poklicali), kjer pa voznik ni bil obsojen, ker naj bi bil dementen.
 
  • Wow
Reactions: motofrik

jello

Guru
22. sep 2008
9.854
3.732
113
Ne vem no, pri dve otrocih skoraj odraslih že in preferenci na potovanjih z avtom, še nikoli nisem ustavil na odstavnem za wc.... pa smo po evropi in balkanu veliko prekrižaril. Z mojega vidika se enim enostavno jebe ali pa so neumni. Mi je tudi bruhal otrok v avtu, pa sem pač ustavil na primernem mestu, jebiga, tko je. Boljš da smrdi, kot da smo palačinka pred šleperjem.
Super zate in še bolj super da ste doktorirali ali je tablica slovaška ali bolgarska. Medtem so odstavni pasovi na relaciji švica - turčija polni švicarjev, ki serjejo, previjajo otroke, kadijo, obračajo čevape, drkajo športne stave, pozdravljajo alaha ali kaj četrtega. In nič ne kaže da bi se utegnilo kaj spremeniti, samo da so včasih to počeli v mb 190d, danes pa v mb eqs. All fucks given.