PC nagaja....POMOČ

him

Pripravnik
5. maj 2008
130
0
16
Pozdravljeni.

Na novo sem si naložu winse+service pack 3, ker kao pohitri starejše compe za 10%. Vse inštaliram in naložim gonilnike in vse programe, ki spadajo zraven. Sedaj pa se mi pojavi problem. Vse lahko delam normalno na netu, poslušam musko vse vse, ko pa grem na disku PC-ja al pa na prenosni disk, da bi pogledal kak film, pa se mi pojavi tisti kvadratek, na katerem piše: "Windows Explorer je naletel na težavo in se mora zapreti. Opravičujemo se vam za neprijetnost." Fora pa je v tem, da sploh nimam interneta nažganga ne MOZILE FIREFOX, ker Internet explorerja sploh ne uporabljam. Pisalo je da pri service packu 3 ne moreš zbrisati IE-ja in mogoče mi sedaj zaradi tega skače v zelje. Res je neprijetno, ker imam zelo veliko filmov, pa jih sploh ne morem gledatim, ker se mi pojavi tisto okence, nato pa se mi zapre vse skup, sam slika na ekranu ostane in osveži se namizje. Kaj tazga še nisem nikol videl. Prosim, če lahko kateri pomaga, ker nebi rad spet brisal windovsa, ker sem ga že 3 krat v tem tednu, prej zaradi drugih stvari in me počasi ubija ta počasna inštalacija.
uf-1.gif


Hvala za pomoč
Lp
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Windows Explorer NI Internet Explorer ampak glavna windows aplikacija, preko katere se vse prikazuje.

Zaradi česa si pa prej 3x formatiral? Potem že nekaj ni v redu s kompom (hardwersko).
 

him

Pripravnik
5. maj 2008
130
0
16
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Windows Explorer NI Internet Explorer ampak glavna windows aplikacija, preko katere se vse prikazuje.

Zaradi česa si pa prej 3x formatiral? Potem že nekaj ni v redu s kompom (hardwersko).

Sem odkril težavo. Problem je bil, ker sem imel inštaliran XVID kodek, pa zgleda, da se ni ujel z windovsom. Ko sem ga zbrisal dela vse tako kot mora. Hvala za pomoč.