antivirus

wildude

Fizikalc
24. jun 2008
1.556
28
48
Kaspersky Security Cloud Personal. Kak kupon?
Sem sicer našel dva, a sta namenjena za nakup preko USA strani. Je lahko kak zaplet, če kupiš za uporabo v EU? (Resno vprašanje.)

//

Evo, že jasno:


Na USA strani kupljene licence pri nas ne bi mogel uporabiti.
 
Nazadnje urejeno:

zakon

Guru
16. maj 2008
8.531
1.731
113
toti Maribor
Kaspersky Security Cloud Personal. Kak kupon?
Sem sicer našel dva, a sta namenjena za nakup preko USA strani. Je lahko kak zaplet, če kupiš za uporabo v EU? (Resno vprašanje.)

//

Evo, že jasno:


Na USA strani kupljene licence pri nas ne bi mogel uporabiti.
Mislim, da je to zelo poceni: https://www.ebay.de/itm/133928753504?hash=item1f2ec69960:g:juUAAOSwWN1hiaAc
 
  • Všeč mi je
Reactions: Davidoff

map

Guru
6. jul 2008
7.779
1.919
113
najrajš na babi
Za domačo rabo pa res ni treba paničarit. Windows defender popolnoma zadostuje, v brskalnike rukneš add one tipa ublock origin, ghostery, bitdefender trafficlight, Emsisoft browser security in občasni scan recimo z Malwarebytes ali Emsisoft emergency kit. Pa windows firewall. Pa nimaš več kej paničarit.
 

wildude

Fizikalc
24. jun 2008
1.556
28
48
Bos moral kaj vec povedati.

V Win vgrajen program je prešvoh, da bi se lahko zoperstavil vsemu.

Je treba razmišljati širše.
Imamo kup gesel. Za koliko gesel si prepričan, da so dovolj raznovrstna (a hkrati takšna, da si jih lahko po ključu zapomniš)?
Kako imaš varno shranjena gesla?
Si prepričan, da nobena tvoja registracija na raznih straneh (beri zgoraj - GESLA) ni bila zlorabljena (leakana) v kakšnem hekerskem napadu na neko stran?
Si ziher, da imaš le ti kontrolo nad kamero?
Itd.
 

wildude

Fizikalc
24. jun 2008
1.556
28
48
Za domačo rabo pa res ni treba paničarit. Windows defender popolnoma zadostuje, v brskalnike rukneš add one tipa ublock origin, ghostery, bitdefender trafficlight, Emsisoft browser security in občasni scan recimo z Malwarebytes ali Emsisoft emergency kit. Pa windows firewall. Pa nimaš več kej paničarit.
V redu. Verjemi.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.779
1.919
113
najrajš na babi
Ja, je OK.
Vendar pa iščem za 5 naprav - prenosnika, telefona in tablico.
Drugače ugodno za več naprav je Sophos home. Do 10 mac ali win računalnikov in neomejno IOS in android za 38 EUR na leto

 
  • Všeč mi je
Reactions: Valhalla

kwa1

Fizikalc
12. jul 2013
431
32
28
...tudi mene zanima izkušnja iz prve roke....

ker so mi pred kratkim shekali Mastercard in Viso oboje v roku enega meseca....se zelo strinjam z wildude:zmaga:

Vrgel sem se v raziskovanje pa nekak ne znam odločit :zavijazocmi: Moja želja je zaščita za več naprav hkrati. . Windows, Iphone in Android....

Želim realno časno zaščito, zaščita ko sem na javnem WI-FI, nadzor nad kamero in mikrofonom, predal za ustvarjanje zapletenih in shranjevanje gesel, VPN po možnosti neomejen in predvsem spremljanje darkneta v smislu če se pojavi kaka moja NOVA kartica ali e-mail na darkvetu, da me takoj opozori...

Gledal sem Bitdefinder, Kaspersky, McAfree, Norton....vsi imajo vse to kar želim a niti en vsega ...oziroma ni za naše področje :zavijazocmi:
Ostalih nisem preverjal....

Cene so pa tmtm....so mi sprejemljive:zmaga:
 

wildude

Fizikalc
24. jun 2008
1.556
28
48
Tokrat sem preko eBay-a iz UK štacune kupil licenco za Kaspersky Security Cloud.
Sem razmišljal tudi o Bitdefenderju (sem ga sprobal, se mi dopade), a kolikor sem zasledil več mnenj stroke, se Kaspersky bolje obnese pri ransomware-u.