Barcelona za prvomajske praznike

Mr_NO

Majstr
18. avg 2007
1.368
246
63
Saj bi moj prijatelj booking.com veliko povedal a imam rajši info iz prve roke.
Kateri predel pa bi bil najboljši za nastanitev, da bi lažje izbiral na booking.com?
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.276
191
63
Ksz...
Matr ste tečni. Tip je vprašal za info iz prve roke, vi pa nabijate s tem bookingom. Ja, tudi z guglom si lahko pomaga, samo ni spraševal tega...
bonk.gif
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
Nismo tecni ampak realni... Zato obstajajo taki pagei, in gor je zbranih par tisockrat vec mnenj kot na temle forumu...
 
Osebno bil pred dvema letoma v casu vnebohoda in binkosti : rezerviral za dve noci na airbn (soba katastrofalna - v kopalni kadi se dlake od lastnikov, necisto kljuce od apartmaja so nam poslali kar v kosari preko balkona - ce najdete preko booking com kaksen hosta 2 zvezdice vzemite - nekaj hostalov sem videl eden je prav pri katedrali - imena se ne spomnim je pa "klasa" ko kaj konsumirate mrate malo videti kaksen je loka - pivo od 1 do 5.5 € nasproti glavnih vrat katedrale ali pa pri Sagrada familiji V restavracijo sem imel priliko, kjer je bil 14 € menu ti ga spremeni pa potem za dvoje placas 60 - nasproti nase mize sta se dva skandivca znasla z nekaj tapasi za 120 € za dvoje no ja buteljka vina je bila zdraven . Barcelona je bolj arogantno mesto kol pa Madrid - Katalonci so bolj potentni od Kastiljancev se bolj pa od Gallegov. Madrid je vec kot 40 % cenejsi od Barselone je pa mesto cudovito - bil sem ze veckrat - prvic leta 72 ko je bilo se vse zastojn zadnjikrat pa dve leti nazaj - cene so skocile gor z "€" in pa po olimpijskih igrah 1992 - Zaradi krize v Spaniji pa je sedaj turist molzna krava da se ga maksdimalno ožame Zelim vam prijetne trenutke pri ogledu katalonske prestolnice in barcelonske grofije
 

Onslow

Fizikalc
15. jul 2009
825
55
28
Citat:
Uporabnik shift pravi:
glavno kar je pomembno za barco si pozabil,kakšen imaš budget za hotel?

recimo SB icaria,front maritim.to je nekje v rangu 150€ na noč za 2 posteljno sobo.

če pride v poštev hiša oziroma večji apartma poglej tukaj http://www.homeaway.co.uk/


Zgolj v vednost; ni barca ampak barna.