Covid-19 Antiwaxerji

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.372
9.803
113
kod Džej-Zija
To pa ni res. Ker mora na dan spiti vsaj 3 litre vode, je moral vsaj 4x vstati in iti scat. Protestiral je pa tako, da vode ni potegnil.
 

ermej

Fizikalc
3. sep 2007
722
29
28
Čisto tak mimogrede je gdo prebral navodila priložena h kontracepcijskim tabletam? Moji so pospešeno izpadali lasje po vseh mogočih poskusih se je to prenehalo po prenehanju jemanja tablet. Pa grem brati navodila, možnost venske tromboze 7-10 na 10.000, Povečanje oziroma pojav depresije 1/100, itd,... Obstaja kakšna statistika koliko jih tu umre? Žal sem eno poznal, plus nekaj takih,ki so jo odnesle ''le'' z embolijo ali pa s trombozo...
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.797
-309
113
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Mi je čisto vseeno, al je baba trezna ali ne, v ničemer ne vpliva na moje življenje.

Me pa bolj zanima na katerih drogah je tisti, ki je odredil da je za cepljenje potrebuješ pct pogoj, pa tisti, ki ki se je podpisal pod odlok, da prisilno privedene ne sodišče ne spustijo not, pa ki piše odloke, ki veljajo en dan.....
dokler je 1300 packov na dan, bodo taki odloki
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran in zino

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Čisto tak mimogrede je gdo prebral navodila priložena h kontracepcijskim tabletam? Moji so pospešeno izpadali lasje po vseh mogočih poskusih se je to prenehalo po prenehanju jemanja tablet. Pa grem brati navodila, možnost venske tromboze 7-10 na 10.000, Povečanje oziroma pojav depresije 1/100, itd,... Obstaja kakšna statistika koliko jih tu umre? Žal sem eno poznal, plus nekaj takih,ki so jo odnesle ''le'' z embolijo ali pa s trombozo...
Saj se je pred časom pisalo cepljenje in kt.
A ni nobemu potegnlo 3 primeri 3 žene.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.277
1.948
113
same domače sestavine, po mnenju slovenskih strokovnjakov škodjive kot pol deci pitne vode. Nenazadnje gre le za znanstvena imena za sladkor, sol, moko in pecilni prašek.
(1.dan) omrtvičena roka, mravljinci v prstih, razbolela rama da celo noč ne spiš,
(2.dan) boleča roka da je pri delu neuporabna razen če imaš službo kjer v pisarni sediš in čakaš da bo petek, že itak se zaradi neprespanosti ne moreš spomniti kako ti je ime, kaj šele kaj drugega;
(3.dan) razvije se občutek tujka, tesnosti, otekline od rame do reber;
(4.dan) že dopoldan nenadna utrujenost da je treba takoj sesti, kisik loviš kot riba na suhem, zaradi močnega bitja srca točno veš za potek vsake vratne žile;
(5.dan) razbolela mišica v levi roki.
Posledice cepljenja in cepiva ? Ni variante, pravijo slovenski znanstveniki z Jožefom Štefanom na čelu - to je od predhodnih stanj in pridruženih bolezni.
Na kartončku piše naj to javim na jazmp.si. Lahko pa tudi na mojemnenje.hofer.si. Odziv/učinek bo enak.
Ej majstr, daj ti bom povedal.

Po prvem odmerku Pfizerja, sem naslednji dan, cel dopoldan metal v mešalec in betoniral
Po drugem odmerku, sem šel spat ob 19:00, ker sem bil brez energije. Naslednji dan vse BP.

Rokica me ni nič bubala.

Mogoče je treba biti malo dedca, ne pa navadna punca, ki si na listek piše simptome in 6 dni googla, kaj bi lahko vse bilo narobe.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko in zino

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.632
14.334
113
Ej majstr, daj ti bom povedal.

Po prvem odmerku Pfizerja, sem naslednji dan, cel dopoldan metal v mešalec in betoniral
Po drugem odmerku, sem šel spat ob 19:00, ker sem bil brez energije. Naslednji dan vse BP.

Rokica me ni nič bubala.

Mogoče je treba biti malo dedca, ne pa navadna punca, ki si na listek piše simptome in 6 dni googla, kaj bi lahko vse bilo narobe.
Ej majstr, da še jst tebi nekaj povem :D Nismo si vsi enaki in posledično lahko pač naša telesa različno odreagirajo ;)
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.372
9.803
113
kod Džej-Zija
To je sicer res, ampak javr deluje kot hipohonder. Prisilno cepljenje, od samega strahu in travme ne spi po cele noči. Če bi bilo resno, bi se menda kot opravilno sposobna oseba že spravil k svojemu dohtarju.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko in Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.632
14.334
113
Hm, hm, hm.... Kakor se zelo strinjam s tem, da bi morali biti dezinformacij oz. fake-newsa glede covida in cepljenja čimmanj oz. nič, je tole hoja po zelo tankem ledu in gre v smer omejevanja svobode govora. YouTube je že v preteklosti pred covid-19 problematiko omejeval oz. brisal določene posnetke z informacijami, ki se niso skladale z njihovim (t.j.Google) "edinim pravilnim in resničnim" dogajanjem (običajno je šlo za stvari, ki se niso skladale z dandanes modeno politilno korektnostjo) tako da imam ob tej informaciji malo mešane občutke. YouTube lahko s tem zbriše tudi povsem resnične zadeve, ki pa pač ne govorijo v prid cepivu oz. uradni politiki glede reševanja Covid-19 scene.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.376
5.894
113
pri taščici
Saj meni je tudi fb zbrisal tole sliko.
Pa se komenitranje zaklenil za nekaj dni
 

Priponke

  • IMG_20210416_073456~2.jpg
    IMG_20210416_073456~2.jpg
    201,4 KB · Ogledi: 170