Android Auto

matej1990

Fizikalc
14. feb 2020
425
100
43
Kot kaže pride casting tudi na Wireless Android Auto avtomobile. YouTube video na zaslonu od avta:
1652352912114.png

Gre za uradno sliko iz včerajšnje Google I/O konference.

22. jul 2007
11.469
666
113
121
Zanimivo, verjetno bo pa onemogočeno tako kot brskanje več kot 5 sec. med vožnjo.
Imam pa vprašanje za uporabnike AA v vozilih z avtomatsko ročno zavoro, namreč v enem avtu imam navadno zavoro in recimo lahko igram igre medtem ko sem parkiran, dočim v avtu z avtomatsko ročno mi pa to AA onemogoča, ali se še komu to dogaja?

Nazadnje urejeno:

smrkec

Fizikalc
5. sep 2007
970
174
43
katere igre? lahko sprobam z električno ročno.

je pa na splošno wireless android auto še mal v povojih bi rekel pa verjetno tudi zelo odovisno od avta kako hitro ugasne napajanje na usb-ju.
se mi je parkrat zgodilo, da se je povezal na AA, muska pa se je predvajala na telefonu. morem potem izklopit AA, da se vse še enkrat poveže.
Odklenem avto in zalagaš robo v prtljažnik greš v hišo prideš nazaj... mi skos piska v žepu, da se je povezal, včasih celo začne igrat glasba na telefonu.
Ter podcast app zna mal trajat da ga naloži nove oddaje.

sandbaky

Pripravnik
31. dec 2019
191
15
18
Otroške igrice, ampak delujejo :)

Me pa zanima še nekaj v v AA, oz. Spotify, ko predvajaš glasbo in levo zgoraj z puščico nazaj preklopiš na meni albumov, oz., seznam glasb, so prej bile velike ikone, sedaj pa so majhne, res je da se sedaj vidi več seznamov kot prej, ampak lično pa ni ??? kakšna ideja kako spraviti nazaj na večje ikone ???