bedaki na cesti

AndrejD

Guru
20. jul 2007
7.057
1.309
113
Odstavni pas je namenjen ustavljanju in gibanju po njem. Ce te idiot kamjonar spregleda na odstavnem, te bo pokosil tudi na voznem
Ti pa res nisi dosti na AC.

Ni šans da ustavim na odstavnem, rajši uničim vse gume in felne. Kot pa se ustavim tam. V najslabšem primeru spležem za ograjo k. gleda avto.
In tako svetujem tudi moji družini.

Še v primeru zastoja vklopim vse smernike in cikcakam po ac (v kolior je prostor) da me idioti zadaj prej opazijo in ne naredijo pizdarije.

Jebeš zakone če jih noben ne upošteva.
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.269
325
83
Ok, sam zakaj ustavljat na odstavnem par 100m pred izvozom? A je res tako malo vredno življenje tvojga otroka, da ne morš dol zapeljat z AC, če si že šel v zadnjih 20 minutah mimo vsaj 3 počivališč? ?
Moj pogled. Tamalga stisnilo,ali v hlace in po nogi dol. Ocitno tolk velik mal da so pamperske out. Vsekakor resitev v potovanju pri otrocih.
Drugi point je pa ta da domačini poznamo okoliš. V glavnem pa po izvozih nimaš kam dostikrat zavit vsaj v tujini je tako. Konkretno hosta ali travnik. Zdaj pa se postavite v vlogo tujca na neznanem terenu...
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.274
-1.363
63
Za posrat kakšne pišeš.
Ustavit na izvozu, je še bolj bolano kot ustavit na odstavnem pasu.
 

dask

Majstr
21. sep 2023
318
345
63
Moj pogled. Tamalga stisnilo,ali v hlace in po nogi dol. Ocitno tolk velik mal da so pamperske out. Vsekakor resitev v potovanju pri otrocih.
Drugi point je pa ta da domačini poznamo okoliš. V glavnem pa po izvozih nimaš kam dostikrat zavit vsaj v tujini je tako. Konkretno hosta ali travnik. Zdaj pa se postavite v vlogo tujca na neznanem terenu...
Ne vem no, pri dve otrocih skoraj odraslih že in preferenci na potovanjih z avtom, še nikoli nisem ustavil na odstavnem za wc.... pa smo po evropi in balkanu veliko prekrižaril. Z mojega vidika se enim enostavno jebe ali pa so neumni. Mi je tudi bruhal otrok v avtu, pa sem pač ustavil na primernem mestu, jebiga, tko je. Boljš da smrdi, kot da smo palačinka pred šleperjem.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.363
9.852
113
torej je izbral boljšo možnost od slabih. Pokal bi lahko dobil, ne pa da se iz vzhodnjaka norca delajo.
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.269
325
83
Za posrat kakšne pišeš.
Ustavit na izvozu, je še bolj bolano kot ustavit na odstavnem pasu.
Ko bolje pogledaš fotko je avto na odstavnem pasu. Ne se razburjat, smo različni v razmišljanju. Ne obsojat tega.
Da preusmerim vprašanje. Kakšna razlika da so se ustavili pri stebričku SOS?
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.274
-1.363
63
Ko bolje pogledaš fotko je avto na odstavnem pasu. Ne se razburjat, smo različni v razmišljanju. Ne obsojat tega.
Da preusmerim vprašanje. Kakšna razlika da so se ustavili pri stebričku SOS?
Ni na odstavnem, če dobro pogledaš. Tista rumena črta, je ostala od obvoza, dela na cesti.
Ne razumem kaj misliš s stebrički sos. Zame ni razlike. Da se takole ustaviš, ker tebe ali mulca srat, je skrajno neodgovorno. Pa saj menda veš, čemu je namenjen odstavni, vozni in prehitevalni pas.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.925
1.374
113
Prilagajajo snop glede na nasporti vozeča vozila. Zaznava jih preko njihovih luči in odseva.
Tovornjaki ne odbijajo in nimajo luči okrog vetrobranskega stekla. Posledično matrix sveti na polno v njih.

Se zelo dobro vidi v megli kako zadeva deluje ali pa v črni noči. J*** se matrixu za nasporti vozeče tovornjake na AC.

Andrej je pomislil na tovornjake. Razvoj pa ne. V glavnem. Ze nekaj let vozim matrix led in nobenih tezav. VAG.
 

godfather

Fizikalc
8. nov 2007
501
68
28
širne planjave Dolenjske
Ne vejo kaj je avtocesta in zakaj je to smrtno nevarno.
Ne, kreteni so in to nima veze, da ne poznajo avtocest:sprasujemse:. Kmečka pamet ti pravi, da to ni pametna odločitev se ustaviti na cesti (kakršnakoli že), medtem ko se mimo vozijo 90 km/h in več.....:bonk::bonk::bonk:
Je pa to pač naravna selekcija - Darwin, več takšnih budal, manj stroška za druge ljudi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen