Covid-19 Alter.si dobrodelna akcija za pomoč cepljenim s hudimi stranskimi učinki

Ali ste pripravljeni sodelovati v dobrodelni akciji in podariti nek manjši prispevek?

  • Da

    Glasovi: 29 49,2%
  • Ne

    Glasovi: 19 32,2%
  • Morda, bom še premislil

    Glasovi: 11 18,6%

  • Skupaj glasov
    59
  • Glasovanje je zaprto .

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Kaj tebi ni jasno? Jansen je kot je - sploh ni za en drek, ampak je potrjen riziko v Sloveniji za težje posledice trenutno 1:40.000 (3 od vseh cepljenih z njim). Za Pfizer, Moderno,... pa si zračunaj, mene niti ne zanima - trdim samo, da ne moreš na neko imaginarno številko projicirat zaplete z Jansenom - ker tudi ostali imajo zaplete in zgolj za vsako cepivo posebej lahko določaš riziko.

And out!
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.403
4.502
113
Ej resno mislim, da si funkcionalno nepismen!

Če govoriš o varnosti cepiv, lahko govoriš zgolj o VSAKEM POSEBEJ in ne o koktejlu vseh. Jansen je 1:40.000, Pfizer je ???, Moderna je ??? - enostavno samo tako dobiš pravi vpogled. In Jansen se trenutno kaže kot precej rizičen.
mRNA imajo kar nekaj zanimiv nevarnih stranskih učinkov, recimo srčne težave mlajših moških, itd. Sam bi celo upal reči, da je JJ najbolj varen za moške, medtem ko so mRNA bolj varne za ženske, vsaj kar vemo do sedaj.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.769
2.022
113
V resnici tudi mene ne zanima, ker se tu sedaj gremo statistiko. In ta ista statistika je bila še nekaj dni nazaj qrba, sedaj se jo pa poveličuje v enbo samo zato, ker ustreza določenim ljudem.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.193
3.356
113
Tukaj spodaj je intervju od danes iz vala 202 o neželjenih stranskih učinkih. Pol ure poslušanja. Novinar je našel ducat sogovornikov za Okornov film.

Matey ima tako priliko donirat tistih 20eur, katere je zino velikodušno ponudil za ljudi s hudimi stranskimi učinki.
Janez40 pa lahko pokliče novinarja, naj posreduje njegovo mmenje sogovornikom s stranskimi učinki.
Vse skupaj bi vas bilo za skurit, ko s takimi lažmi opletate dokler vas seveda ne pozovejo po dokazih, potem pa megla do naslednje laži. Res ste poden od človeka.

 
  • Haha
  • Wow
Reactions: Ytbnd in Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
Tukaj spodaj je intervju od danes iz vala 202 o neželjenih stranskih učinkih. Pol ure poslušanja. Novinar je našel ducat sogovornikov za Okornov film.

Matey ima tako priliko donirat tistih 20eur, katere je zino velikodušno ponudil za ljudi s hudimi stranskimi učinki.
Ti torej ne boš pomagal svoji znanki, ki po tvojih besedah zaradi cepljenja ne more več hodit, priskrbeti manjše finančne pomoči, ki bo definitivno veliko višja od 20€ ali kako?
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: zino in nemenabijat

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
Pa še tako mimogrede za vse ostale, ki ste resni glede prispevkov - poleg potrditev za sodelovanje preko ankete me je preko zasebnih sporočil kontaktiralo tud več ljudi in me prosilo, da jim sporočim, ko bo zadeva zalaufala. Odgovor na prvo vprašanje, ki je "ali smo za" je torej več kot pozitivno, zdaj pa moramo določit najbolj optimalen način zbiranja. Ali kdo ve kako je z obdavčitvijo prispevka, če narediš nakazilo na nek TRR in pod namen nakazila označiš "CHAR - dobrodelno plačilo"?
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Samo o tem: 3:120.000 = 1:40.000 - zdaj pa primerjaj nevarnost, tolko o matematiki. Trije večji zapleti, vključno 2 smrti (diplomatova žena in ta deklica od danes) in ena hitra reakcija z rešitvijo hujših zapletov, so sedaj dokazani z Jansenom v Sloveniji; cepljenih z Jansen je okoli 120.000 Slovencev!

Sam sem bil cepljen z Jansenom maja, nisem pa v rizični starosti.
L***** je bila cepljena v Belgiji in ne Sloveniji. Sam povem
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
Ti torej ne boš pomagal svoji znanki, ki po tvojih besedah zaradi cepljenja ne more več hodit, priskrbeti manjše finančne pomoči, ki bo definitivno veliko višja od 20€ ali kako?
nabijalček se zopet samo posmehuje, drugega ne zna. prvo naredi dramo, pol pa rep med noge. lahko ga je sram, nabijanje in posmehovanje, to je vse od njega.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

LjuboB

Fizikalc
15. mar 2010
422
189
43
Bo treba kar konkretno denarja zbrat:

 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
Bo treba kar konkretno denarja zbrat:

Zakaj konkretno?